„Czarni” pokonali wyżej notowaną Pogoń Leżajsk

Zespół Czarnych Jasło pod wodzą trenera Roberta Podkulskiego pokonał 1:2 w meczu wyjazdowym zespół Pogoń Leżajsk w rozegranej w sobotnie popołudnie dziewiętnastej kolejce o mistrzostwo IV ligi podkarpackiej.

„Czarni” pokonali wyżej notowaną Pogoń Leżajsk (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Dwa zwycięstwa i dwie porażki – tak przedstawia się bilans wiosennych spotkań piłkarzy ze Śniadeckich 15. Wynik sobotniego spotkania otworzyli „piwosze”. Bramkę na prowadzenie dla gospodarzy zdobył Robert Widz. Pierwsza odsłona spotkania zakończyła się prowadzeniem 1:0 dla Pogoni.

Już dziesięć minut po rozpoczęciu drugiej odsłony spotkania, sędzia spotkania podyktował „jedenastkę” dla zespołu z Jasła, którą wykorzystał Świątkoeski. Siedem minut później bramkę na wagę zwycięstwa dla przyjezdnych zdobył Grzesiak. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie.