Login
Hasło
reklama - zareklamuj się

Informacje z działu: ‘Aktualności’

Bezpieczne wakacje 2015

Wakacje w pełni. Najbliższe dwa miesiące to dla dzieci i dorosłych czas wypoczynku oraz letnich wyjazdów. Wiele osób będzie odpoczywać z dala od miast – nad wodą, w lesie i w górach. Wiele takich atrakcyjnych turystycznie miejsc znajduje się również w naszym regionie. Policjanci troszcząc… »

Napad na bank w Jaśle!

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Jaśle odebrał telefon informujący o napadzie na bank w Jaśle. Zamaskowani sprawcy oddając z broni palnej kilka strzałów w powietrze sterroryzowali pracowników i zażądali wydania pieniędzy. Po zabraniu gotówki napastnicy zaczęli uciekać. Zaalarmowani policjanci przystąpili do działań. Rozpoczął się pościg… »

Czołowe zderzenie w Osobnicy. Dwie osoby ranne

Policjanci ustalają okoliczności wypadku, który miał miejsce na trasie Osobnica – Brzyście. Doszło tam do czołowego zderzenia osobowej skody z volkswagenem. Wskutek zdarzenia dwie osoby z obrażeniami przewieziono do szpitala. Do wypadku doszło wczoraj około godz. 17.30. Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierująca… »

Absolutorium dla burmistrza

Rada Miejska Jasła, na sesji 22 czerwca br., udzieliła absolutorium burmistrzowi Jasła z tytułu wykonania budżetu miasta za rok 2014. Budżet ten został uchwalony 7 stycznia ubiegłego roku. Do 5 grudnia realizował go burmistrz poprzedniej kadencji Andrzej Czernecki, od 6 grudnia – wybrany na kadencję 2014… »

Zatrzymany za ugodzenie nożem

Policjanci z jasielskiego wydziału kryminalnego zatrzymali 20-latka, który nożem ugodził mieszkańca gminy Frysztak. Do zdarzenia doszło w czasie spotkania zakrapianego alkoholem. Pijany napastnik trafił do policyjnego aresztu. Pokrzywdzony mężczyzna został przewieziony do szpitala. Funkcjonariusze zebrali dowody w tej sprawie i przedstawili sprawcy zarzut uszkodzenia ciała. Do… »

Wyładowali złość na samochodzie ekspedientki

Policjanci z posterunku w Skołyszynie zatrzymali podejrzanych o kradzież i uszkodzenie mienia. Pijani mężczyźni ukradli alkohol z miejscowego sklepu, po czym kopiąc i uderzając rękoma uszkodzili karoserię samochodu ekspedientki. Młodzi ludzie usłyszeli już zarzuty i poddali się dobrowolnie karze. Z policyjnych ustaleń wynika, że mężczyźni najpierw… »

Pechowy motocyklista pędził 120 km/h w terenie zabudowanym

Trzy zarzuty usłyszał motocyklista, który w obszarze zabudowanym jechał z prędkością ponad 120 km/h. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Chcąc zgubić policyjny pościg, próbował ukryć się na prywatnej posesji. Jednak miał pecha, bo właścicielem posesji, na którą wjechał, okazał się policjant. Do zdarzenia doszło… »

Na instalacje solarne w gminie Brzyska więcej chętnych niż dotacji

Gmina Brzyska przystąpiła do projektu pod nazwą „Instalacja systemów energii odnawialnej na budynkach użyteczności publicznej oraz domach prywatnych na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki”. – W gminie Brzyska zostało podpisane 129 umów na montaż kolektorów słonecznych z czego na dzień dzisiejszy zamontowanych… »

Gmina Brzyska: Zerwane dachy, połamane drzewa (foto)

- Trąba powietrzna nad gminą Brzyska – kilkanaście wiadomości mailowych o podobnej treści otrzymaliśmy na naszą redakcyjną skrzynkę. Nad gminą przeszła ogromna burza, której szkody zobaczyć można było już po kilku minutach. Kilkanaście połamanych drzew, zerwane dachy to efekt nawałnicy, która przeszła przez gminę Brzyska. Strażacy… »

Poleć artykuł znajomemu
zamknij (x)
Wpisz e-mail znajomego
Twoja wiadomość
Wprowadź kod z obrazka
© Jaslonet.pl - Jasielski Portal Informacyjny 2008-2014 | Kontakt: tel. kom. 500 145 189, e-mail: redakcja | regulamin | reklama w portalu | patronat medialny