Login
Hasło

Jaślanka Anna Bialik zwyciężyła w międzynarodowym konkursie

Anna Bialik wiceprezes Argus Energy z Jasła została zwyciężczynią w międzynarodowym konkursie „Kobiety są przyszłością” w kategorii: Kobieta Wzór. 13 marca w Magdeburgu odbyła się oficjalna, uroczysta ceremonia wręczenia nagród laureatkom.

Jaślanka zwyciężyła w konkursie “Kobiety są przyszłością”

Z regionu województwa podkarpackiego w kategorii konkursowej „Kobieta Wzór” – laureatką została Pani Anna Bialik – Wiceprezes firmy Argus Energy z Jasła. Nagrodę pani Anna odebrała z rąk Ministra Rozwoju Regionalnego oraz Ministra Sprawiedliwości i Równości Społecznej Republiki Federalnej Niemiec.

- Jest to dla mnie miłe przeżycie i wielkie wyróżnienie. Cieszę się, że na skalę międzynarodową są realizowane takie przedsięwzięcie, w których docenia się aktywne kobiety, które potrafią działać z pasją i dążyć do wyznaczonego celu – powiedziała podczas uroczystości Anna Bialik.

Konkurs „Kobiety są przyszłością” organizowany był w ramach projektu „WOMEN – realizowanie ponadnarodowej strategii celem przeciwdziałania odpływowi dobrze wykształconych kobiet”, a przede wszystkim, by uhonorować społeczne i gospodarcze zaangażowanie kobiet.

Jaślanka zwyciężyła w konkursie “Kobiety są przyszłością”

Konkurs przeprowadzono w trzech równoważnych kategoriach:

  • Kobieta wzór
  • Firma przyjazna kobietom
  • Najlepszy start-up

W ramach każdej kategorii wyboru zwyciężczyń dokonało międzynarodowe jury w Berlinie, w skład którego weszły wyłącznie kobiety reprezentujące różne środowiska.

W kategorii: „Kobieta Wzór” zostało nominowanych 64 kandydatek. W szczególności jury zwracało uwagę czy dana kandydatka:

  • Założyła lub/i przyczyniła się do realizacji wizji firmy/instytucji/stowarzyszenia;
  • Ma duży wpływ na proces decyzyjny/ zarządzanie;
  • Ma duży wpływ na kierunek strategiczny firmy/ instytucji/stowarzyszenia lub wspiera rozwój biznesu;
  • Ma wpływ na szerszą publiczność (osoba opiniotwórcza).

W konkursie wzięły udział kandydatki z Niemiec, Polski, Węgrzech, Austrii oraz Słowenii. Również w trakcie uroczystości zaprezentowano krótkometrażowy film przedstawiający charakterystykę zwyciężczyni konkursu.

Zwyciężczynie z każdej kategorii konkursu „Kobiety są Przyszłością” zostały przedstawione jako wzór do naśladowania w szeroko zakrojonej kampanii międzynarodowej na rzecz poprawy wizerunku regionów partnerskich jako regionów, w których kobiety mogą odnieść sukces.

(PJ)

Ocena artykułu:
* * ½     7 głosów. Dziękujemy za głos.
reklama - zareklamuj się
Warto przeczytać (najnowsze informacje)najczęściej czytane | najczęściej komentowane
Pijany Jaślanin próbował przekupić policjantów 23 maja, 09:41 Do 10 lat kary pozbawienia wolności grozi 47-letniemu mieszkańcowi powiatu jasielskiego,...
Prawo dżungli, czyli Wojciech Cejrowski boso do Krosna 22 maja, 14:07 Występ w stylu stand-up comedy pełen emocji i ilustrowanych zdjęciami opowieści...
Uwaga na burze z gradem 16 maja, 08:28 Meteorolodzy ostrzegają przed możliwością wystąpienia dziś i jutro burz z gradem. IMGW Centralne Biuro...
Kolejny podatek ukryty w cenie paliwa 14 maja, 09:52 „Podatek paliwowy” ma wynieść 10 groszy za każdy zakupiony litr benzyny...

Wasze komentarze ()

a.w a.w 29-03-2014 21:54 IP: 151.*.*.*

szkoda że ludzi (pracowników) traktuje jak...

dragoness dragoness 30-03-2014 19:16 IP: 94.*.*.*

I oczywiście artykuł nie ma nic wspólnego z kandydowaniem do Europarlamentu?

wrrr wrrr 31-03-2014 09:42 IP: 193.*.*.*

Ciekawe kiedy będą sprawawdzć dopłaty unijne wykorzystne przez "Kobietę wzór"

obiektywnyObserwator obiektywnyObserwator 1-04-2014 10:53 IP: 195.*.*.*

Kampania ruszyła...

mandarynka mandarynka 1-04-2014 18:58 IP: 94.*.*.*

Opamiętaj się w końcu kobiecinko, śmieszna jesteś razem ze swoim mężusiem, przestańcie się na siłę odmładzać i grać nastolatki...

merry merry 1-04-2014 20:21 IP: 46.*.*.*

Do mandarynki:
Zawiść przemawia? W tym wieku kobieta ma siedziec już w domu w cieplych kapciach i szlafroku? Ja jestem akurat pełna podziwu dla niej, za styl.

wzór wzór 6-04-2014 08:41 IP: 89.*.*.*

Pierwsza odpowiedz wykkropkowana, no cóż Jasełko....

Poleć artykuł znajomemu
zamknij (x)
Wpisz e-mail znajomego
Twoja wiadomość
Wprowadź kod z obrazka
© Jaslonet.pl 2008-2016 | Kontakt: tel. 500 145 189, e-mail: redakcja | regulamin | reklama w portalu | patronat medialny