Login
Hasło
reklama - zareklamuj się

Informacje z działu: ‘Aktualności’

Piesza potrącona na przejściu

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na ul. Szopena w Jaśle. Na przejściu dla pieszych potrącona została 79-letnia kobieta. Piesza z obrażeniami trafiła do szpitala. Do wypadku doszło wczoraj rano. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca osobowym daewoo jechała w kierunku centrum miasta. Na ul…. »

30-letni wandal zatrzymany. Niszczył kiosk, został zatrzymany

Policjanci z jasielskiego referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali na gorącym uczynku 30-letniego wandala. Pijany mężczyzna zdemolował kiosk rozbijając w nim szyby. Podejrzany trafił do policyjnego aresztu, gdy wytrzeźwiał, usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Do zdarzenia doszło na ul. Armii Krajowej w Jaśle. Jeden z policyjnych patroli zauważył wandala, gdy… »

Andrzej Czernecki nadal przewodniczącym ZGDW

W siedzibie Związku Gmin Dorzecza Wisłoki w Jaśle odbyło się (17.12) I posiedzenie Zgromadzenia Związku Gmin Dorzecza Wisłoki. Porządek obrad przewidywał m.in. sprawozdanie z działalności Zarządu, wybór Przewodniczącego i Zastępcy Zgromadzenia Związku oraz wybór Przewodniczącego, Zastępcy oraz trzech Członków Zarządu Związku, uchwalenie budżetu Związku na 2015… »

22-latek kierował po amfetaminie

Policjanci z Jasła zatrzymali mężczyznę, który kierował osobowym fordem będąc pod wpływem narkotyku. Podejrzany wpadł w czasie kontroli drogowej. Miał przy sobie amfetaminę. Funkcjonariusze zabezpieczyli środki odurzające również u niego w domu. Uwagę policjantów referatu patrolowo-interwencyjnego pełniących służbę na terenie Jasła, zwrócił jadący ulicą Kasprowicza osobowy… »

Debata z uczniami klas mundurowych

System kształcenia klas o profilu mundurowym był tematem debaty zorganizowanej przez jasielską Policję. W dyskusji wzięli udział przedstawiciele wielu instytucji zaangażowanych w rozwój tego rodzaju edukacji. Spotkanie pozwoliło na wymianę doświadczeń metodycznych oraz poznanie potrzeb i oczekiwań uczestniczących w debacie uczniów klas mundurowych z powiatu… »

Komisje stałe Rady Powiatu w Jaśle wybrane

Na nadzwyczajnej sesji Rady Powiatu w Jaśle wybrano członków komisji stałych Rady Powiatu w Jaśle kadencji 2014 – 2018. Podczas nadzwyczajnej sesji Rady Powiatu w Jaśle, 8 grudnia br., wybrano składy komisji stałych Rady Powiatu w Jaśle. Powołano także komisję rewizyjną. W skład Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu… »

Zmiana organizacji ruchu na odcinku ul. Basztowej

Od dzisiaj, 10 grudnia, wprowadzana została zmiana organizacji ruchu na odcinku ulicy Basztowej pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Jana Pawła II a skrzyżowaniem z ul. Floriańską w Jaśle. Zmiana została wprowadzona na wniosek mieszkańców posesji przy ul. Basztowej. Zmiana ta polega na wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego na odcinku… »

Kołaczyce: Pożar domu. 7-osobowa rodzina straciła wszystko. Potrzebna pomoc! (foto)

Prawdopodobnie nieszczelność pieca węglowego była przyczyną pożaru domu mieszkalnego, do którego doszło wczoraj przed godziną 21 w miejscowości Kołaczyce. Jako pierwsze na miejscu pojawiła się jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Kołaczycach – to już wtedy dom cały objęty był ogniem. – W budynku panowało straszne zadymienie,… »

Ulice Jasła w świątecznej odsłonie

Od kilku dni w Jaśle panuje iście świąteczny klimat. Wszystko to za sprawą zamontowanych w głównych arteriach naszego miasta iluminacji świetlnych. Tradycyjnie miasto zostało oświetlone stałymi elementami zamontowanymi na latarniach, ale nie zapomniano także o oświetleniu Rynku. W centralnym miejscu ustawiono choinkę,a świetlny motyw szopki zawieszono… »

Poleć artykuł znajomemu
zamknij (x)
Wpisz e-mail znajomego
Twoja wiadomość
Wprowadź kod z obrazka
© Jaslonet.pl - Jasielski Portal Informacyjny 2008-2014 | Kontakt: tel. kom. 500 145 189, e-mail: redakcja | regulamin | reklama w portalu | patronat medialny