r e k l a m a
Piłka nożnaSport

Wicelider pokonany: JKS Czarni 1910 Jasło 3:0 Izolator Boguchwała!

JKS Czarni 1910 Jasło pokonali 3:0 wicelidera rozgrywek, zespół Izolatora Boguchwała w meczu XVI kolejki IV ligi podkarpackiej. Przez pierwsze 45 minut obie drużyny stworzyły sobie niewiele czystych sytuacji strzeleckich.

Najbliżej zdobycia bramki byli goście, lecz na Nasze szczęście piłka trafiła w słupek bramki strzeżonej przez Cyrana. Czarni natomiast tworzyli swoje akcje głównie skrzydłami, lecz dobrze grająca obrona gości w pierwszej połowie nie dała się zaskoczyć i piłkarze schodzili do szatni przy wyniku 0:0.

Druga połowa to ostra gra piłkarzy Izolatora czego skutkiem było kilka żółtych kartek na koncie zawodników z Boguchwały. W 55 minucie Czarni wychodzą na prowadzenie- strzał z rzutu wolnego sprzed pola karnego odbija bramkarz gości, lecz przy dobitce Nabożnego nie miał najmniejszych szans- 1:0!

W 67 minucie Munia stanął przed szansą podwyższenia prowadzenia, lecz nie wykorzystał znakomitej okazji. Od 79 minuty goście grają w dziesięciu- drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Cupryś. W 90 minucie znakomitą akcję z boku boiska wyprowadził Nabożny, który wyśmienitym podaniem obsłużył Folwarskiego i ten strzałem w długi róg podwyższył prowadzenie Czarnych- 2:0!

W doliczonym czasie gry Szopa wręcz idealnie podał do Wójtowicza i ten nie pomylił się i ustalił wynik meczu na 3:0! Wicelider pokonany po fantastycznym meczu całej Naszej drużyny- gratulacje!

JKS Czarni 1910 Jasło- Izolator Boguchwała 3:0 (0:0)
1:0 Nabożny 55′
2:0 Folwarski 90′
3:0 Wójtowicz 90+4

Skład JKS Czarni 1910 Jasło: Cyran- Borowiec, Chrząszcz, Dziobek, Dziedzic, Urban (89′ Szopa), Nabożny, Czyżowicz, Munia (80′ Foryś), Wójtowicz, Folwarski