Login
Hasło
reklama - zareklamuj się
Jaslonet.pl » Rozmaitości i ciekawostki
Ostatnio skomentowane artykuły:

Informacje z działu: ‘Rozmaitości i ciekawostki’

1 2 3 ... 80 Następna

Dodatkowe wyposażenie samochodu

Dziś kupując samochód, szczególnie nowy z salonu możesz wybierać z wielu różnych opcji dodatkowych. Producenci prześcigają się w wymyślaniu coraz to ciekawszych opcji dodatkowych. Jeśli jednak już posiadasz samochód warto wiedzieć o kilku przydanych gadżetach, które mogą się przydać w podróży. Najwięcej ciekawostek w ostatnim czasie… »

Idealne buty na wakacje

Każdy wyjazd na wakacje wiąże się z tym, że poprzedza go minimum godzina pakowania rzeczy, które chcemy zabrać. Decydując się na podróż, nie można zapomnieć o butach. Jednak, jaki rodzaj obuwia wybrać, aby zwiedzanie zabytków, odpoczywanie na plaży czy chodzenie po górach nie musiało być… »

Znaleziono wózek inwalidzki

W piątek (22 czerwca), w godzinach popołudniowych na rogu ulic Bednarskiej i Koralewskiego w Jaśle, znaleziono wózek inwalidzki. Kontakt w tej sprawie: siedziba Straży Miejskiej w Jaśle, ul. PCK 2A, tel. 13 44 86 370 lub 986. Straż Miejska w Jaśle »

Koszty związane z uruchomieniem firmy bukmacherskiej

Polski rynek zakładów liczy niewielką ilość legalnie działających bukmacherów. Wynika to m.in. z tego, że rozpoczęcie takiej działalności nie jest proste, a kwoty potrzebne na start liczone są w milionach złotych. Obowiązujące w Polsce prawo nakłada określone wymagania wobec firm działających i chcących rozpocząć działalność w… »

W upały uważajmy szczególnie na dzieci, osoby starsze i zwierzęta

Kiedy z nieba leje się żar, temperatura w samochodzie może sięgnąć nawet 50-60 stopni Celsjusza. Nawet jeśli wydaje się nam, że załatwienie jakiejś sprawy zajmie niewiele czasu, podczas upałów nawet na chwilę nie należy pozostawiać swoich podopiecznych samych w pojazdach. Przez brak rozwagi może dojść… »

Jagody goji – dlaczego odchudzają?

Coraz bardziej popularne, zachwalane przez dietetyków i media – nasiona goji. Zachwycają swoim kwaskowatym smakiem, drobnymi nasionami i możliwościami stosowania w diecie. Dlaczego powinniśmy je jeść i czy warto je wprowadzić na diecie? Goji – właściwości Owoce tej rośliny uważane są za lecznicze, od ponad 2000 lat!… »

Bezpieczeństwo i profesjonalna opieka w Londynie

Każdy, kto odwiedza Londyn chce do tego miejsca wrócić jak najszybciej. Jest to miasto piękne i pełne różnego rodzaju atrakcji, również wieczorami. Wielu turystów narzeka jednak na brak poczucia bezpieczeństwa, w szczególności na obrzeżach Londynu. Dla takich osób powstała właśnie nasza agencja ochroniarska London escorts,… »

Dach w domu jednorodzinnym

W każdym domu to właśnie dach ochrania cały budynek przed różnego rodzaju czynnikami zewnętrznymi. Tak, jak ogromnym wyzwaniem jest budowa domu, tak i konstrukcja dachu i jego właściwe przygotowanie to zadania niełatwe do wykonania, które wymagają sporej wiedzy oraz doświadczenia. Jaki wobec tego powinien być… »

Pożyczka przez internet?

Internet od lat pełni wiele funkcji, które ułatwiają nam codzienne życie. Zbiór wszystkich informacji w jednym miejscu: rozpoczynając na typowej rozrywce, kończąc na nauce. Życie wielu osób jest obecnie uzależnione od sieci, wszelkiego rodzaju firmy bardzo dobrze wiedzą, że najłatwiejszym sposobem dotarcia do klienta jest… »

1 2 3 ... 80 Następna
Poleć artykuł znajomemu
zamknij (x)
Wpisz e-mail znajomego
Twoja wiadomość
Wprowadź kod z obrazka
© Jaslonet.pl 2008-2016 | Kontakt: tel. 500 145 189, e-mail: redakcja | regulamin | reklama w portalu | patronat medialny