Login
Hasło
reklama - zareklamuj się

Informacje z działu: ‘Aktualności’

„Ostatni weekend wakacji – 2015”

W ostatni wakacyjny weekend policjanci spodziewają się wzmożonego ruchu na drogach. W związku z tym od 28 do 30 sierpnia br. prowadzona będzie policyjna akcja „Ostatni weekend wakacji – 2015”. W trosce o bezpieczeństwo podróżujących po drogach naszego województwa, kierowcy muszą liczyć się z częstszymi… »

32-latka z Jasła zaginęła w drodze do Lublina

32-letnia Katarzyna Fil wyjechała 6 sierpnia z Tarnowa do Lublina. Nikt nie wie, czy tam jednak dotarła. Zaginionej kobiety poszukuje zrozpaczona rodzina. Katarzyna Fil na stałe mieszka w Jaśle. Ponieważ nie mogła znaleźć tam pracy, w lipcu tego roku przeprowadziła się do Tarnowa. Wynajęła pokój i… »

Koleją z Jasła do Komańczy

1 sierpnia br. ruszyła akcja społeczna www.kochamkolej.pl, do której propagowania włączyły się władze samorządowe Jasła. W sobotę weekendowym szynobusem , jadącym z Jasła do Komańczy w trasę wyjechało kilkadziesiąt osób, wśród których byli: wicemarszałek województwa podkarpackiego Maria Kurowska i burmistrz Jasła Ryszard Pabian. Pociąg wyruszył z… »

Pożar drzewa na skutek uderzenia piorunem w Łysej Górze

Wczoraj o godzinie 15:10 do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Jaśle, wpłynęło zgłoszenie o pożarze drzewa w lesie w miejscowości Łysa Góra. Dyżurny PSK do zdarzenia zadysponował zastęp OSP KSRG Łysa Góra OSP Stary Żmigród oraz PSP Jasło. Po przybyciu na miejsce i rozpoznaniu sytuacji stwierdzono, że… »

Nabór do szkół ponadgimnazjalnych w powiecie jasielskim zakończony

Zakończyły się nabory do szkół ponadgimnazjalnych w powiecie jasielskim. Oferta edukacyjna, szczególnie szkół zawodowych, była bardzo bogata. Prowadzono nabór na 17 oddziałów w liceach, na 26 kierunków kształcenia w technikach oraz na 14 kierunków w szkołach zawodowych. Dla ponad 1240 absolwentów gimnazjów z terenu powiatu jasielskiego… »

Wypadek w Zarzeczu. Utrudnienia na drodze

W związku z wypadkiem na drodze relacji Jasło- Nowy Żmigród występują utrudnienia w ruchu. W Zarzeczu doszło do zderzenia hondy civic z samochodem ciężarowym. W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba. Ruch odbywa się wahadłowo. Policjanci pracują nad ustaleniem okoliczności wypadku. Do zdarzenia doszło około godz. 8.30 na… »

Tragiczny wypadek w Kołaczycach. Trzy osoby nie żyją (wideo)

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj przed godziną siódmą na Drodze Krajowej nr 73 w Kołaczycach. Zderzył się tam samochód osobowy z TIRem. Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca Skody Octavia na prostym odcinku drogi, jadąc od strony Pilzna w kierunku Jasła, prawdopodobnie zjechał na… »

Sprawca fałszywego alarmu bombowego zatrzymany

Policjanci z komisariatu w Nowym Żmigrodzie wspólnie z funkcjonariuszami jasielskiego wydziału kryminalnego ustalili i zatrzymali podejrzanego o wywołanie fałszywego alarmu bombowego. 30-letni mężczyzna zadzwonił do urzędu gminy z informacją o podłożeniu ładunku wybuchowego. Zatrzymany usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa i poddał się dobrowolnie karze. Policjantów z komisariatu… »

Pierwsza ofiara kąpieli w powiecie. Utonął 19-letni mężczyzna

Dzisiejszego dnia (21.07) o godzinie 15:48 zastęp 30 GBA dostał zgłoszenie o osobie topiącej się w rzece Wisłoce w Kołaczycach. Poszukiwania prowadzone były przy użyciu łodzi motorowej oraz grupie wodno-nurkowej. Po kilkudziesięciu minutach odnaleziono mężczyznę i natychmiast wyłowiono go na brzeg, gdzie podjęto reanimację. Przybyły na miejsce… »

Poleć artykuł znajomemu
zamknij (x)
Wpisz e-mail znajomego
Twoja wiadomość
Wprowadź kod z obrazka
© Jaslonet.pl - Jasielski Portal Informacyjny 2008-2014 | Kontakt: tel. kom. 500 145 189, e-mail: redakcja | regulamin | reklama w portalu | patronat medialny