Wysoka wygrana Polonii Przemyśl w meczu XXVIII kolejki

Polonia Przemyśl wygrała 5:0 w meczu XXVIII kolejki IV ligi podkarpackiej. Już w 3 minucie spotkania Nasza obrona popełniła błąd i goście objęli prowadzenie a strzelcem gola Głuszko.

Wysoka wygrana Polonii Przemyśl w meczu XXVIII kolejki IV ligi podkarpackiej
Wysoka wygrana Polonii Przemyśl w meczu XXVIII kolejki IV ligi podkarpackiej (Fot. Marek Dybaś)

W 12 minucie Polonia Przemyśl podwyższa prowadzenie po indywidualnej akcji Piątka- 0:2. 6 minut później na tablicy widniał już wynik 0:3 a strzelcem gola dla Polonii Przemyśl Wanat. W 37 minucie goście ponownie zagrozili bramce Niemczyńskiego, lecz w tej sytuacji góra wyszedł Nasz bramkarz. Przez pierwsze 45 minut gry Czarni nie stworzyli sobie klarownej sytuacji strzeleckiej a dobrze grająca obrona gości nie pozwalała na wiele Naszym piłkarzom. Do przerwy 0:3.

Druga połowa niestety nie przyniosła zmiany w stylu gry Naszej drużyny a goście konsekwentnie wykorzystywali błędy Naszej obrony. W 60 minucie Polonia podwyższa prowadzenie za sprawą Adamskiego, który strzałem przy słupku pokonał Niemczyńskiego- 0:4. 10 minut później Piątek strzela 5 bramkę dla Polonii i tym samym ustala wynik spotkania. Goście mogli podwyższyć prowadzenie, lecz nie wykorzystali rzutu wolnego sprzed pola karnego w 78 minucie.

JKS Czarni 1910 Jasło- Polonia Przemyśl 0:5 (0:3)
0:1 Głuszko 3′
0:2 Piątek 12′