Login
Hasło
reklama - zareklamuj się

Informacje z działu: ‘Aktualności’

Podsumowanie działań „Boże Ciało 2016” w powiecie jasielskim

Policjanci podsumowali stan bezpieczeństwa na drogach powiatu jasielskiego w trakcie działań „Boże Ciało 2016”. Od minionej środy do niedzieli doszło do dwóch wypadków drogowych, w którym ucierpiały dwie osoby. Funkcjonariusze interweniowali również w związku z dziewięcioma kolizjami drogowymi i zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. Podczas prowadzonych działań,… »

Kobieta potrącona na ulicy Szkolnej w Jaśle

Po godzinie trzynastej, na ulicy Szkolnej w Jaśle doszło do potrącenie kobiety. Poszkodowana została przetransportowana do jasielskiego szpitala. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem citroen jumper, prawdopodobnie wykonując manewr cofania, nie zauważył idącej chodnikiem kobiety, doszło do potrącenia. Na miejscu pojawiła się karetka Pogotowia Ratunkowego,… »

Działania pod kryptonimem “Boże Ciało 2016″ czas zacząć!

Od dziś w powiecie jasielskim rozpocznie się akcja pod kryptonimem “Boże Ciało 2016″. Policyjne działania będą trwać do niedzieli 29 maja. Na drogach powiatu pojawi się więcej patroli – policjanci będą pomagać kierowcom poprzez upłynnianie ruchu i eliminację niebezpiecznych zachowań uczestników… »

Utrudnienia w ruchu – malowanie poziome ulic

Od poniedziałku (23 maja) do środy (25 maja) w godzinach od 17.00 do 23.00 odbędzie się w mieście malowanie poziome ulic. Malowanie poziome odbędzie się na ulicach: Kazimierza Wielkiego, Rynek, Kościuszki, Kołłątaja i 3-go Maja. Jednocześnie, ze względu na oznaczanie miejsc parkingowych, prosimy by po godzinie… »

Jasielska Policja ma nowego komentanta

Komisarz Jacek Krzyżak został Komendantem Powiatowym Policji w Jaśle. Rozkaz o powołaniu na to stanowisko wręczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Paweł Filipek. W uroczystości wzięli udział m.in. przedstawiciele samorządu powiatu i miasta Jasła, wymiaru sprawiedliwości, służb mundurowych oraz kadra kierownicza Komendy Powiatowej Policji w… »

Cudze chwalicie, swego nie znacie – tak zmieniło się Jasło dzięki UE

W ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich w Parku Miejskim w Jaśle, 13 maja br. rozpoczęła się wystawa „Cudze chwalicie, swego nie znacie”, przedstawiająca jak zmieniło się Jasło przez ostatnie 11 lat dzięki dofinansowaniu głównie z Unii Europejskiej. Wystawę można oglądać do 5 czerwca br. W minionych… »

W Pielgrzymce znaleziono ciało mężczyzny

Dzisiaj, po godzinie dziewiątej znaleziono ciało mężczyzny w miejscowości Pielgrzymka (przysiółek Kłopotnica). Na miejsce wskazane w zgłoszeniu,  skierowano patrol policji oraz straż pożarną. Na miejscu znaleziono ciało 75-letniego mieszkańca Zawadki Osieckiej, które znajdowało się przy ciągniku rolniczym w kompleksie leśnym. - Na ten moment nie znamy… »

Duląbka: 81-letni motocyklista zginął w wypadku

Dziś rano w miejscowości Duląbka na drodze powiatowej doszło do zderzenia motocykla z samochodem ciężarowym. W wyniku wypadku śmierć poniósł 81-letni motocyklista. Policjanci wstępnie ustalili okoliczności zdarzenia. Do wypadku doszło po godzinie 9. Z zebranych dotychczas informacji wynika, że kierujący motocyklem marki ETZ, 81-letni mieszkaniec gm…. »

Nietrzeźwy kierował autobusem

Policjanci z jasielskiej drogówki zatrzymali nietrzeźwego kierowcę autobusu. Badania wykazały u kierującego ponad promil alkoholu w organizmie. 52 – letni kierowca stracił prawo jazdy. Dziś rano na ul. Kazimierza Wielkiego w Jaśle policyjny partol drogówki zatrzymał do kontroli autobus m-ki Autosan. Podczas sprawdzania stanu trzeźwości w… »

Poleć artykuł znajomemu
zamknij (x)
Wpisz e-mail znajomego
Twoja wiadomość
Wprowadź kod z obrazka
© Jaslonet.pl 2008-2016 | Kontakt: tel. 500 145 189, e-mail: redakcja | regulamin | reklama w portalu | patronat medialny