Login
Hasło

9-latek potrącony przez autobus

9-letni rowerzysta ucierpiał w wypadku, do którego doszło wczoraj po południu. Chłopiec został potrącony przez autobus. Na szczęście 9-latkowi nic poważnego się nie stało.

9-latek potrącony przez autobus

Do zdarzenia doszło około 16.50 w Zarzeczu. Z zebranych dotychczas informacji wynika, że 9-latek jechał rowerem w kierunku Jasła.  W pewnym momencie, chłopiec gwałtownie skręcił w lewo,  wprost pod koła jadącego za nim autobusu. Kierowca  hamował, lecz nie zdołał zatrzymać pojazdu i uderzył w rower.

Chłopiec przewrócił się i upadł na jezdnię. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, która zabrała 9-latka do jasielskiego szpitala.  Po wykonaniu badań lekarskich, na szczęście nie stwierdzono u niego poważnych obrażeń.  Kierowca autobusu był trzeźwy.

Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku postępowania o wykroczenie.

KPP Jasło

Ocena artykułu:
          0 głosów. Dziękujemy za głos.
reklama - zareklamuj się
Warto przeczytać (najnowsze informacje)najczęściej czytane | najczęściej komentowane
Szpital bez Miasta? 18 października, 20:10 Początkiem października Szpital Specjalistyczny w Jaśle poszerzył swoją ofertę o nowy Oddział Diabetologii, a w...
KWW Jaślanie - niech żyje Jasło! 18 października, 20:00 Program wyborczy KWW „Jaślanie” opiera się na poczuciu wspólnoty z marzeniami...
Czarni przywieźli trzy punkty z dalekiego wyjazdu 15 października, 08:36 Kolejne trzy punkty przypisała sobie do swojego dorobku drużyna seniorów Czarnych...
X Konferencja Ekologiczna w Jaśle 14 października, 10:50 Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle, Jasielskie Stowarzyszenie CONSENSUS oraz Partner Główny...

Wasze komentarze ()

... ... 3-08-2011 22:10 IP: 46.*.*.*

i własnie tak jeżdżą kierowcy autobusów !
Dobrze ze się temu małemu nic nie stało :)

kkkk kkkk 3-08-2011 22:26 IP: 94.*.*.*

co ty masz do kierowców autobusów lepiej niech dzieci naucza się jeździć

Kaśka Kaśka 3-08-2011 23:05 IP: 83.*.*.*

Nie wiadomo kto tak naprawdę jest winny, więc nie oceniajcie nikogo pochopnie. Kierowca mógł nie zauwazyć albo chłopiec faktycznie nagle skręcił... Nie da się wszystkiego przewidzieć! Trzeba uważać.

Nick Nick 4-08-2011 00:10 IP: 95.*.*.*

Ten trzykropkowy forumowicz chyba w mózgu ma pusto. Otóż to nie autobus potrącił rowerzystę dzieciątko, tylko rowerzysta potracił autobus. Jeżeli mowa o wykroczeniu, no to chyba chodzi oczywiście o rowerzystę, dzieciątko, pacholątko.

Pawlo Pawlo 4-08-2011 08:12 IP: 46.*.*.*

ale jaki tam się korek zrobił prawie jak podczas strajków tirowców byłem w szoku

... ... 4-08-2011 09:46 IP: 82.*.*.*

Dokładnie w tych okolicach jest bardzo dużo takich małych rowerzystów i trzeba uważać. DZIECIAKI BACZNOŚĆ !!! a jak nie to chodnikiem sobie jeździjcie:)

dragoness dragoness 4-08-2011 13:40 IP: 94.*.*.*

Głupie pytanie pod tytułem: A ja się pytam gdzie byli rodzice, bo niestety, będą mieli nieprzyjemności. Do 12 roku życia nie wolno wypuszczać dziecka samego na rowerze poza posesję.

agnieszka agnieszka 4-08-2011 14:01 IP: 178.*.*.*

dzieci lekcewazaco zachowuja sie na drodze jada jak chca ciekawe jak wytlumacza sie rodzice co dziecko SAMO robilo na tak ruchliwej drodze

ooooooo ooooooo 4-08-2011 16:20 IP: 94.*.*.*

teraz rowerzysci sie bardzo pewnie czuja ciekaw jestem ilu z nich ma karte rowerowajezdza srodkiem jezdni

tomas tomas 4-08-2011 18:44 IP: 46.*.*.*

Ale żeby do sierpnia śniegu z placu nie uprzątnąć...

Jasełko Jasełko 4-08-2011 22:09 IP: 94.*.*.*

dzieci !!!
9 latek po ul zal Matka to gdzie jest

drogowiec drogowiec 5-08-2011 09:08 IP: 89.*.*.*

wiele bezproduktywnych opinii.Drogi wąskie,brak poboczy.Ani mieszkańcy,ani administrator drogi nie zadbali ażeby wzdłuż tej drogi wybudować ciąg pieszy i rowerowy.Oby to był ostatni wypadek.

Haha Haha 5-08-2011 15:16 IP: 81.*.*.*

Kolego "..." w naszym miescie nie wolno jezdzic po chodniku bo za to zostaje sie wpisanym do polcyjnego notesiku i dostaje sie nakaz prowadzenia roweru do celu czego doswiadczylem niejednokrotnie... i mimo tego ze po chodniku jedzie tylko rowerzysta a wokol nikogo nie ma to i tak jest to zabronione.. lepiej jechac po ulicy na ktorej jest 100x niebezpieczniej... a co do kierowcow pks.. hmm nie darze ich szczegolna sympatia poniewaz juz nie jeden raz zamkneli i drzwi doslownie przed nosem i odjechali (mimo to ze czasem nawet pukalem) :/... A co do chlopca.. mysle ze takie dziecko w wieku 9 lat nie powinno samo uczestniczyc w ruchu drogowym .. Ale dobrze ze nic powaznego sie nie stalo :)

Poleć artykuł znajomemu
zamknij (x)
Wpisz e-mail znajomego
Twoja wiadomość
Wprowadź kod z obrazka