Login
Hasło

Jaślanka Anna Bialik zwyciężyła w międzynarodowym konkursie

Anna Bialik wiceprezes Argus Energy z Jasła została zwyciężczynią w międzynarodowym konkursie „Kobiety są przyszłością” w kategorii: Kobieta Wzór. 13 marca w Magdeburgu odbyła się oficjalna, uroczysta ceremonia wręczenia nagród laureatkom.

Jaślanka zwyciężyła w konkursie “Kobiety są przyszłością”

Z regionu województwa podkarpackiego w kategorii konkursowej „Kobieta Wzór” – laureatką została Pani Anna Bialik – Wiceprezes firmy Argus Energy z Jasła. Nagrodę pani Anna odebrała z rąk Ministra Rozwoju Regionalnego oraz Ministra Sprawiedliwości i Równości Społecznej Republiki Federalnej Niemiec.

- Jest to dla mnie miłe przeżycie i wielkie wyróżnienie. Cieszę się, że na skalę międzynarodową są realizowane takie przedsięwzięcie, w których docenia się aktywne kobiety, które potrafią działać z pasją i dążyć do wyznaczonego celu – powiedziała podczas uroczystości Anna Bialik.

Konkurs „Kobiety są przyszłością” organizowany był w ramach projektu „WOMEN – realizowanie ponadnarodowej strategii celem przeciwdziałania odpływowi dobrze wykształconych kobiet”, a przede wszystkim, by uhonorować społeczne i gospodarcze zaangażowanie kobiet.

Jaślanka zwyciężyła w konkursie “Kobiety są przyszłością”

Konkurs przeprowadzono w trzech równoważnych kategoriach:

  • Kobieta wzór
  • Firma przyjazna kobietom
  • Najlepszy start-up

W ramach każdej kategorii wyboru zwyciężczyń dokonało międzynarodowe jury w Berlinie, w skład którego weszły wyłącznie kobiety reprezentujące różne środowiska.

W kategorii: „Kobieta Wzór” zostało nominowanych 64 kandydatek. W szczególności jury zwracało uwagę czy dana kandydatka:

  • Założyła lub/i przyczyniła się do realizacji wizji firmy/instytucji/stowarzyszenia;
  • Ma duży wpływ na proces decyzyjny/ zarządzanie;
  • Ma duży wpływ na kierunek strategiczny firmy/ instytucji/stowarzyszenia lub wspiera rozwój biznesu;
  • Ma wpływ na szerszą publiczność (osoba opiniotwórcza).

W konkursie wzięły udział kandydatki z Niemiec, Polski, Węgrzech, Austrii oraz Słowenii. Również w trakcie uroczystości zaprezentowano krótkometrażowy film przedstawiający charakterystykę zwyciężczyni konkursu.

Zwyciężczynie z każdej kategorii konkursu „Kobiety są Przyszłością” zostały przedstawione jako wzór do naśladowania w szeroko zakrojonej kampanii międzynarodowej na rzecz poprawy wizerunku regionów partnerskich jako regionów, w których kobiety mogą odnieść sukces.

(PJ)

Ocena artykułu:
* * ½     7 głosów. Dziękujemy za głos.
reklama - zareklamuj się
Warto przeczytać (najnowsze informacje)najczęściej czytane | najczęściej komentowane
Klub podróźnika: Stambuł - miasto dwóch kontynentów 12 lutego, 16:48 Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle oraz Stowarzyszenie Niepełnosprawnych i Przyjaciół „Mamy...
Wygrana w meczu sparingowym z Orłem Bieździedza 13 lutego, 15:09 JKS Czarni 1910 Jasło wygrali dzisiejszy mecz sparingowy 2:0, a przeciwnikiem...
Zwłoki zaginionej pielęgniarki zabetonowane przy wiadukcie w Jaśle? 13 lutego, 15:13 Ciało miało zostać ukryte przy wiadukcie, gdy ten był remontowany. Niedawno wśród...
ZUS rozpoczął wysyłanie deklaracji podatkowych PIT za 2015 r. 8 lutego, 20:05 Zakład Ubezpieczeń Społecznych rozpoczął wysyłanie deklaracji podatkowych PIT za 2015 r....

Wasze komentarze (7)

a.w a.w 29-03-2014 21:54 IP: 151.*.*.*

szkoda że ludzi (pracowników) traktuje jak...

dragoness dragoness 30-03-2014 19:16 IP: 94.*.*.*

I oczywiście artykuł nie ma nic wspólnego z kandydowaniem do Europarlamentu?

wrrr wrrr 31-03-2014 09:42 IP: 193.*.*.*

Ciekawe kiedy będą sprawawdzć dopłaty unijne wykorzystne przez "Kobietę wzór"

obiektywnyObserwator obiektywnyObserwator 1-04-2014 10:53 IP: 195.*.*.*

Kampania ruszyła...

mandarynka mandarynka 1-04-2014 18:58 IP: 94.*.*.*

Opamiętaj się w końcu kobiecinko, śmieszna jesteś razem ze swoim mężusiem, przestańcie się na siłę odmładzać i grać nastolatki...

merry merry 1-04-2014 20:21 IP: 46.*.*.*

Do mandarynki:
Zawiść przemawia? W tym wieku kobieta ma siedziec już w domu w cieplych kapciach i szlafroku? Ja jestem akurat pełna podziwu dla niej, za styl.

wzór wzór 6-04-2014 08:41 IP: 89.*.*.*

Pierwsza odpowiedz wykkropkowana, no cóż Jasełko....

Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy czytelników. Nie są one stanowiskiem redakcji portalu. Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin portalu.
Uwaga! Portal Jaslonet.pl przypomina:

"W związku z wyborami samorządowymi - wyborami do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wyborami wójtów, burmistrzów i prezydentów miast - informujemy, iż w okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów i list kandydatów w jakiejkolwiek formie a także publikowanie sondaży lub list wstępnych wyników wyborów. Publikacja na forum jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny"

(Art. 65 ust. 1 i art. 201 ustawy z dnia 16 lipca 1998 r. Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw (Dz. U. z 2010 r. nr 176, poz. 1190 ze zm.) oraz art. 27e oraz art. 27g ustawy z dnia z dnia 20 czerwca 2002 r. o bezpośrednim wyborze wójta, burmistrza i prezydenta miasta (Dz. U. z 2010 r. nr 176, poz. 1191 ze zm.)
Poleć artykuł znajomemu
zamknij (x)
Wpisz e-mail znajomego
Twoja wiadomość
Wprowadź kod z obrazka
© Jaslonet.pl 2008-2015 | Biuro Redakcji: Jasło, ul. Floriańska 42 | Kontakt: tel. 500 145 189, e-mail: redakcja | regulamin | reklama w portalu | patronat medialny