Login
Hasło
reklama - zareklamuj się

Informacje z działu: ‘Aktualności’

13-latek potrącony przez samochód

W Jaśle doszło do potrącenia 13-letniego pieszego. Chłopiec przebiegając przez ulicę wtargnął wprost pod jadący samochód. Z obrażeniami trafił do szpitala. Policjanci ustalają okoliczności wypadku. Do zdarzenia doszło dziś rano. Z zebranych dotychczas informacji wynika, że kierująca fordem jadąc ul. Mickiewicza skręciła w prawo na skrzyżowaniu… »

Jasło winem płynące, czyli IX Międzynarodowe Dni Wina rozpoczęte

Przez ostatnie dwa dni sierpnia jasielski Rynek zamienił się w prawdziwą stolicę wina, gdyż odbywają się tam już IX Międzynarodowe Dni Wina. W sobotę, przed południem burmistrz Jasła Andrzej Czernecki oficjalnie otworzył imprezę na płycie Rynku. Ponad trzysta gatunków wina, czterdzieści stanowisk branżowych i dwudziestu producentów… »

Rozstrzygnięcie konkursu na projekt witaczy dla Miasta Jasła

Urząd Miasta w Jaśle informuje, że został rozstrzygnięty konkurs na projekt witaczy dla Miasta Jasła. Projekty do konkursu złożyło ośmiu autorów, których prace zostały ocenione przez Komisję Konkursową. Ponadto, decyzją Burmistrza Miasta Jasła, projekty zostały poddane konsultacjom społecznym. W dniach 14-20 sierpnia br. na stronie internetowej… »

Policjanci rozdawali odblaski

Wczoraj policjanci z jasielskiej drogówki rozdawali odblaskowe kamizelki, opaski i plecaki. Podczas akcji funkcjonariusze zachęcali do noszenia elementów odblaskowych i przypominali o zmianie przepisów dotyczących ich stosowania przez pieszych. Fundatorem tych przedmiotów jest Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego. Akcja rozpoczęta… »

Policjanci poszukują zaginionej 52-letniej Haliny Gorczycy z Jasła

Policjanci poszukują zaginionej Haliny Gorczycy, 52-letniej mieszkanki  Jasła. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej kobiety proszone są o kontakt z Policją. Halina Gorczyca, 52-letnia mieszkanka Jasła, ostatni raz była widziana w pobliżu swojego miejsca zamieszkania, tj. Jasło ul. 17 Stycznia, we wtorek 5 sierpnia 2014… »

Aby dzieci były bezpieczne na drodze

Wkrótce zacznie się nowy rok szkolny, a wraz z nim tłumy dzieci i młodzieży ruszą do swoich szkół. Wiele z nich będzie musiało przejść przez ruchliwe ulice, czy ominąć niebezpieczne skrzyżowania. W trosce o ich bezpieczeństwo 1 września startuje policyjna akcja „Bezpieczna droga do… »

Śledczy będą czekać z postawieniem zarzutu zabójstwa

Postawienie zarzutu zabójstwa, gdy nie ma ciała, jest trudne, dlatego mężczyzna oskarżony jest na razie m.in. o uwięzienia byłej żony ze szczególnym udręczeniem. Jak dowiedzieliśmy się w jasielskiej prokuraturze, Janusz G., który według śledczych stoi za zniknięciem swojej byłej żony Haliny G., na razie nie usłyszy… »

4 nietrzeźwych w “Trzeźwy Poranek”

Wczoraj policjanci jasielskiej drogówki prowadzili działania pod kryptonimem „Trzeźwy poranek”. Funkcjonariusze skontrolowali kilkaset pojazdów. Zwracali szczególną uwagę na trzeźwość kierowców, sprawdzali także przestrzeganie obowiązku jazdy z zapiętymi pasami bezpieczeństwa oraz czy dzieci są przewożone w fotelikach ochronnych. Akacja „Trzeźwy poranek” rozpoczęła się o godz. 4…. »

Wyniki badań DNA potwierdzają pochodzenie krwi od zaginionej Haliny G.

Do prokuratury dotarły wyniki badań śladów krwi z mieszkania zaginionej pielęgniarki z Jasła i samochodu jej byłego męża. - Potwierdzają one, że znaleziona krew pochodzi od Haliny G., z którą nie ma kontaktu od 6 sierpnia. Dowodzą one również, że kobieta była przewożona samochodem byłego… »

Poleć artykuł znajomemu
zamknij (x)
Wpisz e-mail znajomego
Twoja wiadomość
Wprowadź kod z obrazka
© Jaslonet.pl - Jasielski Portal Informacyjny 2008-2014 | Kontakt: tel. kom. 500 145 189, e-mail: redakcja | regulamin | reklama w portalu | patronat medialny