Login
Hasło
reklama - zareklamuj się

Informacje z działu: ‘Aktualności’

76-letnia Jaślanka oszukana metodą “na wnuczka”

Policjanci ostrzegają przed oszustami działającymi metodą “na wnuczka”. Ich ofiarami najczęściej padają starsi i samotni ludzie. Złodzieje nie mają żadnych skrupułów. Wykorzystują ufność oraz dobre serce osób, które nie potrafią odmówić pomocy w trudnej sytuacji. Funkcjonariusze apelują o ostrożność w kontaktach z osobami, które telefonicznie… »

Nie ma już utrudnień na drodze krajowej nr 28 w Jaśle

Ponad godzinę trwały utrudnienia na drodze krajowej nr 28 (odcinek relacji Jasło – Krosno) w związku z wypadkiem, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic w Jaśle. Zderzyły się dwa pojazdy – samochodu ciężarowy z dostawczy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący ciężarową scanią obywatel Słowacji wyjeżdżając… »

W Pielgrzymce samochód śmiertelnie potrącił kobietę (foto)

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło około godz. 18 w miejscowości Pielgrzymka w powiecie jasielskim. Nie żyje kobieta potrącona przez samochód osobowy. Funkcjonariusze ustalają, który z trzech pojazdów znajdujących się na miejscu zdarzenia, mógł potrącić pieszą. Droga wojewódzka nr 993 relacji Nowy Żmigród – Gorlice… »

Tragiczny poszukiwań finał nastolatek. Prawdopodobnie popełniły samobójstwo

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci dwóch poszukiwanych od soboty nastolatek. Mieszkaniec Kosiny w powiecie łańcuckim, spacerując z psem w pobliskim zagajniku, znalazł ciała obydwu dziewcząt. Nastolatki prawdopodobnie popełniły samobójstwo. Dziś przed południem, dyżurny łańcuckiej Policji odebrał zgłoszenie od mieszkańca Kosiny, o znalezieniu w zagajniku ciał dwóch młodych… »

100 lat pani Weroniki Roś

Dokładnie sto lat temu, 27 lutego 1915 roku, urodziła się pani Weronika Roś, mieszkanka Jasła. Pani Weronika ma pięcioro dzieci, 19 wnuków, doczekała się też 38 prawnuków. Szacowną Jubilatkę i jej rodzinę odwiedzili dzisiaj burmistrz Jasła Ryszard Pabian, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Jaśle Alicja Wójcik… »

Budynek JDK zamknięty. Zaczyna się remont!

W związku z przebudową i rozbudową Jasielskiego Domu Kultury wszystkie instytucje i organizacje tam funkcjonujące musiały znaleźć nowe lokum. Projekt rozbudowy JDK ma zostać zakończony we wrześniu br. Struktury i formacje Jasielskiego Domu Kultury mieścić się będą w dwóch siedzibach przy ul. Modrzejewskiego 12 i Sokoła… »

Sokoły zatrudnione. Będą pracować w Parku Miejskim i na Ogródku Jordanowskim

Już od 1 marca do 3 maja w dwóch miejscach, w Parku Miejskim i na Ogródku Jordanowskim, swoją pracę zaczną sokoły. Będą pracować od świtu do zmierzchu. To już kolejna akcja, która ma wypłoszyć uciążliwe gawrony. W tym roku sokoły pojawią się również na terenie Ogródka… »

Jasielska Policja poszukuje zaginionych nastolatek

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Jaśle prowadzi poszukiwania za zaginionymi Natalią Fil, 15-letnią mieszkanką Jasła i Katarzyną Guroś, 17-letnią mieszkanką Raszowej w województwie opolskim. Zaginione 21 lutego 2015 r. około godz. 13.30 wyszły z miejsca zamieszkania Natalii Fil udając się na dworzec PKS, gdzie Katarzyna… »

Inspektor Paweł Filipek komendantem Policji w Jaśle

Wczoraj odbyła się uroczystość wprowadzenia nowego Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle. Został nim inspektor Paweł Filipek. Akt nominacyjny o powołaniu na stanowisko komendanta wręczył nowemu przełożonemu jasielskich policjantów inspektor Piotr Michna I Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji. W uroczystości wzięli udział m.in. przedstawiciele samorządu powiatu… »

Poleć artykuł znajomemu
zamknij (x)
Wpisz e-mail znajomego
Twoja wiadomość
Wprowadź kod z obrazka
© Jaslonet.pl - Jasielski Portal Informacyjny 2008-2014 | Kontakt: tel. kom. 500 145 189, e-mail: redakcja | regulamin | reklama w portalu | patronat medialny