Login
Hasło
reklama - zareklamuj się
Jaslonet.pl » Rozmaitości i ciekawostki
Ostatnio skomentowane artykuły:

Informacje z działu: ‘Rozmaitości i ciekawostki’

1 2 3 ... 77 Następna

Ćwiczenia Jasło 2017

19 września br. na terenie Urzędu Miasta w Jaśle przeprowadzone zostaną ćwiczenia obronne „Jasło 2017”. Ćwiczenia te zaplanowane zostały w Programie Szkoleń Obronnych Województwa Podkarpackiego na lata 2017-2020 i są ujęte w Planie szkoleń obronnych Urzędu Miasta na rok 2017. Ćwiczenia składają się z dwóch… »

Cierpisz na migreny? Dowiedz się, ile kosztuje Cię Twoja choroba

Migrenowe bóle głowy sprawiają, że chory przez co najmniej kilka godzin nie jest w stanie normalnie funkcjonować. Dopóki ból głowy nie ustąpi, chory jest zmuszony do przebywania na zwolnieniu lekarskim oraz przyjmowania silnych leków przeciwbólowych. Skąd bierze się migrena? Migrena objawia się silnym, napadowym bólem głowy,… »

Jasło w obiektywie – najlepsze zdjęcie lipca

42 zdjęcia brały udział w lipcowej edycji konkursu fotograficznego Jasło FOTOEye. Do lipcowego etapu konkursu fotograficznego Jasło FOTOEye zgłoszono 42 zdjęcia, ale tylko trzy z nich zostaną nagrodzone. Nagrodę miesiąca (100 zł) w konkursie na „Zdjęcie lipca” otrzymuje Bożena Janiszewska, autor zdjęcia pt. „Obserwatorium astronomiczne… »

Policja: nie zostawiajmy dzieci i zwierząt w aucie podczas upałów

Podczas upałów brak rozsądku i wyobraźni ze strony dorosłych może czasami skutkować przykrymi zdarzeniami. Apelujemy zatem, by nie zostawiać, nawet na chwilę, dzieci i zwierząt w samochodzie. W pojeździe pozostawionym w pełnym słońcu bardzo szybko wzrasta temperatura i tworzy się swego rodzaju szklarnia. Pamiętajmy o… »

Weź ramki – promuj swoje miasto

Po raz kolejny Jasło przygotowało miejskie ramki na tablice rejestracyjne. Znajduje się na nich logo, hasło promocyjne, a także adres oficjalnej strony internetowej. Ramki można odebrać bezpłatnie. Ramki wydawane będą na jasielskim rynku (pawilon drewniany nr 1) w piątek (28 lipca) od godz. 10 do… »

Volvo XC60: nowa generacja

Trochę jak w Hollywood. Proszę sobie wyobrazić film, którego pierwsza część okazuje się wielkim sukcesem zarówno pod kątem artystycznym, jak i finansowym. Ludzie walą na seanse drzwiami i oknami, a krytycy nie ustają w pochwałach. Mija dziewięć lat od premiery, kiedy nagle twórcy ogłaszają światu… »

Kredyt hipoteczny – jak negocjować marżę kredytu?

Coraz więcej Polaków stara się podążać za marzeniem o własnym mieszkaniu, a w tym celu niezbędny jest kredyt hipoteczny. Jednak trzeba pamiętać, że tak duże zobowiązanie finansowe łączy się często z ogromnymi wręcz kosztami. Jest jednak sposób na przynajmniej częściowe ich zniwelowanie. Jako klienci banku… »

Zawody przyszłości, czyli praca online

Wraz z rozwojem technologicznym coraz więcej zawodów odchodzi do historii. Zastępuje je stale powiększająca się gama specjalistów nowych technologii, o których istnieniu nikt jeszcze pół wieku temu nie ośmieliłby się marzyć. Zawrotne tempo cyfryzacji społeczeństwa sprawia, że kompetencje informatyczne stają się tak samo niezbędne jak… »

Darmowe chwilówki czy naprawdę darmowe?

Patrząc na telewizor, czy słuchając radia z całą pewnością zauważyłeś jak wiele jest reklam wszelkich produktów mających na celu pożyczenie pieniędzy. Do dyspozycji klientów w całej Polsce są dziesiątki banków i parabanków. Mało tego, coraz więcej firm swoją działalność przenosi do internetu, dzięki czemu, firmy… »

1 2 3 ... 77 Następna
Poleć artykuł znajomemu
zamknij (x)
Wpisz e-mail znajomego
Twoja wiadomość
Wprowadź kod z obrazka
© Jaslonet.pl 2008-2016 | Kontakt: tel. 500 145 189, e-mail: redakcja | regulamin | reklama w portalu | patronat medialny