Judo i karateSport

Sukcesy judoków ASW-JUDO Jasło w Krośnie

W miniony weekend nasi wychowankowie rywalizowali na matach w Krośnie gdzie po raz kolejny odbył się tam turniej organizowany przez klub UKS  15  Krosno.

alt=
Sukcesy judoków ASW Judo Jasło w Krośnie

W turnieju udział wzięło ponad 20 drużyn z Polski oraz Rumuni, Ukrainy i Słowacji. Nasi wychowankowie pokazali się z jak najlepszej strony zdobywając wiele medali. Ekipa ASW w klasyfikacjach drużynowych również znalazła się w czołówce tego turnieju.

Wyniki indywidualne naszych wychowanków:

Złote medale w swoich kategoriach wagowych wywalczyli: Bania Cezary (60kg), Nocula Joanna (40kg), Kolbusz Katarzyna (36kg), Górniak Paulina (48kg), Kluszczyk Mateusz (24kg). Srebrne medale zdobyli: Nocula Natalia (33kg), Przewoźnik Klaudia (40kg), Toporowicz Wiktor (+55kg), Żebracki Dawid (+81kg). Brązowe medale zdobyli: Jankowska Natalia (37kg), Brągiel Oliwia (36kg), Jurusik Szczepan (73kg), Zoła Mateusz (73kg), Kamiński Igor (39kg)

Tuż za podium na piątych miejscach sklasyfikowani zostali: Doktor Mikołaj, Brągiel Damian, Kędzior Jakub. Gratulujemy naszym zawodnikom dobrego występu.