Login
Hasło
reklama - zareklamuj się

Informacje z działu: ‘Aktualności’

Decyduj o losie swojego osiedla. Wkrótce wybory zarządu

Między 13 kwietnia a 15 maja bieżącego roku odbędą się wybory do zarządów wszystkich, szesnastu, jasielskich osiedli. Szczegółowy harmonogram wraz z miejscem przeprowadzenia głosowania zostanie opracowany w porozumieniu z poszczególnymi zarządami. Wybory do Zarządów Osiedli, w tym na przewodniczących Zarządów Osiedli, przeprowadzone zostaną na osiedlach: Bryły,… »

Nowy bus dla Środowiskowego Domu Samopomocy w Nowym Żmigrodzie

W poniedziałek (23.03) nastąpiło oficjalne przekazanie samochodu, 22 osobowego, marki Mercedes Sprinter zakupionego dla Środowiskowego Domu Samopomocy w Nowym Żmigrodzie przez Starostwo Powiatowe w Jaśle a współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, w ramach programu „Wyrównywanie różnic między regionami”. Dodatkowym atutem ŚDS w Nowym… »

Zaatakowany mężczyzna ranił nożem napastników

Policjanci wyjaśniają okoliczności bójki, do której doszło wczoraj w Jaśle. W czasie libacji alkoholowej trzej mężczyźni zaatakowali kompana, z którym pili alkohol. Podczas szarpaniny pokrzywdzony ugodził dwóch napastników nożem. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Funkcjonariusze zatrzymali uczestników bójki. Do zdarzenia doszło wczoraj w nocy, w jednym… »

Rodzice z promilami “opiekowali się” dzieckiem

Policjanci z jasielskiej komendy interweniowali w domu, gdzie nietrzeźwi rodzice “opiekowali się” 1,5 roczną córeczką. Badanie alkomatem wykazało u matki 2,8 promila alkoholu w organizmie, a u ojca 3 promile. Funkcjonariusze przekazali dziecko pod opiekę rodziny. Za swoje zachowanie rodzice będą odpowiadać przed sądem. Po otrzymaniu… »

Psy z berlińskiej Policji szukały zaginionej

Sześcioro niemieckich policjantów z psami wyspecjalizowanymi w szukaniu ciał i zapachu krwi pomagało w poszukiwaniach 52-letniej mieszkanki Jasła. Śledztwo w sprawie zabójstwa tej kobiety trwa od ponad pół roku. Do dziś nie odnaleziono jej ciała. Śledztwo w sprawie zabójstwa 52-letniej Haliny Gorczycy, mieszkanki Jasła, od sierpnia… »

Województwo Podkarpackie dofinansowuje odbudowę urządzeń ciepłowniczych w Jaśle

W Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie została podpisana (17.03) umowa pomiędzy Województwem Podkarpackim, reprezentowanym przez Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Marię Kurowską a Miejskim Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej w Jaśle, reprezentowanym przez Prezesa Jana Kmiecika o dofinansowanie indywidualnego projektu kluczowego „Odbudowa urządzeń ciepłowniczych w Jaśle”. W wydarzeniu wziął udział… »

Jedna osoba w szpitalu po zderzeniu DAF-a z toyotą

Najechanie na tył poprzedzającego pojazdu było przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w Jaśle. Wskutek zderzenia ciężarowego DAF-a z toyotą corollą, jedna osoba z obrażeniami trafiła do szpitala. Policjanci ustalili wstępne okoliczności zdarzenia. O wypadku drogowym w Jaśle dyżurny komendy został powiadomiony wczoraj po południu. Interweniujący… »

Zapisy do przedszkoli miejskich

23 marca rozpoczyna się rekrutacja dzieci do przedszkoli miejskich na rok szkolny 2015/2016. Dzieci już uczęszczające do przedszkola będą kontynuować edukację na podstawie Deklaracji złożonej przez rodziców. Rodzice dzieci nowo zgłaszanych mogą składać wnioski do trzech wybranych przedszkoli, wskazując kolejność przyjęcia. Pierwszeństwo mają dzieci 5-letnie, zamieszkałe… »

Usuwała klipsy i kradła odzież

Policjanci z jasielskiego wydziału kryminalnego zatrzymali podejrzaną o kradzież mieszkankę gminy Dębowiec. 26-letnia kobieta za pomocą specjalnego magnesu usuwała klipsy z ubrań i wychodziła ze sklepów nie płacąc za towar. Funkcjonariusze odzyskali skradzioną odzież, a podejrzanej postawili zarzut przestępstwa. Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępstw przeciwko mieniu… »

Poleć artykuł znajomemu
zamknij (x)
Wpisz e-mail znajomego
Twoja wiadomość
Wprowadź kod z obrazka
© Jaslonet.pl - Jasielski Portal Informacyjny 2008-2014 | Kontakt: tel. kom. 500 145 189, e-mail: redakcja | regulamin | reklama w portalu | patronat medialny