Login
Hasło
reklama - zareklamuj się

Informacje z działu: ‘Aktualności’

Kolej jest dla nas bardzo ważna

Każda miejscowość dąży do tego by mieć jak najlepsze połączenia komunikacyjne, które nie tylko umożliwiają bezpieczne i sprawne przemieszczanie się, ale również są podstawą do prowadzenia atrakcyjnej działalności gospodarczej. Z tego powodu Jasło zabiega także o jak najlepsze połączenia kolejowe i reaguje na możliwość …… »

Wypadek na przejściu dla pieszych w Jaśle

Jasielscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na ulicy 3 Maja. Wczoraj około godziny 19.20, kierujący osobowym fordem na przejściu dla pieszych potrącił 18-letnią mieszkankę Jasła. Piesza z obrażeniami trafiła do jasielskiego szpitala. Wczoraj około godziny 19.20 dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o… »

44-latek odpowie za fałszywy alarm

Uwięziony mężczyzna w mieszkaniu i ulatniający się gaz – takie zgłoszenie otrzymali w niedzielę jasielscy policjanci. Ta informacja postawiła na nogi wszystkie służby ratunkowe. Na szczęście był to fałszywy alarm. Odpowiedzialny za ten żart, 44-letni mieszkaniec Jasła, odpowie przed sądem. W niedzielę około godz. 20.30,… »

Uwaga kierowco! Zaczynają się prace na moście w Jaśle

Od poniedziałku 20 marca br. Wykonawca robót, Skanska S.A., rozpocznie po przerwie zimowej remont drugiej połowy mostu w m. Jasło przez rz. Wisłoka. W miejscu prowadzenia prac pojawią się utrudnienia związane z wprowadzeniem ruchu wahadłowego. Pierwszy etap remontu zakończył się w grudniu 2016 r. Wartość… »

15-latek okradł szalety miejskie w Jaśle

Policjanci zatrzymali 15-latka, który włamał się do szaletów miejskich. Młody mieszkaniec Jasła wpadł w ręce funkcjonariuszy zaraz po tym jak uszkodził zamek wrzutowy w drzwiach i opróżnił skrzynkę na monety. Teraz o jego losie zdecyduje sąd rodzinny. Wczoraj przed północą operator monitoringu miejskiego przekazał dyżurnemu… »

Kolejny rozbój. Sprawcy zatrzymani

Policjanci jasielskiej komendy zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu jasielskiego podejrzanych o rozbój. Mężczyźni używając przemocy, zabrali pokrzywdzonemu portfel z pieniędzmi. Decyzją prokuratora zastosowano wobec nich środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Do zdarzenia doszło w niedzielę 5 marca około godz. 22, w rejonie jednego z lokali przy… »

Zderzenie dwóch pojazdów w Skołyszynie. Ranne dwie osoby

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w Skołyszynie na drodze krajowej nr 28. Kierujący osobową mazdą jadąc w kierunku Gorlic zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z dostawczym renault. Dwie osoby z obrażeniami zostały przewiezione do jasielskiego szpitala. Do zdarzenia doszło… »

Promesa dla powiatu jasielskiego: odbudowa drogi Łubno Szlacheckie-Łubienko

Powiat Jasielski otrzymał 730 tys. zł dotacji na usuwanie skutków klęsk żywiołowych z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na przebudowę drogi powiatowej Łubno Szlacheckie – Łubienko. Wczoraj promesę na realizację tego zadania z rąk Wojewody Podkarpackiego Ewy Leniart odebrał Starosta Jasielski Adam Pawluś. Środki z… »

55-letnia Rumunka – oszustka – trafiła do aresztu

Jasielscy policjanci zatrzymali kobietę podejrzewaną o oszustwa metodą na tzw. „przewałkę”. 55-letnia obywatelka Rumunii początkiem lutego oszukała w ten sposób pracownika jednej ze stacji paliw na terenie Jasła. Zebrany do tej pory materiał dowodowy wskazuje, że kobieta mogła działać w ten sposób na terenie innych… »

Poleć artykuł znajomemu
zamknij (x)
Wpisz e-mail znajomego
Twoja wiadomość
Wprowadź kod z obrazka
© Jaslonet.pl 2008-2016 | Kontakt: tel. 500 145 189, e-mail: redakcja | regulamin | reklama w portalu | patronat medialny