Kolejna porażka Czarnych: tym razem 5:1 z Rzemieślnikiem Pilzno

Nasza drużyna przegrała  wyjazdowe spotkanie z Rzemieślnikiem Pilzno aż 5:1. Początek spotkania należał do gospodarzy, którzy już w 10 minucie wyszli na prowadzenie – błąd obrony wykorzystał zawodnik Pilzna i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie- 1:0. Pilzno poszło za ciosem i 3 minuty później podwyższyło prowadzenie wykorzystując zamieszanie w polu karnym Niemczyńskiego- 2:0.

Przy stanie 2:0 dla gospodarzy gra wyrównała się i wydawało się, że Czarni strzelą bramkę kontaktową. Tak jednak się nie stało a na 5 minut przed końcem pierwszej połowy Czarni tracą piłkę w środku pola co umożliwiło wyprowadzenie szybkiej kontry gospodarzom i podwyższenie prowadzenie na 3:0.

Druga połowa nie rozpoczęła się dobrze dla Naszej drużyny- w 53 minucie Pilzno podwyższa prowadzenie i na tablicy wyników 4:0. Czarni w drugiej połowie dochodzili pod pole karne gospodarzy, lecz niestety szczęście nie sprzyjało Naszej drużynie i brakowało celnego podania, które otwierało by drogę do bramki Rzemieślnika. Pilzno w 70 minucie wykorzystało kolejny błąd Naszej obrony i podwyższyło prowadzenie- 5:0. W 76 minucie Niemczyński faulował w polu karnym zawodnika gospodarzy a sędzia podyktował rzut karny, którego gospodarze nie zamienili na kolejnego gola.

Honorowe trafienie dla Naszej drużyny w 80 minucie zaliczył Bartosz Szopa, który przepięknym, technicznym strzałem sprzed pola karnego pokonał bramkarza gospodarzy- 5:1.

Rzemieślnik Pilzno – JKS Czarni 1910 Jasło 5:1 (3:0)
1:0 Barycza 8′
2:0 Macnar 12′
3:0 Barycza 40′
4:0 Macnar 52′
5:0 Wolański 70′
5:1 Szopa 81′

Czarni: Niemczyński – Foryś, Nabożny, Dziobek, Dziedzic – Wójtowicz, Jamuła(46′ Stelmach), Urban, Szopa, Kurdziel(57′ Tusiński) – Folwarski(57′ Gabryel)