Login
Hasło
reklama - zareklamuj się

Informacje z działu: ‘Aktualności’

Druga tura w dwóch gminach i mieście Jaśle. Siedmiu samorządowców w pierwszej turze

Państwowa Komisja Wyborcza przedstawiła oficjalne wyniki wyborów na burmistrzów miast i gmin powiatu jasielskiego. Druga tura odbędzie się w dwóch gminach i mieście Jaśle. Zaplanowana na ostatnią niedzielę listopada (30 listopada) druga tura wyborów samorządowych odbędzie się w mieście Jaśle. Zmierzą się w niej obecny burmistrz… »

Bezpłatna aplikacja mobilna na telefon lub tablet

Do końca grudnia ma powstać aplikacja mobilna dla miasta Jasła. Aplikacja będzie stanowiła system informacji o wybranych obiektach, miejscach, usługach, przydatnych zarówno dla mieszkańców Miasta jak również turystów. Zadanie realizowane jest w ramach projektu Jasło-Miasto Wiedzy. - Aplikacja będzie stanowiła system informacji o wybranych obiektach, miejscach,… »

Nieoficjalnie: Czernecki i Pabian w II turze wyborów na burmistrza Jasła

Z nieoficjalnych na tę chwilę informacji wynika, że żaden z sześciu kandydatów na burmistrza Jasła nie uzyskał poparcia przekraczającego pięćdziesiąt procent – zatem w Jaśle będzie druga tura. Jak udało nam się dowiedzieć, ma w niej zmierzyć się obecny Burmistrz Miasta Jasła Andrzej Czernecki (KWW Jaślanie)… »

Wybory samorządowe 2014 – frekwencja w jasielskim 45,29%

O godzinie 21:00 przestała obowiązywać cisza wyborcza. Lokale wyborcze zostały zamknięte dla głosujących, a komisje przystąpiły do liczenia głosów. Na razie znane są dane dotyczące frekwencji z godziny 17:30. Swoje głosy oddało 39.02% uprawnionych do głosowania w mieście Jaśle. W całym powiecie do urn poszło 45,29… »

Brzyska: Pijany potrącił dwie nastolatki i uciekł

Policjanci z posterunku w Kołaczycach zatrzymali podejrzanego o spowodowanie wypadku drogowego w Brzyskach. Mężczyzna kierując volkswagenem potrącił dwie czternastolatki i uciekł. Jedna z poszkodowanych trafiła do szpitala. Kierowca w chwili zatrzymania miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Początkowo zaprzeczał, że brał udział w wypadku. W… »

Miasto wiedzy – ruszyła druga edycja Jasielskiej Ligi Naukowej z Lotosem

103 uczniowskie projekty naukowo-badawcze realizowane będą w tym roku szkolnym przez uczestników Jasielskiej Ligi Naukowej z LOTOSEM. W tej edycji ligowicze specjalizować się będą w dziedzinach humanistycznej, matematyczno-przyrodniczej i artystycznej. Pilotażowo do projektu włączone zostały przedszkola miejskie (dzieci 5 i 6-letnie) oraz szkoły niepubliczne. Nad… »

Zdarzenie drogowe na trasie Jasło-Biecz

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w Przysiekach. Podczas wymijania samochodu ciężarowego z autobusem, otworzyły się drzwi stacji gazowo redukcyjno-pomiarowej przewożonej na przyczepie ciężarówki, które uderzyły w przednią szybę autokaru. W zdarzeniu ucierpiał kierowca autobusu. Ruch na trasie… »

Jasielski szpital będzie rozbudowany

Blok operacyjny, nowe budynki, gdzie przeniesione zostaną poradnie i oddział psychiatryczny powstaną w jasielskim szpitalu. Rozbudowa musi zakończyć się do końca 2016 roku. Zgodnie z rozporządzeniem ministra zdrowia placówki lecznicze do końca 2016 r. muszą zostać dostosowane do nowych przepisów. Chodzi głównie o standaryzację pomieszczeń… »

Nowe miejsca pracy w Jaśle

12 listopada Andrzej Czernecki, burmistrz Jasła podpisał porozumienie z Grupą Kapitałową Loyd S.A. Określa ono zasady współpracy w ramach planowanej przez Grupę inwestycji. W pierwszej połowie 2015 roku w Jaśle otwarte zostanie Centrum Usług Biznesowych, w którym zatrudnienie będzie mogło znaleźć nawet 220 mieszkańców regionu. Grupa… »

Poleć artykuł znajomemu
zamknij (x)
Wpisz e-mail znajomego
Twoja wiadomość
Wprowadź kod z obrazka
© Jaslonet.pl - Jasielski Portal Informacyjny 2008-2014 | Kontakt: tel. kom. 500 145 189, e-mail: redakcja | regulamin | reklama w portalu | patronat medialny