Login
Hasło

Wakacje w mieście

Wakacje w mieście wcale nie muszą być nudne, przekona się o tym każdy kto sprawdzi ofertę przygotowaną na te dwa najgorętsze miesiące w roku.

Wakacje w mieście (fot. dronjaslo.pl)
Wakacje w mieście (fot. dronjaslo.pl)

Kino w plenerze – darmowy wstęp i wygodne leżaki

Na ośrodku rekreacyjnym przy ul. Kwiatowej, w … tych niezwykłych okolicznościach przyrody … odbędą się projekcje filmów, które będzie można oglądać podczas czterech wakacyjnych sobotnich wieczorów po godz. 18.00 – 23 i 30 lipca oraz 6 i 13 sierpnia.

Organizatorzy przedsięwzięcia: Urząd Miasta w Jaśle i Firma KM Multimedia Przemysław Żurek, wybrali cztery interesujące propozycje filmowe. Dla miłośników kina akcji proponujemy film o najnowszych przygodach agenta Jej Królewskiej Mości, sympatyków kultowych, polskich komedii zapraszamy na legendarnego „Misia”. Osobom interesującym się kinem ambitnym z przyjemnością pokażemy film pt. „Bidman”, nagrodzony Oskarem w 2015 r. za najlepszy film. Nie zabraknie też niespodzianki dla rodzin z dziećmi.

Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z tej początkującej w Jaśle wakacyjnej oferty, zapewniając wygodne leżaki, darmowy wstęp, kontakt z przyrodą oraz kulturą i miłe spędzenie wakacyjnych wieczorów. Szczegóły dotyczące projekcji poszczególnych filmów zostaną przekazane na stronie Urzędu Miasta w Jaśle oraz na plakatach.

Wakacyjne spotkania artystyczne

Na siedmiu jasielskich osiedlach odbędą się również „Wakacyjne spotkania artystyczne”. 6 lipca osiedle Górka Klasztorna (teren rekreacyjny „Kwiatowa”), 7 lipca osiedle Rafineria (stadion, ul. Sportowa), 13 lipca osiedle Mickiewicza, 14 lipca osiedle Ulaszowice (plac zabaw), 17 lipca osiedle Śródmieście (park miejski), 20 lipca osiedle Sobniów (boisko przy ZS nr 8) i 21 lipca osiedle Kopernika (plac zabaw przy Przedszkolu nr 6).

Wszystkie spotkania rozpoczynają się o godz. 14, a kończą o godz. 18. Szczegółowe informacje na plakacie.

Trener osiedlowy

Tradycyjnie już, od kilku lat, na terenie poszczególnych osiedli prowadzone będą zajęcia w ramach programu Trener Osiedlowy. Zajęcia organizowane będą cztery razy w tygodniu, po cztery godziny dziennie na osiedlach: Mickiewicza, Rafineria, Ulaszowice/Brzyszczki, Sobniów/Górka Klasztorna, Hankówka, Gamrat/Bryły, Kopernika oraz Śródmieście. Szczegółowe informacje dotyczące zajęć na poszczególnych osiedlach można znaleźć na plakatach i ulotkach.

Zajęcia na torze BMX

Dzieci z terenu miasta, w wieku od 7 do 16 lat, mogą wziąć także udział w zajęciach prowadzonych przez instruktora na torze BMX. Zajęcia prowadzone będą w środy, czwartki i w piątki, od godz. 16.00 do 20.00.

Dla każdego coś miłego

Swoją wakacyjną ofertę przygotowały również Jasielski Dom Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Zachęcamy do sprawdzenia i skorzystania z ich propozycji i ofert.

UMJ

Ocena artykułu:
          0 głosów. Dziękujemy za głos.
reklama - zareklamuj się
Warto przeczytać (najnowsze informacje)najczęściej czytane | najczęściej komentowane
Czwórka ma nowe boisko sportowe 18 czerwca, 09:52 Przy Szkole Podstawowej nr 4 w Jaśle powstało nowe, wielofunkcyjne boisko sportowe. Prace przy jego...
Prawie 4 tys. zł emerytury, ale trzeba dożyć 100 lat 18 czerwca, 09:48 73 osoby, które ukończyły 100 lat, otrzymują z ZUS tzw. honorowe...
Numer alarmowy 997 będzie obsługiwany przez operatorów centrum powiadamiania ratunkowego 18 czerwca, 09:46 21 czerwca na Podkarpaciu rozpocznie się proces przełączania numeru alarmowego Policji...
I nagroda dla Julii Zielińskiej w XXIX Ogólnopolskim Festiwalu „Polonia semper Fidelis” 18 czerwca, 09:43 W dniach 8 - 10 czerwca br. w Dębicy odbył się...

Wasze komentarze ()

Poleć artykuł znajomemu
zamknij (x)
Wpisz e-mail znajomego
Twoja wiadomość
Wprowadź kod z obrazka
© Jaslonet.pl 2008-2016 | Kontakt: tel. 500 145 189, e-mail: redakcja | regulamin | reklama w portalu | patronat medialny