Login
Hasło
reklama - zareklamuj się

Informacje z działu: ‘Aktualności’

Gabinet Medycyny Informacyjnej i Biorezonansu w Jaśle

Gabinet Medycyny Informacyjnej i Biorezonansu w Jaśle – jest rozszerzeniem usług Gabinetu Zdrowia, który od 1998 roku oferuje różnego rodzaju terapie oraz usługi z zakresu medycyny naturalnej. W trosce o jeszcze wyższą jakość oraz większą skuteczność proponowanych terapii rozszerzyliśmy zakres naszych usług o terapie aparatem BicomOptima®,czyli… »

Konsultacje społeczne z seniorami

Problematyka przestępstw najczęściej popełnianych na szkodę osób starszych była tematem debaty społecznej, która odbyła się w Podkarpackiej Szkole Wyższej im. bł. ks. Władysława Findysza w Jaśle. Spotkanie otworzyło również cykl konsultacji społecznych organizowanych przez policję, których celem jest wsparcie tworzenia “Mapy zagrożeń bezpieczeństwa” dla powiatu… »

Jasielska „czwórka” doczekała się nowej sali gimnastycznej (foto)

W dniu 5 lutego 2016 r. odbyło się otwarcie nowej sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 4 w Jaśle. Uroczystość uświetnili przedstawiciele Senatu RP, posłowie, władze oświatowe i samorządowe oraz członkowie społeczności szkolnej – uczniowie, rodzice i nauczyciele. W nowym obiekcie gościliśmy m. in. : Podsekretarz… »

Folusz: Dachowanie BMW. Dwie osoby ranne

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w piątkowy wieczór w miejscowości Folusz. Dachował tam samochód osobowy marki BMW. Dwie osoby trafiły do szpitala. Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, kierujący pojazdem stracił nad nim panowanie, a prowadzony przez niego samochód osobowy dachował. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie… »

Jaślanin, biznesmen Ryszard P. skazany na trzy lata więzienia

Na trzy lata bezwzględnego więzienia skazał dziś Sąd Okręgowy w Rzeszowie Ryszarda P., jednego z najbardziej znanego biznesmena w mieście. Skazujące wyroki usłyszały jeszcze trzy osoby. - Ryszard P. ma także zapłacić grzywnę w wysokości 100 tys. zł – mówi sędzia Marzena Ossolińska-Plęs, rzecznik Sądu… »

Kupujesz przez Internet – nie daj się oszukać!

Coraz częściej robimy zakupy przez Internet, bo to duża wygoda i oszczędność czasu. Surfując po sieci w poszukiwaniu najatrakcyjniejszej spośród ofert licznych sklepów internetowych, czy portali aukcyjnych, musimy jednak pamiętać, że swoimi ofertami kuszą nas również oszuści. Policja apeluje, aby korzystając z tej formy zakupów… »

Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców w Jaśle

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne “Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców” organizowane przez Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich Województwa Podkarpackiego. Spotkanie adresowane jest do mikro, małych  i średnich  przedsiębiorstw planujących pozyskać dotację z Funduszy Europejskich. Podczas spotkania przekazane zostaną informacje na temat planowanego wsparcia dla potencjalnych beneficjentów… »

Potrącenie na ul. Lwowskiej. 32-latka z poważnymi obrażeniami w szpitalu

32-letnia mieszkanka Jasła trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami w wyniku potrącenia, do którego doszło w piątkowy wieczór po godzinie dwudziestej na ulicy Lwowskiej. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący toyotą corollą 23-letni mieszkaniec gminy Jasło, jadąc od strony Krosna w kierunku centrum miasta,… »

K. Wielkiego: Rejestrator przejazdu na czerwonym świetle nie działa!

W czerwcu 2012 roku głośno zrobiło się po pierwszych mandatach, które otrzymali zdziwieni kierowcy samochodów, które przejeżdżają przez skrzyżowanie na ulicy Kazimierza Wielkiego na czerwonym świetle. Zamontowano tam rejestrator przejazdu na czerwonym świetle. Od niedawna system jest nieaktywny. Urządzenie „Via Secura” zostało zakupione przez miasto, natomiast… »

Poleć artykuł znajomemu
zamknij (x)
Wpisz e-mail znajomego
Twoja wiadomość
Wprowadź kod z obrazka
© Jaslonet.pl 2008-2015 | Biuro Redakcji: Jasło, ul. Floriańska 42 | Kontakt: tel. 500 145 189, e-mail: redakcja | regulamin | reklama w portalu | patronat medialny