r e k l a m a
Piłka nożnaSport

Zwycięstwo JKS Czarnych Jasło 1:0 w meczu z Crasnovią Krasne!

W rozegranym wczoraj meczu XIV kolejki IV ligi podkarpackiej piłkarze Czarnych Jasło pokonali na własnym stadionie Crasnovię Krasne 1:0.

W pierwszych minutach to goście stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji i już w 2 minucie oddali pierwszy groźny strzał, lecz na Nasze szczęście piłka poszybowała nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Damiana Niemczyńskiego. W 13 minucie Crasnovia po raz drugi oddała groźny strzał, lecz Nasz bramkarz nie dał się zaskoczyć i sparował piłkę poza światło bramki. Czarni zaczęli przejmować inicjatywę na boisku od 20 minuty meczu. W 21 minucie meczu Czarni stworzyli sobie wręcz idealną sytuację strzelecką, lecz na Nasze nieszczęście Damian Kulig i Piotr Chrząszcz przeszkodzili sobie nawzajem i niestety żaden z nich nie oddał celnego strzału na bramkę gości. 2 minuty później groźnie dośrodkowywał w pole karne Grzegorz Munia, lecz nikt z Naszych zawodników nie wykorzystał tej dobrej akcji.

W 34 minucie Grzegorz Munia znalazł się w dobrej sytuacji, lecz jego strzał wylądował w rękach bramkarza gości. W 42 minucie Bartosz Szopa próbował wyprowadzić swój zespół na prowadzenie, lecz bramkarz gości znów nie dał się zaskoczyć. Po 45 minutach gry 0:0.

9 minut po rozpoczęciu drugiej części spotkania Czarni wychodzą na prowadzenie. Swojej szansy tym razem nie zmarnował Grzegorz Munia i silnym strzałem pokonał bramkarza gości. Czarni próbowali pójść za ciosem i podwyższyć wynik spotkania. W 58 minucie Michał Tusiński próbował mocnym strzałem pokonać bramkarza gości, lecz piłka po jego strzale poszybowała nad poprzeczką. Od 66 minuty spotkania Nasz zespół grał z przewagą jednego zawodnika. Drugą żółta kartkę a w konsekwencji czerwoną otrzymał zawodnik Crasnovii.

W drugiej połowie bardzo aktywnym zawodnikiem Naszego zespołu był Damian Kulig, który w końcówce spotkania raz po raz nękał strzałami bramkarza gości, lecz żaden z nich nie znalazł drogi do bramki. Do końcowego gwizdka sędziego wynik nie uległ zmianie i to Czarni Jasło dopisują do swojego konta jakże ważne 3 punkty.

JKS Czarni 1910 Jasło- Crasnovia Krasne 1:0 (0:0)
1:0 Grzegorz Munia 54′
Skład JKS Czarni 1910 Jasło: Niemczyński- Setlak, Nabożny, Dziedzic, Tusiński- Kmiecik, Chrząszcz, Munia (87′ Foryś), Warchoł (90′+4′ Kostrząb), Szopa (76′ Majewski)- Kulig