Login
Hasło
reklama - zareklamuj się

Informacje z działu: ‘Aktualności’

Nieustąpienie pierwszeństwa na „Stopach”. Dwie osoby w szpitalu (foto)

Spore korki stworzyły się na terenie miasta w wyniku zdarzenia drogowego, do którego doszło około godziny piętnastej na jednym ze skrzyżowań w Jaśle. Na miejscu pracuje Policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący mercedesem, jadąc ulicą Szopena, na skrzyżowaniu z ulicą Ujejskiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu… »

Zimowe utrzymanie dróg i chodników w Jaśle

Miasto zawarło umowę z 5 firmami, które odpowiedzialne będą za utrzymanie jezdni podczas okresu zimowego na terenie Jasła. Są to: PPHU SOL-K-JAS Sp.z o.o., Jasło, GAWA Grzegorz Wachel, Lipnica Dolna, SMYKA  STANISŁAW, Nowy Żmigród, AUTO NAPRAWA Łukasz   Pietraszek, Jasło,, RENATA BAL Sklep Spożywczo-Przemysłowy Transport i Usługi,… »

Ostrzeżenie o silnym wietrze

IMGW Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych ostrzega przed silnym wiatrem. Jego występowanie przewiduje się w naszym regionie przez cały dzień, do godziny 19. Na terenie województwa podkarpackiego prognozuje się wystąpienie silnego wiatru, którego średnia prędkość podawana jest w granicach od 25 km/h do 35 km/h, w porywach… »

Sześć osób podtrutych tlenkiem węgla w budynku

Sześć osób trafiło do jasielskiego szpitala w wyniku zatrucia tlenkiem węgla w jednym z budynków mieszkalnych przy ulicy Na kotlinę w Jaśle. Informacja o zdarzenia dotarła do służb ratunkowych po godzinie 22. Na miejsce niezwłocznie zadysponowane zostały karetki Pogotowia Ratunkowego, a asyście straży pożarnej, a także… »

Lwowska: utrudnienia po zderzeniu ciężarówki z samochodem osobowym

Kierujący osobową toyotą trafił do jasielskiego Szpitala w wyniku zdarzenie drogowego, do którego doszło dzisiaj po godzinie dwudziestej na ulicy Lwowskiej w Jaśle. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobową toyotą jadąc ulicą lwowską w kierunku Krosna, prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas… »

Awaryjne lądowanie śmigłowca ONZ w Jaśle! Na pokładzie Rosjanie

Śmigłowiec należący do jednej z agencji ONZ zmuszony był do awaryjnego lądowania w Jaśle. Najprawdopodobniej przyczyną awarii było oblodzenie silników maszyny. Na pokładzie znajdowało się 5 osób – 3 Rosjan i 2 Łotyszy. Maszyna wylądowała w okolicach obiektów MOSiR w rejonie ulicy Sikorskiego w Jaśle ok…. »

Ślisko na drogach! W Łysej Górze Mercedes wpadł w poślizg

Sytuacja na drogach w naszym regionie jest wyjątkowo niebezpieczna. Z powodu dużej wilgotności powietrza i minusowej temperatury na drogach mamy gołoledź. Od rana trwa seria kolizji drogowych. Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj przed godziną 12 w Łysej Górze, kierowca dostawczego Mercedesa jadący drogą wojewódzką… »

W Cieklinie Audi wypadło z drogi. Dwie osoby w szpitalu (foto)

Zablokowana droga relacji Dębowiec – Folusz w miejscowości Cieklin. Osobowy samochód wypadł z drogi. Dwie osoby trafiły do szpitala. Do zdarzenia doszło około godziny jedenastej. Kierujący samochodem Audi TT prawdopodobnie stracił panowanie nad prowadzonym przez siebie pojazdem, wpadł w poślizg i wypadł z drogi.  W wyniku… »

Kierująca fiatem poszkodowana w zderzeniu dwóch pojazdów w Kołaczycach (foto)

Zablokowana droga krajowa nr 73 w miejscowości Kołaczyce po zderzeniu dwóch pojazdów. Kierująca samochodem osobowym trafiła do szpitala. Z relacji świadków wynika, że kierująca samochodem osobowym marki fiat cinquecento, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie zauważyła jadącego drogą główną samochodu ciężarowego. Doszło do zderzenia pojazdów. Kierująca pojazdem osobowym… »

Poleć artykuł znajomemu
zamknij (x)
Wpisz e-mail znajomego
Twoja wiadomość
Wprowadź kod z obrazka
© Jaslonet.pl 2008-2015 | Biuro Redakcji: Jasło, ul. Floriańska 42 | Kontakt: tel. 500 145 189, e-mail: redakcja | regulamin | reklama w portalu | patronat medialny