Login
Hasło
reklama - zareklamuj się

Informacje z działu: ‘Aktualności’

Udogodnienia dla pasażerów ZMKS

Od 9 stycznia nastąpiły zmiany w rozkładzie jazdy autobusów Zakładu Miejskiej Komunikacji Samochodowej w Jaśle. Teraz mieszkańcy mogą, bez przesiadki, przejechać z jednej części miasta do drugiej. Wcześniej pasażerowie korzystający z komunikacji miejskiej, jadący z osiedla Gądki, Rafineria, Kopernika i ul. 3 Maja na osiedle Ulaszowice,… »

Trwa policyjna akcja “Bezpieczne Ferie”

W najbliższy poniedziałek dzieci i młodzież z Podkarpacia rozpoczną ferie zimowe. W trosce o ich bezpieczeństwo już od piątku na terenie naszego regionu policjanci prowadzą działania „Bezpieczne ferie 2017”. Od piątku na terenie naszego województwa policjanci rozpoczęli działania „Bezpieczne ferie 2017”. Podstawowym celem prowadzonej akcji… »

Trudne warunki na drogach powiatu. [RELACJA AKTUALIZOWANA]

Podkarpaccy policjanci apelują o ostrożność na drogach! Dziś, od samego rana, w wielu miejscach naszego powiatu występują bardzo trudne warunki. Dodatkowo na kilku drogach występują zawieje i zamiecie śnieżne. Czekamy na Wasze zdjęcia i informacje o warunkach drogowych pod adresem mailowym: kontakt@jaslonet.pl / tel dyżruny. 500… »

Ostrzeżenie o zawiejach i zamieciach śnieżnych

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych ostrzega, że 12 stycznia w godzinach: 8 do 18 prognozuje się zawieje i zamiecie śnieżne spowodowane wiatrem o średniej prędkości od 25 km/h do 35 km/h, z porywami do 65 km/h, z południowego zachodu. Prawdopodobieństwo: 80%. Zawieje/zamiecie śnieżne spowodują: utrudnienia komunikacyjne, tworzenie… »

Policjanci pomagali osobom narażonym na wychłodzenie

Duży spadek temperatury i bardzo zimne noce to warunki pogodowe zagrażające życiu. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle w ostatnich dniach zwracali szczególną uwagę na osoby bezdomne oraz potrzebujące pomocy. Wielokrotnie odwiedzali miejsca, w których bezdomni szukali schronienia przed zimnem. Reagowali także na każde… »

Nietrzeźwi kierowali pojazdami. Doszło do wypadku!

Policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących. Dwaj zostali zatrzymani podczas kontroli drogowej, jeden wpadł z ręce funkcjonariuszy, ponieważ potrącił pieszego. Kierujący mieli w organizmie od jednego do dwóch promili alkoholu. Wszyscy stracili uprawnienie do kierowania pojazdami. W miniony piątek na terenie powiatu jasielskiego policjanci prowadzili działania… »

Budżet Miasta Jasła na 2017 rok przyjęty

Rada Miejska Jasła przyjęła projekt uchwały budżetowej na 2017 rok, która zakłada dochody w wysokości 150,831 mln zł, a wydatki 158,507 mln zł. Planowany deficyt w wysokości 7,676 mln zł zostanie pokryty przychodami z zaciągniętego kredytu komercyjnego. - Jest to budżet proinwestycyjny. Plan wydatków majątkowych… »

Zarzuty za posiadanie amfetaminy

Jasielscy policjanci zatrzymali 20-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. W domu zatrzymanego znaleźli amfetaminę. Mężczyźnie przedstawiono zarzut, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Policjanci z wydziału kryminalnego, którzy zajmują się ujawnianiem osób posiadających, handlujących lub wytwarzających narkotyki, uzyskali informacje o mężczyźnie, który w miejscu zamieszkania może… »

Działania “Boże Narodzenie 2016″

Podkarpaccy policjanci prowadzili działania “Boże Narodzenie 2016″. Przez cztery dni czuwali nad bezpieczeństwem podróżujących drogami naszego województwa. Tegoroczne działania zakończyły się w poniedziałek, 26 grudnia. Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, spędzany najczęściej w gronie najbliższej rodziny. Często, aby zasiąść przy wigilijnym stole musimy pokonać… »

Poleć artykuł znajomemu
zamknij (x)
Wpisz e-mail znajomego
Twoja wiadomość
Wprowadź kod z obrazka
© Jaslonet.pl 2008-2016 | Kontakt: tel. 500 145 189, e-mail: redakcja | regulamin | reklama w portalu | patronat medialny