Login
Hasło
reklama - zareklamuj się

Informacje z działu: ‘Aktualności’

PSPP przedstawiło swoich kandydatów

Dnia 29 października 2014 r. (środa) w auli Podkarpackiej Szkoły Wyższej w Jaśle miała miejsce Konwencja Wyborcza KWW „Porozumienie Samorządowe Ponad Podziałami”. „Ponad Podziałami” to hasło, którym Porozumienie Samorządowe Ponad Podziałami kieruje się, robiąc szeroką koalicję na rzecz pojednania i współpracy. Liderzy,reprezentujący całkowicie odmienne środowiska, złączyli… »

Zwłoki pielęgniarki ukryte w podziemnych kanałach pod złomowiskiem?

JASŁO. To może być prawdziwy przełom w sprawie zaginionej Haliny G. Śledczy sprowadzili kilka dni temu do Jasła specjalistyczną firmę z Gdańska, która pomagała w szukaniu zaginionej na początku sierpnia Haliny G. A wszystko dlatego, że policjanci uzyskali pewną wiedzę operacyjną, która może wyjaśnić tajemnicze zaginięcie… »

Anna Bialik kandydatka do rady powiatu jasielskiego

Anna Bialik: Stawiam na współpracę Starostwa, Gmin powiatu jasielskiego i Miasta Jasła Anna Bialik to aktywna jaślanka, skuteczny przedsiębiorca, wiceprezes firmy Argus Energy. Członek Zarządu Jasielskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców. Członek Klastra Energii Odnawialnej przy Uniwersytecie Rzeszowskim. W 2014 roku zwyciężyła w międzynarodowym konkursie ,,Kobiety są przyszłością”, gdzie… »

“Jaślanie” zapraszają na konwencję wyborczą

Komitet Wyborczy Wyborców “Jaślanie” zapraszają na konwencję wyborczą, która odbędzie się 30 października 2014 r. o godz. 18 w sali widowiskowej Jasielskiego Domu Kultury. Podczas konwencji zaprezentowani będą kandydaci do Rady Miejskiej Jasła oraz do Rady Powiatu Jasielskiego. Swój program wyborczy przedstawi kandydat na Burmistrza Miasta Jasła… »

Akcja “Znicz” na jasielskich drogach

Już za kilka dni na drogach powiatu jasielskiego rozpoczną się policyjne działania pod kryptonimem „Znicz 2014”. Akcja potrwa od piątku 31 października do poniedziałku 3 listopada. Jak co roku policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem tych, którzy wybiorą się w podróż, aby odwiedzić groby swoich najbliższych…. »

Zobacz pierwszy klip wyborczy kandydata na burmistrza Jasła

Mamy pierwszy spot wyborczy kandydata na Burmistrza Jasła. To klip Elwiry Musiałowicz-Czech, zobaczcie sami. Jaslonet.pl »

Startuje druga edycja Jasielskiej Ligi Naukowej z LOTOSEM

Jeszcze w październiku br. rozpocznie się rekrutacja uczniów do drugiej edycji projektu edukacyjnego Jasielska Liga Naukowa z LOTOSEM, realizowanego przez Miasto Jasło we współpracy z Grupą LOTOS jako partnerem strategicznym. Tegoroczna edycja Jasielskiej Ligi Naukowej z LOTOSEM opiera się na procedurach i doświadczeniach wypracowanych podczas… »

Miał 2 promile alkoholu w organizmie. Rozwoził pizzę.

Policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który rozwoził pizzę. Mimo, że miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie, wsiadł za kierownicę samochodu i ruszył dostarczyć zamówiony towar. Po drodze został zatrzymany przez policyjny patrol i zakończył rozwożenie pizzy utratą prawa jazdy. Uwagę policjantów prowadzących kontrolę drogową na ul…. »

KWW PSPP zaprezentowało swojego burmistrza i radnych

Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe Ponad Podziałami zrzesza osoby dobrej woli, którym dobro miasta i regionu, jego rozwój i warunki życia mieszkańców leżą na sercu i wyrażają chęć współdziałania. Komitet nie jest związany z żadną partią polityczną. W tym roku minęło 25 lat od początku przemian… »

Poleć artykuł znajomemu
zamknij (x)
Wpisz e-mail znajomego
Twoja wiadomość
Wprowadź kod z obrazka
© Jaslonet.pl - Jasielski Portal Informacyjny 2008-2014 | Kontakt: tel. kom. 500 145 189, e-mail: redakcja | regulamin | reklama w portalu | patronat medialny