Login
Hasło

“Kuchenne rewolucje” Magdy Gessler w Jaśle!

W poniedziałkowe przedpołudnie do Jasła przyjechała Magda Gessler, wtedy też rozpoczęły się pierwsze nagrania do nowego odcinka “Kuchennych rewolucji”, które będą mieć miejsce w Restauracji Perła.

"Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler w Jaśle, fot. magdagessler.pl

Magda Gessler z programem “Kuchenne rewolucje” przyjechała do restauracji w poniedziałek, gdzie przed kamerami ocenia jasielski lokal. Najpierw nakręcono kilka ujęć na zewnątrz lokalu, a później przeniesiono się do środka, gdzie restauratorka spróbowała pierwszych potraw.

Jakie były pierwsze wrażenia Magdy Gessler? Nie wiadomo, gdyż wszystko jest tajemnicą do czasu emisji programu.

Ostatni dzień kręcenia programu będzie miał miejsce jutro. W godzinach wieczornych odbędzie się oficjalna kolacja na zakończenie “Kuchennych rewolucji”.

Właściciel Restauracji nie mógł nam wypowiedzieć się na temat przebiegu zdjęć do programu, gdyż zabrania mu tego umowa z producentem. O szczegółach wizyty Magdy Gessler dowiemy się jednak końcem maja podczas emisji w stacji tvn premierowego odcinku „Kuchennych rewolucji” nakręconego w Jaśle.

Jaslonet.pl

Ocena artykułu:
* * * *   11 głosów. Dziękujemy za głos.
czytano 49204 razy
reklama - zareklamuj się
Warto przeczytać (najnowsze informacje)najczęściej czytane | najczęściej komentowane
Biblioteka pełna przygód – „Do-mowy wieczór językowy” 25 listopada, 17:31 Głuchy telefon między regałami, logopedyczne stworki w wierszykach, językowe zagadki i...
Mistrzostwa Przedszkolaków 13 listopada, 14:31 W dniu 6 listopada Uczniowski Klub Sportowy ''Szóstka'' Jasło zorganizował turniej w hali sportowej MOSIR...
Polskie Linie Kolejowe wydadzą więcej na stacje i przystanki 11 listopada, 13:19 Nowe wiaty peronowe, odnowione perony i przejścia podziemne, wyremontowane windy i...
Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie 22 listopada, 11:09 Burmistrz Miasta Jasła informuje, że do jeszcze 19 grudnia br. osoby...

Wasze komentarze (79)

jarek jarek 13-02-2013 20:29 IP: 89.228.5.*

kiedy jest emisja

glebka glebka 13-02-2013 20:34 IP: 46.149.222.*

jak doczytasz do końca to może pojmiesz ;] Bardziej wyraźnie się już nie dało napisać: "O wszystkim dowiemy się jednak końcem maja, kiedy w stacji tvn premierę mieć będzie odcinek „Kuchennych rewolucji” nakręcony w Jaśle"

jas jas 13-02-2013 20:41 IP: 94.251.129.*

jutro kolacja każdy może przyjść

tk tk 13-02-2013 20:45 IP: 164.127.109.*

gdzie jest ta rest perła?

jan jan 13-02-2013 20:46 IP: 94.23.89.*

W kobylanach.

xxx xxx 13-02-2013 20:52 IP: 46.149.222.*

Ciekawe, ile takie coś kosztowało pana Grzegorza...

:O :O 13-02-2013 20:54 IP: 46.149.214.*

do slimków by wbiła na popularną z keczupem

Aaaaaaaa Aaaaaaaa 13-02-2013 20:58 IP: 46.149.222.*

ooo to nawet do Jasła zawitała Pani Gessler. Tak na marginesie to kiepską reklamę miała Perła jako restauracja. Myślałam że tam jest tylko hotel + pokazy lecznicze

Komik Komik 13-02-2013 20:59 IP: 89.228.8.*

Madzia rozjedzie ten lokal , może się czegoś nauczą , ale wątpię

eeeee eeeee 13-02-2013 21:19 IP: 95.49.188.*

i dobrze moze sie wreszcie cos poprawi w lokalu!!!!!!

Bronek Bronek 13-02-2013 21:27 IP: 213.251.189.*

Co ona wie o gotowaniu?

serduszko :) serduszko :) 13-02-2013 21:32 IP: 46.149.214.*

kosztowalo go to baaaardzo duuzo, 100tys musial wplacic tvn-owi by ekipa przyjechala ;/ to jest chore!! tyle kasy? szok!!
ale coz bedzie teraz lepiej

EMISJA W MAJU PISZE JAK BYK!!! :) POZDRAWIAM Grzegorza i Panią Kasie :)

serduszko :) serduszko :) 13-02-2013 21:33 IP: 46.149.214.*

psss jeden kucharz odszedl nawet z pracy w Perle bo tak go wkur...!! hehe i to prawda :( Robus przykro nam

olo olo 13-02-2013 21:54 IP: 79.185.249.*

z tym 100 tys. dla tvn to taka bujda że hoho :D wierzcie sobie dalej wierzcie :D

serduszko :) serduszko :) 13-02-2013 22:06 IP: 46.149.214.*

to moze Ty wiesz lepiej co ?? ile musial dac a Magdzie tez trzeba cos dac kasiurki bo za freeko Ci nie przyjedzie

serduszko :) serduszko :) 13-02-2013 22:07 IP: 46.149.214.*

duzo wie niz Ty Bronek :P

zainteresowana zainteresowana 13-02-2013 22:14 IP: 46.149.222.*

czy kazdy moze przyjsc na ta kolacje i o ktorej przewidywana jest???

Baha Baha 13-02-2013 22:17 IP: 31.186.85.*

tam to vipy ino wchodzą

Jonasz Jonasz 13-02-2013 22:25 IP: 79.133.199.*

Ale będą rewolucję. Mam nadzieje tylko ze wszystko pojdzie okej!!!

pudzian pudzian 13-02-2013 22:27 IP: 46.149.222.*

naprawde zenada jak sie niema na pracownikow i kucharzy to nawet pani magda nie pomoże ale cóz ,kreci w perle a spi pod skała oczyms to swiadczy pozdro

Magdaciagnie Magdaciagnie 13-02-2013 22:38 IP: 178.212.167.*

Ta baba ma coś z głowa jest jakims wiesniokiem hamska bez kultury

pudzian pudzian 13-02-2013 22:43 IP: 46.149.222.*

ale nadzieja jest szreku i fiono ze bedzie lepiej lecz ludzie za darmo nie beda pracowac ,ale zycze najlepszego .i wesolego chanuka :)

serduszko :) serduszko :) 13-02-2013 22:53 IP: 46.149.214.*

wiem cos o tym pudzian ona nie mogla spac w Perle poniewaz to byloby nie ferr. ona juz przyjechala w niedziele wieczorem a tam trwalo jeszcze gereralne sprzatanie i nie mogla spac wPerle bo w nocy wstala by sobie i obedzla by caly lokal kuchnie, a tak to niespodzianka;/ wiec pomysl troszke pozdrawiam

serduszko :) serduszko :) 13-02-2013 22:54 IP: 46.149.214.*

wyplaca regularnie i tyle ile ma byc tyle jest nie pracujesz tam to nie wiesz

xc xc 13-02-2013 22:57 IP: 87.206.212.*

Gdyby nie pani Gessler to nie wiedziałbym, że jest taka knajpa jak Perła:D

a ja wiem tyle a ja wiem tyle 13-02-2013 23:21 IP: 89.231.72.*

że ekipa bierze tylko 7500 a Gessler to już nie wiem:D

ixi ixi 13-02-2013 23:33 IP: 78.146.72.*

Ludzie sa smieszni i naiwni..robia knajpy tam gdzie nie ma na to popytu

pudzian pudzian 14-02-2013 08:21 IP: 46.149.222.*

no serduszko masz racje niespodzianka była by napewno :) sukcesow zycze w perle

otto otto 14-02-2013 09:49 IP: 37.7.168.*

Do Serduszka,:) to ty pewnie jesteś jedna z pan ,która jest na recepcji ,na sali i kuchni i kto wie gdzie jeszcze! no to ile masz za prace na tylu stanowiskach ,? fakt ,ze nigdzie nie jest tak jak powinno:) no ,ale jeden za wszystkich ,wszyscy za jednego :(

mmm mmm 14-02-2013 09:51 IP: 91.150.223.*

zobaczymy jacy to " przypadkowi" goście będą na pokazowej kolacji :)

właściciel właściciel 14-02-2013 10:57 IP: 94.40.18.*

zapraszam wszystkich na kolację w czwartek..Do zobaczenia

borowka borowka 14-02-2013 11:55 IP: 88.156.252.*

wstep jest wolny???

jjjj jjjj 14-02-2013 14:17 IP: 79.185.67.*

teraz rewolucja w Perle a Małopolska kiedy???

iwago iwago 14-02-2013 14:22 IP: 89.231.201.*

A o której jest ta kolacja?

III III 14-02-2013 15:15 IP: 89.231.201.*

Nie wiem czy to nie sciema bo jest godzina 15 a tam nie ma żadnych samochodów tv i lokal nie jest zamknięty

kika kika 14-02-2013 17:45 IP: 46.149.222.*

a o której ta kolacja może ktoś wie?

Jola Jola 14-02-2013 18:10 IP: 89.228.8.*

Może to nie ta PERŁA :))

sven sven 14-02-2013 18:24 IP: 178.43.53.*

niema kolacji

Karol Karol 14-02-2013 19:52 IP: 188.165.245.*

Nooo... i co wałek?

Anonim 14-02-2013 20:02 IP: 94.251.128.*

żal blond pudel bedzie psuł smak każdego jedzenia.....

zbyszek zbyszek 14-02-2013 20:28 IP: 46.149.222.*

z takimi włosami do kuchni a gdzie sanepid

Aaa Aaa 14-02-2013 20:48 IP: 80.239.242.*

Jechałem o 4.30 to ekipa remontowa już tam pracowała

sklepen sklepen 14-02-2013 23:39 IP: 77.254.134.*

do maja trzeba czekać :( ale na kolacji fajnie było :)

serduszko :) serduszko :) 14-02-2013 23:56 IP: 46.149.214.*

oj pudzian pudzian :) smieszny jestes buhaha :)
ja tylko w kuchni jak chcesz wiedziec, pss teraz to sie nazywa

U SCHABIŃSKICH I GŁOWNE DANIE TO SCHAB :)

serduszko :) serduszko :) 14-02-2013 23:57 IP: 46.149.214.*

kolacja byla o godz.19.00 wszystko bylo ustawione tzn goscie sami swoi z tego co mi wiadomo

serduszko :) serduszko :) 14-02-2013 23:58 IP: 46.149.214.*

emisja pod KONIEC MAJA czekamy :)

serduszko :) serduszko :) 14-02-2013 23:59 IP: 46.149.214.*

w Małopolsce jedzenie dobre jak narazie hehe :P
jedzenie schodzi ludzie przychodzą pozdrawiam

CHORE PAŃSTWO !!! CHORE PAŃSTWO !!! 15-02-2013 00:15 IP: 46.149.222.*

Jakaś tam wykreowana celebrytka nie, czy wizjoner z zielonej wyspy nie uzdrowi tego kraju .........

Anonim 15-02-2013 00:39 IP: 95.49.201.*

Do tej resteuracji na pewno już nie pojdę....,po co ona tam przyjechała????!!! A to była taka miła resteuracja....koszmar!!!

Wtajemniczony Wtajemniczony 15-02-2013 01:13 IP: 79.163.224.*

Ten cały program to jedna wielka szopka. Wszystko ustawione i takie sztuczne, że nie chce się tego oglądać. P.S najlepsze jest to, że w całym Jaśle nie było odpowiedniego noclegu dla tej pseudo gwiazdy.Pozdrawiam

:( :( 15-02-2013 11:26 IP: 89.228.8.*

Bede w programie ;0

serduszko :) serduszko :) 15-02-2013 15:28 IP: 46.149.214.*

teraz to sie nazywa U SCHABIŃSKICH I GŁOWNE DANIE SCHAB :)

do wtajemniczony do wtajemniczony 15-02-2013 15:37 IP: 83.31.41.*

To gdzie nocowała jak nie w Jaśle? W Imperialu cała ekipa nocowała. Nie gadaj głupot jak nic nie wiesz.

bhp bhp 15-02-2013 16:25 IP: 89.231.72.*

fajna zabawa.Ale jeśli dzisiejsze Super Nowości szeroko opisują sytuację sztucznie podsycaną przez P.Gądka w Pektowinie Jasło ,to należy temu Panu zadedykować słowa z operetki "Baron cygański" J.Straussa "..wielka sława,to żart,książe błazna jest wart,złoto toczy się w krąg z rąk do rąk...Trzeba nie mieć zupełnie samokrytyki.Jeśli nie tak dawno zakłady te dobrze funkcjonowały,to toczono wojnę rozbiorową.Ten by zawłaszczył pektynę,ten zaś wydz.automatyki.itd.W ferworze walki zapomniano,że to był początek końca tej firmy .I stało się.Obecnie ten pan w agoni zawodowej się odgraża ,że zatosuje zasadę własnej chronodupy.A biedny redaktorzyna opisuje,że będzie śledzić dalszy rozwój wydarzeń.Więksi byli w większych zakładach i dzisiaj niema ich zakładów,a oni są jak wielu z tej załogi są na bezrobociu.

mech mech 15-02-2013 20:07 IP: 94.251.128.*

sama "najznakomitasza" smietanka Jasła, z wlascielem, ktory nasprawszal elite by sie pokazac, kim to on nie jest, maskara

ace ace 15-02-2013 21:39 IP: 93.180.181.*

moi rodzice tam byli 4 miesiące temu na kolacji, powiedzieli, że pierwszy i ostatni raz.

Ach... Ach... 15-02-2013 22:10 IP: 109.197.174.*

A Madzia na tym zdjęciu wygląda tak,l że gdyby zechciała mnie zgwałcić to nigdzie bym tego nie zgłosił

LUZAK LUZAK 16-02-2013 00:42 IP: 83.6.95.*

Żeby żabami rzucało, to i tak Perła skazana jest na pożarcie.Znowu będzie kupa śmiechu w Polsce,jak z drzewem Adolfa co z Austrii pochodził! A gdzie ten lokal w ogóle jest??? Pani
Magda to ma stalowe nerwy.Ale krew ją zaleje jak wróci 6 tygodni po programie i zobaczy ,że jej trud przekształcił się w bar dworcowy PRL-to ją dopiero szlak trafi!

do LUZAK do LUZAK 16-02-2013 12:55 IP: 83.6.110.*

Wpiszesz w googlach i znajdziesz. Trochę wysiłku, a nie żeby Ci wszystko pod nos podkładać.

MM MM 16-02-2013 18:27 IP: 89.231.72.*

Uważam że lokal jest super i meni również Nie wiem co p, Madzie tu szuka. Pozdrowienia dla pana właściciela. :)

nene nene 17-02-2013 20:59 IP: 83.31.35.*

Do MM
Kto Cie uczył j.polskiego? Meni??? Jest super??? Układy masz z grubasem ?? To spadaj do Perły>

ona ona 18-02-2013 18:36 IP: 62.182.147.*

Jak się patrzy na pana S. i na jego pazerną nalaną facjatę i jego żonkę Miss Piggi to się robi niesmacznie, tak to jest jak się ktoś z " majątkiem ochajta" to później potrzebuje pomocy żeby to wszystko ogarnąć.

obserwator obserwator 19-02-2013 08:27 IP: 46.149.222.*

Boże... Ty widzisz i nie grzmisz! Tak czytam powyższe posty i aż się nie mogę nadziwić jak komuś nie szkoda czasu na po prostu obrzucenie kogoś błotem bez cienia konstruktywnej uwagi. Mój komentarz mam nadzieje coś wnoszący do dyskusji jest następujący. W Perle do tej pory nie byłem, aczkolwiek była tam dwukrotnie znajoma mi osoba i z jej relacji mogę przekazać iż jedzenie pozostawiało dużo do życzenia. Jeśli ktoś się decyduje na udział w show jakim niewątpliwie jest program Pani Magdy musi rzeczywiście potrzebować pomocy i być świadomy jakie zmiany to za sobą ciągnie. Ja osobiście chciałem iść na obiad w piątek (ewentualnie na kolacje) jednak w tym dniu lokal był zamknięty. Mamy nadzieje się tam wybrać w najbliższym czasie nawet po to żeby się przekonać jak smakuje kuchnia po tuningu P. Magdy. Czy właściciele wykorzystają swoje szanse? Niewiem. Na pewno powinni oficjalne zmienić nazwę, wywiesić jakiś spory baner, umieścić logo bo znając podejście P. Magdy na pewno na to zwróci uwagę wracając. Życzę sukcesów, pozdrawiam... i mam nadzieje na konstruktywną dyskusję na przyszłość.... ehhh

magda g. magda g. 20-02-2013 08:41 IP: 46.149.214.*

ONA nie narzekaj na na pana S on musiał 100 tyś złotych zapłacić to chyba pomocy mu nie potrzeba. Tylko On sobie robi reklamę w TVN

jasiu jasiu 20-02-2013 10:36 IP: 178.42.47.*

Ten babsztyl już jest wszędzie

janiec janiec 20-02-2013 11:18 IP: 79.187.109.*

Kiedy Magda Gesler przyjedzie ponownie do resteuracji perła żeby sprawdzic czy rewolucje pomogły ?

Kicia Kicia 20-02-2013 18:14 IP: 87.101.65.*

Pani Magda G. zachowuje sie jakby nie posiadal dobrych manier i uwaza sie za nie wiadomo kogo...wielka celebrytka sie znalazla a nawet nie ma pojecia o gotowaniu. Moze byl ktos kiedys u niej w restauracji? bo moja znajoma miala okazje i jakos nie byla zadowolona...
jej program to jedna wielka sciema. POZDRO dla frajerow ktorzy wydaja kase na te jej " REWOLUCJE" whah.

Ted Ted 24-02-2013 13:36 IP: 46.149.214.*

SZok MAGDA GESLER w Jaśle, nic więcej się chyba już w Jaśle nie wydarzy SZOK?

black black 27-02-2013 22:03 IP: 109.196.126.*

PATRZONC NA WLASCICIELI TO ZREC LUBIOM, SAJZ XXXXL+,

tvnowy tvnowy 11-03-2013 21:28 IP: 84.10.155.*

Co w p....!, Jakie 100 tys?! Ignoranci. Nie wiecie, a gadacie. Program jest za free. Nikt by nie zapłacił za o, ze go błotem, czy tez patelnią obrzucą.

woody woody 20-04-2013 18:18 IP: 46.149.222.*

A mi sie wydaje ze to mogło kosztować 100 tys Sama geslerka bierze pewnie ze 20 za taki program a ekipa tez nie dostaje przecież najniższej krajowej.

ma gdzie. ma gdzie. 24-04-2013 16:13 IP: 46.149.222.*

Niech spier la skąd przyjechała najlepiej do wielkiego braciszka wredna gęba.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PŹ 25-04-2013 19:32 IP: 46.149.222.*

ta restauracja jest w Jaśle.TK

Gość Gość 25-04-2013 22:19 IP: 77.113.5.*

kilka dni temu miałem okazję być gościem tego hotelu i restauracji,nie wiedząc nawet o tym że była tam Magda Gessler.jeżeli tak wyglądają rewolucji pani Magdy to dziękuję za tą kuchnie.pierogi pływające w jakimś oleju czy smalcu,przypalone gołąbki (pani Magdo-szok!!!)a całkowita klęska to na całej sali pourywane firanki,a miało być tak pięknie Pani !!!

Manager Manager 26-04-2013 15:34 IP: 89.17.226.*

A ja specjalnie szukałem opinii na temat lokalu bo jadę z Gdańska w wasze rojony a wczoraj w Tarnowie bo tutaj aktualnie przebywam oglądałem w hotelu ten program . Jutro z ciekawości wpadnę tam na obiad bo podróżując po kraju wpadam na te rewolucje :) Najbardziej smakowało mi w Bielsku Białej jak będzie u was to się okaże :))

123 123 27-04-2013 19:52 IP: 193.151.114.*

Ludzie , ale wy jesteście podli i zazdrośni. Właściciele chcą zmienić na lepsze swoją restaurację a wy psy na nich wieszacie ! Cieszcie się, że może będziecie mieli gdzie pójść na smaczny obiad.

koneser koneser 21-05-2013 23:46 IP: 37.225.241.*

Byłem tam 21.05.2013 o 15,30 nie mieli nic ze schabu i karkówki ,zamówiłem miskę pierogów, z kaszą i kapustą były dobre i swierze, ale z pasztetem moim zdaniem wczorajsze twarde i niesmaczne.Nie wiem czym się szczyci Pani Gesler ze swoją osobą firmuję tak badziewne jedzenie.wręcz ono odpychało nie zachęcało.Jak może brakować potrawy na głównym menu,poza tym reszta dań ma astronomiczne ceny na dodatek,kelner ma kartkę co ma zachwalać i polecać .Nie polecam tej restauracji

Przyjezdny Przyjezdny 23-05-2013 09:20 IP: 83.7.137.*

Byłem tam wcześniej od Konesera t.j. ok. 14, 00 w tym samym dniu i też zamówiłem pierogi i były w 3 rodzajach t.znaczy 2 szt ruskich , 4 szt. z kaszą i reszta 14 szt z nadzieniem schabowym, ze schabu , który nie ,,zszedł " w dniach poprzednich. Pierogi ruskie- tragedia- , nadzienie zrobione na ziemniakach , ciemnych, tych z obiadu. Smak - początki kiśnięcia. Pierogi z kaszą zjadliwe. Podane to na czymś drewnianym w mieszaninie wody ze skwarkami. Barszcz czerwony z ziemniakami niesolonymi i o dziwnym ciemnym kolorze. Ten sam kolor w nadzieniu pierogów ruskich . Rosół z kołdunami - sama woda -bez smaku. Karkówka z ziemniakami i kapustą - zjadliwe lecz podane odgrzane i ledwo ciepłe. Po 3 minutach jedzenia - wszystko zimne. Wg. przepisów - w chwili podania temp. powinna wynosić ok. 68 stopni c.
I o zgrozo ! - wszystko NIEDOPRAWIONE !!!. Pewnie do pracy wrócił poprzedni szef kuchni - fachuraaaaa ! . Byliśmy w tej restauracji ,ponieważ będąc we Francji oglądaliśmy odcinek ,, rewolucji '' i postanowiliśmy zobligowani przez rodzinę ,/ która przyjeżdża na dniach do Polski i zamierza odwiedzić ten lokal /, do dokonania rozpoznania.
Stwierdzam, że oprócz miłej obsługi - wszystko / dotyczy tych podanych dań / - dno. Nie powinno być firmowane ogromnym zdjęciem p. Gessler !!!. Jeżeli dbacie Państwo o swoje zdrowie, to tą restaurację należy omijać !!. Ja z żoną ten obiad odchorowaliśmy.

andre andre 28-12-2013 18:36 IP: 85.200.10.*

fajnie, ze tego cwela robusia w d..e kopneli, zalosny zelik buhahaha Madam go uczyla, co za pajac...

Twój komentarz ukaże się na stronie po akceptacji przez moderatora. Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy czytelników. Nie są one stanowiskiem redakcji portalu. Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin portalu.
Uwaga! Portal Jaslonet.pl przypomina:

"W związku z wyborami samorządowymi - wyborami do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wyborami wójtów, burmistrzów i prezydentów miast - informujemy, iż w okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów i list kandydatów w jakiejkolwiek formie a także publikowanie sondaży lub list wstępnych wyników wyborów. Publikacja na forum jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny"

(Art. 65 ust. 1 i art. 201 ustawy z dnia 16 lipca 1998 r. Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw (Dz. U. z 2010 r. nr 176, poz. 1190 ze zm.) oraz art. 27e oraz art. 27g ustawy z dnia z dnia 20 czerwca 2002 r. o bezpośrednim wyborze wójta, burmistrza i prezydenta miasta (Dz. U. z 2010 r. nr 176, poz. 1191 ze zm.)
Poleć artykuł znajomemu
zamknij (x)
Wpisz e-mail znajomego
Twoja wiadomość
Wprowadź kod z obrazka