Login
Hasło
reklama - zareklamuj się

Informacje z działu: ‘Aktualności’

„Nadwyżka” rozdysponowana

Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej Jasła radni przyjęli zaproponowane przez Ryszarda Pabiana, burmistrza Jasła zmiany w budżecie miasta na 2015 r. Zmiany te były możliwe dzięki wprowadzonym wolnym środkom w wysokości blisko 10 mln złotych. Większość pieniędzy, bo 7 mln zł została przeznaczona na rozbudowę ul…. »

Policjant ciężko ranny w wypadku samochodowym

Policja pod nadzorem prokuratury ustala okoliczności i przyczyny wypadku, do którego doszło dziś w Kołaczycach. Osobowa honda zjechała z jezdni do przydrożnego rowu i dachowała. Samochodem kierował, w czasie wolnym od służby, funkcjonariusz jasielskiej komendy. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala. Dyżurny komendy o zdarzeniu… »

Pieszy zginął w wypadku

Policjanci ustalają okoliczności tragicznego wypadku, który miał miejsce we Wróblowej. W zdarzeniu śmierć poniósł 52-letni pieszy. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono celem przeprowadzenia autopsji. Do wypadku doszło wczoraj po południu. Na miejscu interweniowali policjanci z posterunku w Kołaczycach. W czynnościach uczestniczył również prokurator. Ze wstępnych ustaleń… »

Budowa hali sportów walki coraz bliżej

Budowa hali Podkarpackiego Centrum Sportów Walki w Jaśle wraz z nową infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu została przyjęta do planu dofinansowania w ramach realizacji Programu Rozwoju Bazy Sportowej Województwa Podkarpackiego. Ostateczną decyzję o dofinansowaniu zadania, ujętego  w programie wojewódzkim, podejmie minister na podstawie wniosku inwestycyjnego, który… »

Wypadł z okna na czwartym piętrze

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 75-letniego mieszkańca powiatu łańcuckiego. Ciało mężczyzny znaleziono w Jaśle przed budynkiem szpitala. Prawdopodobnie wyskoczył z okna na czwartym piętrze. Wstępnie wykluczono, aby do jego śmierci przyczyniły się inne osoby. Decyzją prokuratora zwłoki zabezpieczono celem przeprowadzenia autopsji. Wczoraj rano dyżurny… »

Powtórzone wybory w Ujeździe (Gmina Brzyska): Wygrywa Paweł Gołąb

Mieszkańcy wsi Ujazd w Gminie Brzyska ponownie wybierali swojego przedstawiciela do Rady Gminy, po tym jak w listopadowych wyborach samorządowych, członkowie komisji numer 11 wydali 214 kart do głosowania, a z urny wyjęli o jedną więcej. Kandydat, który zdobył w tym okręgu mandat radnego wygrał… »

Policjanci zatrzymali włamywaczy

Policjanci z posterunku w Tarnowcu wspólnie z funkcjonariuszami jasielskiego wydziału kryminalnego ustalili i zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o kradzież z włamaniem. Łupem sprawców padły elektronarzędzia i inne przedmioty o wartości 4 tysięcy złotych. Policjanci odzyskali skradziony sprzęt, a podejrzanym postawili zarzut przestępstwa. Informację o włamaniu… »

Jasielski Dom Kultury jak nowy. 85-procent kosztów przebudowy pokryje UE

Gruntowna przebudowa Jasielskiego Domu Kultury, modernizacja domu kultury w Liptowskim Mikulaszu (Słowacja) i organizacja kilku imprez kulturalnych w obu miastach, składają się na projekt „Podniesienie jakości świadczonych usług poprzez przebudowę infrastruktury kulturalnej domów kultury w Jaśle i Liptowskim Mikulaszu”, którego realizacja rozpoczęła się kilkanaście dni… »

Wybory na osiedlach – harmonogram

Między 14 kwietnia a 12 maja bieżącego roku odbędą się wybory do zarządów wszystkich jasielskich osiedli. Decyzja w sprawie zarządzenia wyborów podjęta została w związku z upływającą czteroletnią kadencją (2011-2015). Wybory do Zarządów Osiedli, w tym na przewodniczących Zarządów Osiedli, zostaną przeprowadzone według poniższego harmonogramu. HARMONOGRAM WYBORÓW… »

Poleć artykuł znajomemu
zamknij (x)
Wpisz e-mail znajomego
Twoja wiadomość
Wprowadź kod z obrazka
© Jaslonet.pl - Jasielski Portal Informacyjny 2008-2014 | Kontakt: tel. kom. 500 145 189, e-mail: redakcja | regulamin | reklama w portalu | patronat medialny