Login
Hasło

Dzień Dziecka w Jaśle – „Zdrowo na sportowo” (zapowiedź)

Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle oraz Urząd Miasta Jasła serdecznie zapraszają na piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Impreza odbędzie się 1 czerwca 2016 r. (środa) w Ogrodzie Jordanowskim w Jaśle od godziny 15.00 do 20.30 (w przypadku niesprzyjających warunków pogodowych impreza odbędzie się w budynku MDK).

Dzień dziecka
Zapowiedź

Motywem przewodnim tegorocznych obchodów Dnia Dziecka jest aktywne spędzanie wolnego czasu przez dzieci i rodziców, dlatego też w programie znajduje się wiele różnorodnych atrakcji dla całych rodzin.

Imprezę rozpoczniemy o godzinie 15.00 wypuszczeniem baloników do nieba (w ramach Ogólnopolskiego Głosu Profilaktyki) oraz występami dzieci uczęszczających na zajęcia do MDK w Jaśle.

Podczas całego popołudnia będzie można wziąć udział w Akademii Rowerowej, której uwieńczeniem będzie pokaz akrobacji rowerowych w wykonaniu Jonasza Pakulskiego. Odbędą się także konkursy z nagrodami, np. „Malowanie kredą na asfalcie”, rodzinne konkurencje sportowe, oraz pokazy różnych dziedzin sportu, w które każdy ochotnik będzie mógł się włączyć: pokaz judo, aerobik na świeżym powietrzu, spinning, tenis ziemny, oraz turniej tenisa stołowego.

W trakcie trwania obchodów Międzynarodowego dnia Dziecka będzie można skorzystać z wielu atrakcji, jak: malowanie twarzy, czesanie fantazyjnych fryzur, bezpłatny plac zabaw. Odbędzie się także pokaz sprzętu policyjnego i strażackiego. Odwiedzi nas również rysownik Pan Szymon Teluk, który będzie malował dzieciom karykatury.

Dbając w tym wyjątkowym dniu o wszystkie dzieci, niezależnie od wieku, umieściliśmy w planie Dnia Dziecka program artystyczny dla najmłodszych. W tym roku bawić się będziemy z grupą Wertini Show. Animatorzy zabiorą nas w „Bajkową Podróż Dookoła Świata”.

Naszą wspaniałą młodzież z kolei zapraszamy na wyjątkowy koncert Arka Kłusowskiego, finalisty The Voice of Poland.

Impreza odbędzie się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Jasła oraz Starosty Jasielskiego. Współorganizatorem Dnia Dziecka 2016 r. jest Urząd Miasta Jasła w ramach kampanii Postaw na Rodzinę. Piknik rodzinny został dofinansowany w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

Partner Główny Dnia Dziecka – LOTOS Asfalt. Partnerami wydarzenia są: Starostwo Powiatowe w Jaśle, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Pigonia w Krośnie, Jasielskie Stowarzyszenie Consenus, Lady Gym – Siłownia/Fitness tylko dla kobiet, Komenda Powiatowa Policji w Jaśle, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle, Zespół Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle, UKS Mosir oraz Powiatowe Młodzieżowe Centrum Wolontariatu MOC WOLONTARIATU.

Sponsorzy: POLWAX S.A., Petrosoft.pl, AP-Media s.c., Habys Sp. z o.o., Restauracja & Kawiarnia Parkowa

Program:
15.00 – baloniki do nieba (w ramach Ogólnopolskiego Programu Profilaktyki)
15.00 – 16.00 – występy uczestników sekcji MDK
15.00 – 19.00 – Akademia Rowerowa
16.00 – 16.30 – rodzinne konkurencje sportowe
16.00 – 17.00 – ćwiczenia z Lady Gym – Siłownia/Fitness tylko dla kobiet
16.45 – 17.00 – konkurs „Malowanie kredą na asfalcie”
17.00 – 18.00 – pokaz judo
17.00 – 18.30 – program artystyczny dla najmłodszych Bajkowa Podróż Dookoła Świata Wertini Show
18.00 –19.15 – pokaz akrobacji rowerowych
19.30 – 20.30 GWIAZDA WIECZORU- koncert Arka Kłusowskiego, finalisty The Voice of Poland

Zapraszamy!

MDK w Jaśle

Ocena artykułu:
          0 głosów. Dziękujemy za głos.
reklama - zareklamuj się
Warto przeczytać (najnowsze informacje)najczęściej czytane | najczęściej komentowane
Lista niesolidnych pacjentów 20 sierpnia, 08:30 Nie przyjdziesz na wizytę do lekarza, możesz trafić na „czarna listę”. W sieci pojawiła się strona...
Ciężko wywalczone trzy punkty z Wisłokiem Sieniawa 20 sierpnia, 08:02 Drużyna seniorów jasielskiego klubu wygrała niedzielny mecz z Wisłokiem Sieniawa 2:0....
III kolejka ligi okręgowej. Czarni zagrają z Wisłokiem Sieniawa 17 sierpnia, 09:26 W najbliższą niedzielę, o godz. 17:00 zostanie rozegrana III kolejka krośnieńskiej...
300 tysięcy złotych do wykorzystania - złóż projekt w ramach jasielskiego budżetu obywatelskiego 16 sierpnia, 15:09 Od 21 sierpnia do 11 września każdy mieszkaniec Jasła będzie mógł...

Wasze komentarze ()

Poleć artykuł znajomemu
zamknij (x)
Wpisz e-mail znajomego
Twoja wiadomość
Wprowadź kod z obrazka
© Jaslonet.pl 2008-2016 | Kontakt: tel. 500 145 189, e-mail: redakcja | regulamin | reklama w portalu | patronat medialny