Remis 1:1 z Kotwicą Korczyna w XIV kolejce ligi okręgowej

Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie XIV kolejki ligi okręgowej, w którym JKS Czarni 1910 Jasło podejmowali na własnym obiekcie Kotwicę Korczyna.

Remis 1:1 z Kotwicą Korczyna w XIV kolejce ligi okręgowej (fot. archiwum, Marek Dybaś)

Do 23 minuty gra toczyła się zw środku pola a na bramki w ogóle się nie zanosiło. Sytuacja zmieniła się w 24 minucie. Znakomite podanie otrzymał Folwarski i wyprowadził Czarnych na prowadzenie. Kolejną dobrą sytuację dla Czarnych miał Tusiński, lecz bramkarz gości z największym trudem sparował piłkę poza linię końcową boiska. Ten sam zawodnik w 35 minucie miał kolejną dobrą sytuację, lecz i tym razem bramkarz Kotwicy nie dał się zaskoczyć. Do przerwy 1:0.

Tuż po rozpoczęciu drugiej odsłony spotkania niewiele do szczęścia brakowało Folwarskiemu, który trafia w słupek. W 59 minucie Kotwica Korczyna doprowadza do remisu za sprawą Słowika. Od 74 minuty Czarni grają z przewagą 1 zawodnika. W 77 minucie atomowym uderzeniem popisał się Nabożny, lecz piłka trafia w poprzeczkę.

Niestety Naszej drużynie nie udało się strzelić zwycięskiego gola i mimo sporej przewagi, zwłaszcza w drugiej połowie, Czarni zanotowali pierwszą stratę punktów na własnym obiekcie.

Warto wspomnieć o gościu specjalnym- Kubusiu Dudku, który pojawił się dziś na stadionie, aby wspomóc Nasz zespół w walce o ligowe punkty. Jak pamiętamy to właśnie dla Niego była organizowana zbiórka datków do puszek podczas meczu JKS Czarni 1910
Jasło- Orzeł Bieździedza.

Skład JKS Czarni 1910 Jasło: Niemczyński- Borowiec, Nabożny, Dziobek, Dziedzic, Urban, Chrząszcz, Wietecha (67′ Stelmach), Wójtowicz (62′ Munia), Tusiński, Folwarski.