Login
Hasło
reklama - zareklamuj się

Informacje z działu: ‘Aktualności’

Święto Policji w Jaśle

Jasielscy policjanci obchodzili Święto Policji. W sali widowiskowej Jasielskiego Domu Kultury odbyła się uroczysta zbiórka podczas, której policjanci otrzymali odznaczenia oraz awanse na wyższe stopnie służbowe. W powiatowych obchodach Święta Policji wziął udział Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie Inspektor Paweł Filipek. Wśród zaproszonych… »

Policyjny pościg za pijanym kierowcą matiza!

Kierowca matiza nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Uciekając przed policjantami stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Po kilkukilometrowym pościgu wpadł jednak w ręce jasielskich policjantów. Okazało się, że 37-latek uciekał ponieważ był pijany. Miał 2 promile alkoholu w organizmie. Wczoraj jasielscy policjanci w wydziału… »

Jasielscy policjanci pomogli mężczyźnie. Rannego przewieźli na sygnale do szpitala!

Policjanci z Jasła pomogli 30-latkowi, który dotkliwie poparzył sobie ręce i nogi rozpalając ognisko. Mężczyzna wymagał natychmiastowej pomocy lekarzy. Nie czekając na karetkę, policjanci przewieźli go do szpitala radiowozem. Do zdarzenia doszło w miniony piątek po południu. Policjanci z wydziału ruchu drogowego jasielskiej komendy, patrolowali… »

Mężczyzna zginął pod kołami traktora

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 70-letniego mieszkańca gminy Nowy Żmigród. Mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Dzisiaj około godz. 6.30, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o nieszczęśliwym wypadku w Gorzycach. W pomieszczeniu gospodarczym, 70-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Ze wstępnych ustaleń… »

Czerwiec na drogach powiatu jasielskiego

W czerwcu na drogach powiatu jasielskiego doszło do 10 wypadków i 47 kolizji drogowych. Policjanci zatrzymali 33 prawa jazdy kierującym, którzy w terenie zabudowanym jechali z prędkością powyżej 100 km/h (wśród nich dwóch, którzy jechali z prędkością 140 km/h). Funkcjonariusze zatrzymali także 25 kierujących pod… »

Dlaczego warto się kształcić na studiach II stopnia

Studia II stopnia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie to idealna propozycja dla wszystkich, którzy pragną się rozwijać, a oprócz wiedzy liczą na coś więcej. Ale nie oszukujmy się – chodzi także o dużo lepsze pieniądze, które możesz zarabiać jako magister. Wieloletnie badania… »

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci kobiety. Czy doszło do zabójstwa?

Policjanci i prokurator wyjaśniają okoliczności śmierci 67-letniej mieszkanki gminy Jasło. Kobieta została znaleziona przez syna we własnym domu, miała ranę kłutą klatki piersiowej. Wraz z nią w domu przebywał jej 66-letni mąż. Mężczyzna także był poraniony. Dzisiaj przed godz. 9, do dyżurnego jasielskiej komendy zadzwonił… »

Strona CITiK-u ruszyła

28 lipca w budynku kina Syrena otwarte zostanie Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Jaśle. Tymczasem już uruchomiona została strona internetowa CITiK-u. Na stronie www.citik.jaslo.pl będzie można znaleźć informacje z zakresu kultury, turystyki, sportu czy zapowiedź nadchodzących wydarzeń. Turyści dodatkowo znajdą dane dotyczące bazy noclegowej, gastronomicznej… »

Policjanci rozpoczynają działania pod hasłem „Bezpieczne wakacje 2017”

Trwają wakacje. Dla dzieci i młodzieży to czas wypoczynku oraz letnich wyjazdów. Z pewnością wiele osób będzie odpoczywać z dala od miast – nad wodą, w lesie i w górach. Policjanci troszcząc się o bezpieczeństwo wypoczywających, ale też podróżujących drogami powiatu jasielskiego, włączyli się w… »

Poleć artykuł znajomemu
zamknij (x)
Wpisz e-mail znajomego
Twoja wiadomość
Wprowadź kod z obrazka
© Jaslonet.pl 2008-2016 | Kontakt: tel. 500 145 189, e-mail: redakcja | regulamin | reklama w portalu | patronat medialny