Login
Hasło
reklama - zareklamuj się

Informacje z działu: ‘Aktualności’

Wakacje w mieście

Wakacje w mieście wcale nie muszą być nudne, przekona się o tym każdy kto sprawdzi ofertę przygotowaną na te dwa najgorętsze miesiące w roku. Kino w plenerze – darmowy wstęp i wygodne leżaki Na ośrodku rekreacyjnym przy ul. Kwiatowej, w … tych niezwykłych okolicznościach przyrody …… »

Awaria pojazdu powodem sporych korków w centrum miasta

Awaria samochodu była przyczyną tworzących się sporych korków w rejonie skrzyżowania ulic Kasprowicza i Piłsudskiego. Po godzinie jedenastej Policja oraz Straż Pożarna zostały zaalarmowane o awarii pojazdu w okolicy skrzyżowania Kasprowicza i Piłsudskiego. Kierujący volkswagenem transporterem, jechał ulicą Kasprowicza, wykonując manewr skrętu w prawo, doszło do… »

Dzieci pod opieką nietrzeźwej matki

Jasielscy policjanci interweniowali w związku ze zgłoszeniem, że nietrzeźwa matka opiekuję się dziećmi. 28-letnia kobieta miała 2,6 promila alkoholu w organizmie. Policjanci przekazali nieletnie rodzeństwo pod opiekę rodziny. W miniony wtorek przed godz.16, policjanci otrzymali informację o matce będącej pod wpływem alkoholu i opiekującej się… »

Powiat otrzyma dofinansowanie na modernizację szkół

Zarząd Województwa Podkarpackiego ogłosił listę projektów wybranych do dofinansowania w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014–2020. Na liście rankingowej, na miejscach 2. i 3., uplasowały się dwa projekty Powiatu Jasielskiego na dostosowanie infrastruktury placówek edukacyjnych Powiatu Jasielskiego do środowiska pracy zawodowej. Zarząd… »

Jaślanin groził wysadzeniem bloku. Zatrzymali go antyterroryści! (wideo)

Policyjni antyterroryści zatrzymali mężczyznę, który zamknął się w mieszkaniu w Jaśle. 25-latek miał zostać doprowadzony przez policjantów do zakładu karnego. Ponieważ policyjne negocjacje nie przyniosły spodziewanego rezultatu, zdecydowano o siłowym wejściu do mieszkania. Policjanci z Jasła mieli doprowadzić do zakładu karnego w celu odbycia kary… »

Trwa akcja policyjna! 25-letni mężczyzna grozi wysadzeniem bloku!

Trwa akcja policyjna w jednym z bloków przy ulicy Kościuszki w Jaśle. W mieszkaniu zabarykadował się 25-letni mężczyzna, który miał być dziś przetransportowany do zakładu karnego. Jak wiadomo, mężczyzna wyszedł na balkon z grożąc ostrym przedmiotem. W mieszkaniu przetrzymuje dwójkę osób. Trwają negocjacje policyjne. Według relacji świadków,… »

Nowy Komendant Komisariatu Policji w Nowym Żmigrodzie

Aspirant sztabowy Wiesław Rogowski został Komendantem Komisariatu Policji w Nowym Żmigrodzie. Rozkaz o powołaniu na to stanowisko wręczył Komendant Powiatowy Policji w Jaśle komisarz Jacek Krzyżak. W uroczystości wzięli udział m.in. przedstawiciele samorządu oraz kadra kierownicza Komendy Powiatowej Policji w Jaśle. W miniony czwartek rozkaz o… »

Dlaczego warto pić herbatę?

Herbata to zaraz po wodzie najczęściej spożywany napój na świecie. Jej historia sięga ok 5000 lat i w tym czasie narosły wokół niej skomplikowane ceremoniały. Pomimo tak bogatej historii w Polsce najczęściej spożywamy herbatę czarną. Warto jest jednak zapoznać się z innymi jej rodzajami, gdyż… »

Zarzuty za rozbój i paserstwo

Jasielscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Straży Miejskiej zatrzymali pasera oraz dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój. Napastnicy zabrali 35-latkowi portfel z pieniędzmi i dokumentami. Podejrzani trafili do policyjnego aresztu i usłyszeli zarzuty. Do zdarzenia doszło w miniony czwartek. Około godz. 20, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o… »

Poleć artykuł znajomemu
zamknij (x)
Wpisz e-mail znajomego
Twoja wiadomość
Wprowadź kod z obrazka
© Jaslonet.pl 2008-2016 | Kontakt: tel. 500 145 189, e-mail: redakcja | regulamin | reklama w portalu | patronat medialny