Login
Hasło
reklama - zareklamuj się

Informacje z działu: ‘Aktualności’

Wypadek w Łysej Górze. Trzy osoby w szpitalu (foto)

W Łysej Górze na drodze relacji Nowy Żmigród – Dukla zderzyły się laweta i ciągnik rolniczy. Trzy osoby trafiły do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Do wypadku doszło po godz. 13 w Łysej Górze w powiecie jasielskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca lawety wyprzedzając… »

Policjanci zabezpieczyli nielegalne papierosy

Ponad 1800 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy zabezpieczyli policjanci z jasielskiego wydziału do walki z przestępczością gospodarczą. Nielegalny towar funkcjonariusze ujawnili w jednym z lokali na terenie Jasła. Pomieszczenie wynajmował mężczyzna, który przyznał się do zarzucanych mu przestępstw. W minionym tygodniu policjanci z jasielskiej komendy… »

Jedna osoba ranna w zdarzeniu drogowym w Nowym Żmigrodzie

Kilkanaście minut po godzinie dziewiątej w miejscowości Nowy Żmigród na ulicy Gorlickiej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego oraz tira. Jedna osoba trafiła do szpitala. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący od strony Nowego Żmigrodu samochód dostawczy, wykonując manewr skrętu w lewo, nie zauważył… »

Wybierz projekt witaczy dla miasta Jasła – ankieta trwa

Burmistrz Miasta Jasła zaprasza do wzięcia udziału w ankiecie, której celem jest wyłonienie najlepszego projektu witaczy dla Miasta Jasła. Głosować można na jeden projekt spośród siedmiu, które wpłynęły w ramach otwartego konkursu. Głosowanie trwa do północy dnia 20.08.2014 r. Celem konkursu jest uzyskanie propozycji współczesnej formy przestrzennej trwale… »

Jasielski Sanepid ma już 60 lat

Właśnie na 14 sierpnia br. przypada 60-lecie istnienia  Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Jaśle. Z tej okazji, w budynku przy ulicy Koralewskiego odbyła się krótka konferencja z udziałem lokalnych mediów oraz przedstawicieli władz powiatowych. „Sanepid” to nie tylko instytucja, która kojarzy się z niedopuszczaniem lokali… »

Janusz Korwin-Mikke odwiedzi Jasło

Członkowie jasielskiego koła Kongresu Nowej Prawicy pragną serdecznie zaprosić wszystkich zainteresowanych na otwarte spotkanie z prezesem Kongresu Nowej Prawicy, europosłem Januszem Korwin – Mikke. Spotkanie to odbędzie się w restauracji Impresja (przy ul. Jana Pawła II 39C) w najbliższy wtorek, 12 sierpnia o godzinie 17.30. Janusz Korwin… »

Powiat Jasielski uruchomił System Informacji Przestrzennej

Powiat Jasielski uruchomił System Informacji Przestrzennej oparty na danych z Powiatowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego. System umożliwia także zgłaszanie prac geodezyjnych przez internet. - System umożliwia dostęp do informacji publicznej związanej z przestrzenią geograficzną, co przyczynia się do rozwoju społeczeństwa informacyjnego oraz wpływa na podniesienie poziomu… »

Ponad 2 miliony złotych na modernizacje, remonty i inwestycje w placówkach oświatowych

2,3 mln złotych kosztować będą tegoroczne prace remontowo-modernizacyjne w placówkach oświatowych, które nadzoruje burmistrz Jasła. Część prac zostanie wykonana jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego. W Szkole Podstawowej nr 2 przeprowadzony będzie remont szatni przy sali gimnastycznej, remont korytarza, a także remonty sanitariatów i szatni. Miasto przekazało… »

W Jaśle prognozowane silne burze z gradem

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega, że od dnia 5 sierpnia (godz. 13) do środy 6 sierpnia (godz. 6:00) prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu do 40 mm, oraz porywami wiatru do 80 km/h. Lokalnie opady gradu. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%. Burze z gradem… »

Poleć artykuł znajomemu
zamknij (x)
Wpisz e-mail znajomego
Twoja wiadomość
Wprowadź kod z obrazka
© Jaslonet.pl - Jasielski Portal Informacyjny 2008-2014 | Kontakt: tel. kom. 500 145 189, e-mail: redakcja | regulamin | reklama w portalu | patronat medialny