Wygrana w XIV kolejce ligi okręgowej

Wygraną 3:1 zakończyło się  spotkanie XIV kolejki ligi okręgowej w którym Nasz zespół podejmował na własnym obiekcie Iskrę Przysietnica.

Wygrana w XIV kolejce ligi okręgowej (fot. Marek Dybaś)

Początek spotkania to dobra gra Naszej drużyny. Kilkukrotnie w pierwszych minutach spotkania Czarni stworzyli sobie dogodne sytuacje strzeleckie, lecz bramkarz gości nie skapitulował. W 7 minucie sędzia podyktował rzut karny dla Czarnych a na gola zamienił go Urban- 1:0! 8 minut później mieliśmy już 2:0- na listę strzelców ponownie wpisał się Urban, który przepięknym strzałem sprzed pola karnego pokonał bramkarza gości. W 45 minucie mogło być 3:0, lecz piłka po strzale Rodaka wylądowała na poprzeczce.

Goście przez pierwsze 45 minut kilkukrotnie zagrozili Naszej bramce – głównie po kontratakach – lecz Niemczyński zachował czyste konto- do przerwy 2:0.

9 minut po rozpoczęciu drugiej połowy Czarni podwyższyli prowadzenie za sprawą Kuliga, który kapitalnym uderzeniem pokonał bramkarza gości- 3:0. W 66 minucie goście zdobyli, jak się później okazało, honorowego gola w meczu.

Zawodnik gości dobrym uderzeniem nie dał szans Niemczyńskiemu- 3:1. Wynik do końcowego gwizdka sędziego nie uległ zmianie i to Czarni wygrywają ostatni mecz przed własną publicznością w rundzie jesiennej.

JKS Czarni 1910 Jasło- Iskra Przysietnica 3:1 (2:0)