Login
Hasło

Jasło – miasto snów?

Z ogromnym zainteresowaniem młodych Jaślan spotkała się premiera produkcji “Urodzeni w mieście snów” Marcina Rąpały i Michała Paca.

Premiera filmu "Urodzeni w mieście snów" (fot. Sylwia Binkowicz)

15-minutowy dokument muzyczny rozpoczyna się krótką prezentacją centrum miasta Jasła. Następnie, w ustalonej w scenariuszu kolejności prezentują się grupy miejscowych pasjonatów. Wszystko łączy muzyka jasielskich twórców, spora ilość efektów i nieraz przekontrastowane, intensywne kolory. Każdy z bohaterów ma bardzo krótką chwilę do zaprezentowania siebie i swojej pasji. Twórcy pokazują ich w spójny i zarazem dynamiczny sposób bez użycia słów. “Urodzeni w Mieście snów” mają formę dłuższego wideoklipu muzycznego, który wywołał sporo emocji.

“No to… akcja!”

Premierę projektu Rąpały i Paca poprzedził pokaz bohaterów krótkometrażowego filmu – trening z kataną Demana oraz porywający Break Dance Style Fist Crew.

fot. Sylwia Binkowicz, Jaslonet.pl

- Dziękuję wam serdecznie za ten film. Zobaczyłam Jasło w inny sposób, innymi oczami, Waszymi oczami. – mówiła po premierze dyrektor MDK, Grażyna Leńczuk, która wręczyła także Michałowi i Marcinowi statuetki Kreatorów 2010. – Mam nadzieję, że tych Kreatorów będziemy wręczać jeszcze wiele i po prostu dzielcie się pasją, róbcie to, co robicie, to, co lubicie i będzie wszystko OK – podkreśliła.

Uwieńczeniem zorganizowanej imprezy były dwa koncerty – jako pierwsi wystąpili DPD, Slynd i Kynek, później przed publicznością zaprezentował się zespół Tug Boat.

Dla tych, którzy nie mogli zjawić się w sobotę w Młodzieżowym Domu Kultury Michał i Marcin przewidzieli niedzielną premierę na kanale youtube. Niebawem zapowiadają także możliwość nabycia „Urodzonych…” na DVD.

Wszystko było OK?

Każda produkcja – czy to filmowa czy muzyczna rodzi swoich zwolenników i przeciwników.

- Myślę, że film był za mało rozbudowany. Ogólnie nie tego się spodziewałam – mówiła Ewa, jedna z przybyłych na premierę. Jednocześnie zwróciła uwagę na brak dialogów i słabo wyeksponowane życiorysy bohaterów, co mogłoby pomóc w odbiorze filmu. Twórcom nie udało się także trafić do Patryka: “Przeszkadza mi zbyt duża ilość efektów w „Mieście snów”, co sprawia, że film staje się ciężki dla oka i źle się go ogląda. Chyba zbyt dużo szumu było…”.

Zobacz cały film:

Dla zwolenników „Urodzonych…” powodem do narzekań jest tylko to, że produkcja jest zdecydowanie za krótka.

Dla osiemnastoletniej Klaudii zachętą do przybycia na premierę był trailer. Jak mówi – nie zawiodła się: „Fajny film. Ciekawie opowiada o mieście, ogólnie o znajomych moich głównie, bo większość to moi znajomi. Jest interesujący, wciągający.” – brak dialogów w filmie nie stanowi dla Klaudii problemu – „Jest bardzo fajnie nakręcony i wszystko jest zrozumiałe, bez problemu można się domyśleć.”

Choć zdania były podzielone – każda z osób stawiała ogromny plus nad podjętą przez Marcina Rąpałę i Michała Paca inicjatywę nakręcenia „Urodzonych w mieście snów”.

Nawet Ewa popiera działania młodych studentów, którzy w swojej produkcji pokazali ludzi, o których na co dzień niewiele wiemy: „Goście mają zajawki, a nikt ich nie może odkryć, a wiesz, promują się w taki sposób. Mają swoje zajawki i każdy może to zobaczyć.”

Wysiłek się opłacał?

Choć najwięcej trudu i czasu kosztował ich montaż – premierę udało się zorganizować jeszcze w październiku, tak jak planowali.

fot. Sylwia Binkowicz, Jaslonet.pl

- Poszło lepiej niż po naszej myśli. Po prostu nawet pogoda nam sprzyjała, mieliśmy pomoc z góry. – mówił Michał Pac, współtwórca „Urodzonych w mieście snów” – Jestem w szoku, że to się w takiej ilości rozeszło, że tyle ludzi po prostu się tym zainteresowało, przyszło to zobaczyć i w sumie spodobało się, wiesz, widzę ten entuzjazm u ludzi i tak samo przy kręceniu, przy produkcji filmu. Wspólnie z Marcinem Rąpałą dziękują ludziom, z którymi stworzyli swój krótkometrażowy film: „znają się już w swojej dziedzinie i bardzo dobrze się z nimi pracowało” – mówił Rąpała.

“Urodzeni w mieście snów II”?

Młodzi filmowcy nie zdradzają wielu szczegółów, ale jednocześnie nie zaprzeczają. „Pomysły są, propozycje są” – mówi Pac, a wszystko pozostaje owiane tajemnicą.

Zobacz fotorelację z premiery filmu (fot. Sylwia Binkowicz)

Sylwia Binkowicz
Jaslonet.pl

Ocena artykułu:
* * * ½   4 głosy. Dziękujemy za głos.
reklama - zareklamuj się
Warto przeczytać (najnowsze informacje)najczęściej czytane | najczęściej komentowane
Plan przygotowań pierwszego zespołu Czarnych Jasło do nowego sezonu 2017/2018 28 czerwca, 09:15 Pierwszy trening zawodników drużyny seniorów Czarnych Jasło przygotowujący do nowego sezonu...
Policjanci rozpoczynają działania pod hasłem „Bezpieczne wakacje 2017” 28 czerwca, 09:12 Trwają wakacje. Dla dzieci i młodzieży to czas wypoczynku oraz letnich...
Dni Jasła 2017: Sobotnie szaleństwo na koncercie Michała Szpaka 26 czerwca, 21:05 Kilka tysięcy osób ściągnęło na sobotni koncert Michała Szpaka podczas tegorocznych...
Michał Szpak wraca do Jasła ze swoim show 23 czerwca, 15:30 Tegoroczne Dni Jasła już w najbliższy weekend 24-25 czerwca. Sobotnią gwiazdą...

Wasze komentarze ()

ddd ddd 30-10-2010 23:33 IP: 109.*.*.*

ale rąpale cycki urosły

krwiomocz krwiomocz 31-10-2010 08:45 IP: 109.*.*.*

Kowala i Polara brakuje,mniej efektów i bedzie git.Wielki + za Sajana:)

maf maf 31-10-2010 10:07 IP: 94.*.*.*

http://www.youtube.com/watch?v=_ZKzH7UcJcA

Agent Delegat Agent Delegat 31-10-2010 14:25 IP: 109.*.*.*

To nie jest film, to co najwyżej zlepek różnych ujęć, jakich pełno na youtube. Bez przesłania, bez myśli przewodniej, bez wyeksponowania miasta (równie dobrze mogłoby to być kręcone w Krośnie czy innym Sanoku), bez puenty. Jednym słowem bez sensu.

sjk sjk 31-10-2010 18:09 IP: 109.*.*.*

nic szczególnego i zachwycającego ;) ale + za chęci

mik mik 31-10-2010 19:46 IP: 109.*.*.*

raczej suty ze stresu mu staneły :d

obserwator obserwator 31-10-2010 23:17 IP: 78.*.*.*

Tragicznie, nie na się czym zachwycać. Do filmu to to jeszcze brakuje, co najwyżej można to nazwać reportarzem i to na niskim poziomie.
Może po zimnym prysznicu komentarzy autorzy zrobią coś lepszego, czym będą się mogli pochwalić. Ale premiera była w Helloween więc może to miało straszyć ? :-(((

ABC ABC 1-11-2010 11:15 IP: 83.*.*.*

Porażka ... szczegolnie ten caly klip o jkst (koles wogole o drifcie nie ma pojecia) . Jednyne co ogarniete w tym filmie to ziomek na desce ! Pozdro dla niego.

jhk jhk 1-11-2010 11:23 IP: 109.*.*.*

żałosne to.. każdy takie urywki moze sobie nakręcić ,ale tego nikt nie robi bo to nie ma żadnego sensu. poza tym jasło to nie jest miasto tylko wieś.. film ma pokazywac chyba ubogość jasła i to ,że zycie tutaj nie masensu wtedy jest ok... poza tym zeby dotrwać do końca musiałem z 30 razy przewijać.. nie przemawia to do mnie dno jak i całe jasło

xd xd 1-11-2010 15:23 IP: 109.*.*.*

dziwni ludzie tu komentarze dają :/ chyba zazdrośni są :) hehe nie no ale tak na poważnie to nie ma się czemu przyczepić, nie rozumiem nie których z was :( jak uważacie że są lepsi albo że wy jesteście lepsi to czemu siedzicie w cieniu, na pewno chętnie by was ktoś nakręcił i wrzucił do takiego filmu, po 2 wiadomo że to nie TVN czy Polsat i aż takiej rewelki mieć nie będziecie ale i tak wyszło to wszystko zajebiście :)) a główni bohaterowie filmu naprawdę robią rzeczy które kochają robić w swoim życiu nie rozumiem czego tu nie można wykapować ;/ to co ? mieli napisać scenariusz i bawić się w aktorów xD taki film chcecie ? (to ja widzę że tu złe komentarze piszą sami ludzie wychowani na Transformersach i słuchający Dody) o to w tym chodzi że to co chłopaki zrobili to miało od początku tak wyglądać , powtarzali to 100 razy przed premierą że film będzie miał charakter teledysku nie będzie wywiadów itp. , ale nie którzy z was chyba nie wytrzymali i i tak oglądnęli pomimo tego że wcześniej byli ostrzegani jak to będzie wyglądać xD haha , żałośni jesteście ludzie ! , zamknijcie się ! albo brać kamery w łapy i pokazywać co wy umiecie bo to co pisaliście to jednak nie przemawia do mnie że jest to głupi film , wręcz przeciwnie jest zajebisty jak na Jasło i warunki jakie mieli twórcy filmu :) pozdro !

realista realista 1-11-2010 17:43 IP: 83.*.*.*

jak będziecie znowu cos takiego kręcić to dajcie znać-z kumplem nakrecimy wam to na zaj.... sprzecie !

Anonim 1-11-2010 18:42 IP: 109.*.*.*

xd, dziwnym człowiekiem to ty jesteś. Popatrz na swoją dziecinną wypowiedź. Każdy kto pisał przed tobą, podaje sensowne argumenty, na to, że jest dużo niedociągnięć. Ty na obronę tego dokumentu nie masz nic, jedyne takie teksty, rodem z przedszkola: "piszą sami ludzie wychowani na Transformersach i słuchający Dody" "żałośni jesteście ludzie ! , zamknijcie się ! albo brać kamery w łapy i pokazywać co wy umiecie" załosna to ty jesteś

Anonim 1-11-2010 18:54 IP: 109.*.*.*

Po co tyle tych efektów? Przecież tego się oglądać nie da. Dobrze, że to trwa tylko 15 minut, bo po dłuższym seansie, trzeba by było udać się do okulisty. Obraz cały czas skacze z ujęcia na ujęcie, jakieś białe blaski, non stop

xd xd 1-11-2010 20:39 IP: 109.*.*.*

nie no ja widzę że u nas w Jaśle w mamy duuuużo znawców filmowych :))) tylko jakoś tylko tych 2 miało odwagę się nam pokazać a reszta znawców siedzi przed kompem na jasło,net i ocenia :) no spoko :) tylko weźcie pod uwagę to że inni to czytają i oceniają ten film poprzez wasze głupie zazdrosne i nie zrozumiałem ocenki, bo naprawdę kogoś wku***a jak widzi ludzi którzy rzucają argumenty(niby mocne) a tak naprawdę siedzą na dupsku i nic nie robią, ... myślę że chłopaki mogą się zniechęcić tym że mają takie Jury na forum rodem z ,,mam talent" ... jak się wam nie podobało to możecie przynajmniej siedzieć cicho , ale jak dla mnie to i tak powstało to wszystko najlepiej jak mogło powstać, można siedzieć i tylko narzekać i w takim Jaśle nic nigdy nie będzie i nigdy nikt o takich ludziach jak w tym filmiku się nie dowie, ja tam widziałem wszystko dobrze, jakby znów nie było efektów i obraz by szedł jak na filmie z 1 komunii św. to znów narzekalibyście że to jest za słabe z innego względu :) nie kręcili tego filmiku w latach 30 ale mamy 2010 rok, tak dzisiaj krótko metrażowe filmiki wyglądają ;p i co zrobisz :( a do zrozumienia nic nie było w tym filmie :) wystarczyło usiąść wygodnie i przez ponad 14 minut oglądnąć co w Jaśle młodzi ludzie robią w wolnym czasie :) ... a tak na marginesie to może nie wiecie ale chłopaki mieli propozycję promowania filmu poprzez władze miasta Jasła ale powiedzieli nie ;p bo wiadomo że jak wybory się zbliżają to trzeba szukać głosów ;p ... może to was przekona do tego że oni nie chcieli zrobić tego filmiku żeby się czymś pochwalić ale naprawdę żeby takie cycki jak niektórzy z was wreszcie zobaczyli że warto ruszyć się i coś ciekawego stworzyć;) więc proszę Cię , jeśli Ci się coś w tym filmiku nie podoba ( co jest dla mnie dziwne i nie zrozumiałe ;/ ) albo jeśli po prostu jesteś jakiś zazdrosny albo jesteś pesymistą który wędruje z jednego forum na drugie i narzeka , to weź po prostu siedź cicho bo jak ktoś się stara i naprawdę mu to nieźle wyjdzie to trzeba to uszanować, no chyba że jesteś jakimiś krytykiem filmowym to śmiało :) może chłopaki Cię posłuchają i w następnej części zrobią jakiś badziew na jaki Ty ich pokierujesz ;) ..... aha co do Anonima :) to skąd wiesz jaki rodzaj ma nick ,,xD" że piszesz ,,żałosna" haha , coś Ci się dziecinnie to zinterpretowało ;/ , no chyba że boisz się poprawiać w swoich wypowiedziach faceta i sobie ze mnie kobietę robisz :) no to spoko :) mogę Ci ustąpić i jak chcesz to nawet wcisnąć kieckę jakąś xD :)))) pozdrawiam wszystkich optymistów i tych którzy się na filmach nie znają(i nie boją do tego przyznać) i im się ten filmik podobał :) tak jak mi :)

ddd ddd 1-11-2010 21:42 IP: 109.*.*.*

@xD krytykujesz innych że tylko siedzą i oceniają na jaslonet a sam piszesz takie pierdololo, nie możesz nikomu rozkazywać żeby się zamknął, każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie obiektywnie. Zresztą Twoja wypowiedź jest tak nasączona emotikonami że ciężko cokolwiek tu wyczytać sensownego. Nie trzeba być nie wiadomo jakimś znawcą żeby stwierdzić że można doznać oczopląsu. Gorzej niż po dopalaczach.

Agent Delegat Agent Delegat 1-11-2010 22:24 IP: 109.*.*.*

@xd: Nie trzeba być znawcą filmowym z certyfikatem, żeby ocenić film. Do wyłapania takich rzeczy jak fabuła czy puenta wystarczy odrobina elementarnej wiedzy na poziomie szkolnym. A ja (i nie tylko ja, co pokazują komentarze) tego w filmie nie widziałem. Dobry reportaż, dokument czy jak to tam nazwać powinien wgniatać w fotel, wywierać na widzu wrażenie, dawać się zapamiętywać itd. Tutaj jest kwadrans wygibasów i nic poza tym, przez co całość jest po prostu NUDNA.

Piszesz, że chłopaki nakręcili to po to, żeby się wypromować. W jaki sposób? Nie ma ani słowa o ich pasji (od jak dawna? skąd?), o ich treningach (gdzie? jak często?), o nich samych (kim są? co robią na co dzień?). Jak nic o nich nie wiedziałem, tak dalej nic nie wiem. Gdzie i w jaki sposób jest pokazane to, że to właśnie ci jasielscy pasjonaci są lepsi od innych? Mnie, kompletnemu laikowi, takie fikołki nie mówią nic ani o człowieku, ani o jego pasji. No chyba, że to był film kręcony dla nich samych, żeby było co wnukom pokazać. Tylko po co robić z tego taki szum?

Autorzy Filmu Autorzy Filmu 2-11-2010 08:45 IP: 109.*.*.*

Witam, z tej strony Marcin Rąpała oraz Michał Pac, z uwagi na tak burzliwy tok rozmów na temat filmu postanowiliśmy przypomnieć kilka zamierzeń oraz wystosować odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Główne narzekania kierują się w stronę braku dialogów. Film od początku istniał w konwencji dokumentu muzycznego, chcieliśmy pokazać co ludzie robią, otoczyć to odpowiednią ścieżką dźwiękową, wychodząc z założenia że zamiast bez przerwy mówić co się robi (niestety to największa Polska zmora, nie ważne że się robi, ważne że o tym mówią).
Drugą sprawą jest długość filmu. Od początku zamierzeniem filmu było dokładnie 15 minut, niestety to maksymalny czas filmu przyjmowany na dzień dzisiejszy na youtube, a było ono nośnikiem docelowym dla filmu. Nie chcieliśmy również działać póki co z dłuższym filmem, ludzie którzy w tym siedzą z pewnością wiedzą że każda minuta to tak na prawdę spore wyzwanie, główny cel - uwaga odbiorcy.
Kolejna sprawa - efekty. Sprawa bardzo podzieliła odbiorców, dlatego w szczególności chcemy ją poruszyć, posłużę się przy tym tytułem. Urodzeni w Mieście Snów... Snów? Zgadza się, dlatego efekty oraz obraz wyostrzyliśmy tak znacząco. Film w naszej konwencji miał być jakby "snem". Każdy kto kiedykolwiek śnił ( ;)) wie, że sny są przesycone różnymi załamaniami, rozproszeniami... Często niewyraźny i budzący mieszane myśli obraz.
Dlaczego pokazaliśmy akurat te grupy... Po pierwsze - po prostu to do nich znaleźliśmy kontakt za pomocą znajomych, portali itd. Dlaczego nie ma innych grup? Tak na prawdę nie jest to uzależnione niechęcią do innych grup, chcielibyśmy pokazać wszystkich, póki co na pierwszy ogień poszły te grupy. Teraz od Was moi Drodzy zależy, czy pojawi się druga część filmu, ponieważ będziemy opierać się o oglądalność i przyjęcie pierwszej części.
Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji filmu, imprezy premierowej, oraz wszystkim którzy rzucili okiem i przedstawili swoje szczere myśli - bez słodzenia i bezpodstawnej krytyki. Wasze plusy i minusy z pewnością przeglądniemy, a trafne uwagi pomogą nam uniknąć błędów przy kolejnych produkcjach.
Jak z pewnością wiecie to nasza pierwsza współpraca i pierwsza taka produkcja w Jaśle. Chcemy jakoś rozruszać tą mieścinę, bo jesli dowiedzą się o nas większe miasta to jest możliwość że sami z siebie wywołają rozruc ż
08:42:00
Witam, z tej strony Marcin Rąpała oraz Michał Pac, z uwagi na tak burzliwy tok rozmów na temat filmu postanowiliśmy przypomnieć kilka zamierzeń oraz wystosować odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Główne narzekania kierują się w stronę braku dialogów. Film od początku istniał w konwencji dokumentu muzycznego, chcieliśmy pokazać co ludzie robią, otoczyć to odpowiednią ścieżką dźwiękową, wychodząc z założenia że zamiast bez przerwy mówić co się robi (niestety to największa Polska zmora, nie ważne że się robi, ważne że o tym mówią).
Drugą sprawą jest długość filmu. Od początku zamierzeniem filmu było dokładnie 15 minut, niestety to maksymalny czas filmu przyjmowany na dzień dzisiejszy na youtube, a było ono nośnikiem docelowym dla filmu. Nie chcieliśmy również działać póki co z dłuższym filmem, ludzie którzy w tym siedzą z pewnością wiedzą że każda minuta to tak na prawdę spore wyzwanie, główny cel - uwaga odbiorcy.
Kolejna sprawa - efekty. Sprawa bardzo podzieliła odbiorców, dlatego w szczególności chcemy ją poruszyć, posłużę się przy tym tytułem. Urodzeni w Mieście Snów... Snów? Zgadza się, dlatego efekty oraz obraz wyostrzyliśmy tak znacząco. Film w naszej konwencji miał być jakby "snem". Każdy kto kiedykolwiek śnił ( ;)) wie, że sny są przesycone różnymi załamaniami, rozproszeniami... Często niewyraźny i budzący mieszane myśli obraz.
Dlaczego pokazaliśmy akurat te grupy... Po pierwsze - po prostu to do nich znaleźliśmy kontakt za pomocą znajomych, portali itd. Dlaczego nie ma innych grup? Tak na prawdę nie jest to uzależnione niechęcią do innych grup, chcielibyśmy pokazać wszystkich, póki co na pierwszy ogień poszły te grupy. Teraz od Was moi Drodzy zależy, czy pojawi się druga część filmu, ponieważ będziemy opierać się o oglądalność i przyjęcie pierwszej części.
Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji filmu, imprezy premierowej, oraz wszystkim którzy rzucili okiem i przedstawili swoje szczere myśli - bez słodzenia i bezpodstawnej krytyki. Wasze plusy i minusy z pewnością przeglądniemy, a trafne uwagi pomogą nam uniknąć błędów przy kolejnych produkcjach.
Jak z pewnością wiecie to nasza pierwsza współpraca i pierwsza taka produkcja w Jaśle. Chcemy jakoś rozruszać tą mieścinę, bo jeśli dowiedzą się o nas większe miasta to jest możliwość że sami z siebie wywołają rozruch życia u nas. Promujemy kolegów? W dniu dzisiejszym tak, ponieważ praca na planie na prawdę była bardzo przyjemna i z wieloma osobami trzymamy mocny kontakt, jednak większość osób była nam wcześniej nieznana.
Liczę, że wyczerpaliśmy listę Waszych pytań, jeśli jednak macie jeszcze jakieś rady / zastrzeżenia - oto mail, na który możecie go kierować: dpd_gp@o2.pl.
Jasło jest nasze, pokażmy je światu :)
Pozdrawiamy, Szacunek!

xd xd 2-11-2010 10:53 IP: 109.*.*.*

do Marcina Rąpały oraz Michała Paca, chyba nie warto niektórym tego tłumaczyć, bo jeśli nie potrafili zrozumieć takich prostych przesłań do tej pory jakie napisaliście i staraliście się im wytłumaczyć, to chyba nic z tego nie będzie :/ , mieszkacie teraz w Krk :) może nie warto dalej kręcić tu w Jaśle, jeśli takie komentarze i takie śmieszne interpretacje z tego wynikają, chyba w Krk ludzie są bardziej do przodu w takich sprawach i im nie trzeba tłumaczyć na forum dlaczego są migawki takie a nie inne w filmie i dlaczego on trwa 15 minut :) ja nie jestem krytykiem filmowym z papierkiem, dlatego mogę tylko powiedzieć że mi się podobało, mam prawo powiedzieć co mi się nie podobało ale po prostu jest mi głupio robić z siebie mądrale zwłaszcza że widziałem na własne oczy jak ten film powstawał i naprawdę nie było to tylko bieganie z jakąś cyfrówką po Jaśle za chłopakami którzy fikołki robią, może i w tym momencie siedzę przed kompem tak jak i wy, ale nie piszę i wytykam błędów, ostatni mój komentarz do tego co krytykujecie jest taki ,że jeśli Ci się nie podoba to nie oglądaj ! szkoda Twoich palców na klikanie w klawiaturę i pisanie że to złe i to złe i w ogóle wszystko w koło złe, jeśli Ci się nie spodobało to najwidoczniej nie był to film dla Ciebie, i nie ma co się wyżywać na forum że jesteś rozczarowany i zawiedziony albo po prostu zły że chłopakom się udało tak fajnie wypromować ten film i zrobić w koło niego szum ! tyle ! , jeśli powstanie następna część to słuchajcie uważnie jaki będzie miała charakter, najwidoczniej nie umiecie czytać i słuchać i znów oglądniecie i będziecie zawiedzeni okropnie że nie ma dialogów i puenty jak w Brzyduli czy w Majce, a tak to szkoda waszych 15 minut, za ten czas możecie na innych forach sobie ponarzekać i po krytykować innych;) Pozdrawiam :)

ddd ddd 2-11-2010 16:46 IP: 109.*.*.*

o dobrze że mi przypomniałeś o Majce

Luki Luki 2-11-2010 17:45 IP: 80.*.*.*

Pozytywny Film!
Plusy:
- muzyka,
- ziom z deską,
- B-boye
Minusy:
- Efekty na początku (za dużo) mnie utrudniły one oglądanie filmu, ale może się nie znam.
Duże brawa za inicjatywę!

arek arek 2-11-2010 18:37 IP: 83.*.*.*

Tak trzymajcie! A zazdrosna konkurencja niech gryzie pazury i klika w klawiaturę:-) Ja czekam na następny film, może ktoś z pseudokrytykantów się pokaże?

Gabi Gabi 3-11-2010 14:13 IP: 80.*.*.*

Brawo chłopaki! Pasja to jest to co należy pokazywać ;)

edek edek 3-11-2010 15:04 IP: 83.*.*.*

dlaczego takie filmiki Demana daliscie? ma lepsze przecież . chociaż ten też okey. ale ma bardziej dynamiczne. poza tym w porządku. tylko chlopaki z tego klubu samochodowego to takie bez sensu trochę. nie pokazane co robią tylko jadą tymi autami. poza tym jednym wyjatkiem jest ok.

jaślan jaślan 10-11-2010 20:39 IP: 109.*.*.*

tak trzymać. W następnym filmiku pokażcie więcej miasta. A co do krytyki powyżej. No cóż, bez krytyki nie ma sukcesu. Nie ważne jak piszą, ważne, że piszą. Pzdr.

Poleć artykuł znajomemu
zamknij (x)
Wpisz e-mail znajomego
Twoja wiadomość
Wprowadź kod z obrazka