Login
Hasło
reklama - zareklamuj się
Jaslonet.pl » Rozmaitości i ciekawostki
Ostatnio skomentowane artykuły:

Informacje z działu: ‘Rozmaitości i ciekawostki’

1 2 3 ... 75 Następna

Jak zaoszczędzić kupując online

Przez ostatnie lata zakupy online zyskały na popularności nie tylko ze względu na wyższy komfort zakupów oraz większy wybór, ale też dlatego, że są one bardziej opłacalne. Nie dość, że unikamy nieprzyjemnych tłumów, to jeszcze możemy trochę zaoszczędzić. Wiele osób boi się kosztów związanych z… »

Zacięta walka o mistrzostwa: Legia czy Jagiellonia?

Pojawiają się ciekawe spekulacje dotyczące wygranych tego sezonu. Trener poznańskiego Lecha, Nenad Bjelica, typuje największe szanse na zwycięstwo przez Legię i Jagiellonię. Czy to oznacza, że nie widzi w tym miejscu swojego zespołu? Oczywiście, że nie! Chorwat uważa, że walka będzie zacięta i potrwa do samego… »

Nowa strona internetowa i facebook Urzędu Miasta Jasła

Oficjalna strona internetowa Urzędu Miasta w Jaśle www.jaslo.pl została zmieniona. Jest prostsza, szybsza i łatwiejsza w obsłudze. Urząd Miasta w Jaśle ma także swój profil na facebooku. Na nowej stronie będą zamieszczane artykuły z dziedziny: urzędu, biznesu, ogłoszenia oraz video w formie Serwisu Informacyjnego Urzędu… »

Jasło na targach – Warsaw Expo 2017

Końcem kwietnia, Miasto Jasło wzięło udział w Międzynarodowych Targach Budownictwa – Warsaw Expo, które odbyły się w podwarszawskim Nadarzynie. Stoisko wystawiennicze było jedną z nagród, które Miasto Jasło otrzymało w ramach ubiegłorocznego konkursu – Modernizacja Roku 2015. Do konkursu zgłoszono przebudowę Jasielskiego Domu Kultury. Na… »

Policja zaprasza na debatę na temat bezpieczeństwa

Zapraszamy przedstawicieli lokalnych społeczności, mieszkańców miasta i gminy Jasło jak również gminy Dębowiec na debatę społeczną „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Debata odbędzie się w czwartek, 20 kwietnia o godz. 17.00 w sali multimedialnej Jasielskiego Domu Kultury. Komendant Powiatowy Policji w Jaśle… »

Serwis laptopów oraz drukarek – Regulservis.pl

Laptopy i drukarki to narzędzia niezbędne do codziennej pracy dla wielu z Państwa. Niestety, jak większość urządzeń, które są często i intensywnie eksploatowane, także i one zawodzą i ulegają awariom. Jeśli zdarzy się nieszczęście, nawet najpoważniejsze, firma http://regulservis.pl/ pomoże przywrócić sprzęt do sprawności. Robimy… »

W Karpaty w inne klimaty

Miasto Jasło otrzymało dofinansowanie na realizację projektu „W Karpaty w inne klimaty. Transgraniczna oferta turystyczna Jasło – Humenne”, w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska – Słowacja 2014-2020. Projekt, o wartości 88,5 tys. Euro (dof. 75 tys. Euro) realizowany jest w partnerstwie z miastem… »

3 sposoby na zaoszczędzenie przy wyborze OC

Zgodnie z prawem do wykupienia ubezpieczenia OC jest zobowiązany każdy kierowca. Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem takiej polisy, prawdopodobnie zauważyłeś już, że jej ceny mogą się bardzo różnić. Niezależnie jednak od tego, ile zapłacisz, zakres usług, które obejmuje OC zawsze pozostanie taki sam. Z tego… »

Czy banki oferują hipoteczne kredyty dla rolników?

Oferty banków obecnie są bardzo szerokie i obejmują duże spektrum produktów i usług. Oprócz kont bankowych, lokat terminowych, pożyczek gotówkowych, również kredyty hipoteczne są obiektem dużego zainteresowania klientów. Banki, chcąc wyjść naprzeciw potrzebom swoich interesantów, oferują różne warunki dla różnych osób. I tak ubiegać się… »

1 2 3 ... 75 Następna
Poleć artykuł znajomemu
zamknij (x)
Wpisz e-mail znajomego
Twoja wiadomość
Wprowadź kod z obrazka
© Jaslonet.pl 2008-2016 | Kontakt: tel. 500 145 189, e-mail: redakcja | regulamin | reklama w portalu | patronat medialny