Login
Hasło
reklama - zareklamuj się

Informacje z działu: ‘Aktualności’

Złodzieje whisky zatrzymani

Policjanci wspólnie z pracownikami ochrony zatrzymali mężczyzn, którzy systematycznie okradali jedne z marketów znanej sieci w Jaśle. Podejrzani wpadli podczas “zakupów”. Złodziejskie trio specjalizowało się w kradzieży alkoholu, w szczególności whisky. Na swoim koncie mają co najmniej siedem tego typu przestępstw. Grozi im do 5… »

Alkohol i prędkość przyczyną kolizji

Wczoraj policjanci pracowali na miejscu dwóch groźnie wyglądających zdarzeń drogowych. W Święcanach kierowca osobowego peugeota wypadł z drogi i dachował. W Jaśle kierowca audi najechał na tył poprzedzającego pojazdu powodując zderzenie się trzech samochodów. Zdarzenie drogowe, do którego doszło w Jaśle miało miejsce wczoraj około godz…. »

Małgorzata i Jan schudli razem 46 kg!

Pani Małgorzata i jej mąż – Pan Jan mogą pochwalić się niesamowitą zmianą wyglądu, którą osiągnęli dzięki pomocy dietetyka z Centrum dietetycznego Naturhouse w Jaśle. Wspólnie schudli 46 kg*. Jak to się stało, że zdecydowali się Państwo na podjęcie kuracji w punkcie Naturhouse? Ważąc tak dużo,… »

Mali studenci rozpoczęli rok akademicki

Eksperymenty chemiczne i fizyczne, poznawanie ciekawostek przyrodniczych i astronomicznych, poszukiwanie odpowiedzi na zagadki językowe, to tylko niektóre z propozycji zajęć dla małych studentów, którzy w tym roku akademickim zaczną na Jasielskim Uniwersytecie Dziecięcym zgłębiać wiedzę z różnych dziedzin. Inauguracja kolejnego – piątego już – roku… »

Zobacz, kto kandyduje na fotel Burmistrza Jasła

Dziś o północy minął termin zgłaszania komisjom wyborczym kandydatów na burmistrzów miast i wójtów gmin. Państwowa Komisja Wyborcza zarejestrowała sześciu kandydatów na stanowisko burmistrza Jasła. Pierwszym z nich jest obecny burmistrz Jasła Andrzej Czernecki, który został zarejestrowany z Komitetu Wyborczego Wyborców „Jaślanie”. Kandydat ma 52… »

Policjanci zlikwidowali plantację konopi

Pięć zarzutów usłyszał 39-letni mieszkaniec gminy Skołyszyn. Policjanci zabezpieczyli w jego domu kilkadziesiąt sztuk amunicji, proch strzelniczy oraz marihuanę. Zlikwidowali także poletko, na którym uprawiał konopie indyjskie. Funkcjonariusze ustalili również, że uzyskany z konopi środek odurzając udzielał innym osobom. Grożą mu surowe konsekwencje. Od pewnego czasu… »

Dziecko porwane ze szpitala. Policjant z Jasła zatrzymał porywaczkę

Wczoraj (15.10) przed południem w krośnieńskim szpitalu młoda kobieta porwała kilkudniowego noworodka. Zatrzymał ją policjant z Jasła, który był po służbie. Nikomu nic się nie stało. Porywaczka trafiła na obserwację do szpitala psychiatrycznego. Jak wstępnie ustalili policjanci, matce przebywającej w holu szpitala nieznana młoda kobieta zabrała… »

Nagrody Burmistrza Miasta Jasła dla nauczycieli

14 października, w Dniu Edukacji Narodowej, czternastu nauczycieli szkół i przedszkoli, których organem prowadzącym jest Miasto Jasło, odebrało nagrody Burmistrza Miasta Jasła. Nagrodę Burmistrza Miasta Jasła otrzymali: Celina Najbar – nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 4, Wioletta Galej – nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 10, Renata Duda –… »

Platforma Obywatelska zaprezentowała kandydatów na wybory samorządowe (foto)

We wtorkowe popołudnie w biurze Platformy Obywatelskiej w Jaśle odbyła się oficjalna prezentacja kandydatów na zbliżające się wybory samorządowe. Zaprezentowano radnych powiatu, Sejmiku Województwa Podkarpackiego, ale też kandydatkę na Burmistrza Miasta Jasła. Jest nią 37-letnia Elwira Musiałowicz-Czech, która obecnie pełni funkcję Doradcy Wojewody Podkarpackiego Małgorzaty Chomycz-Śmigielskiej…. »

Poleć artykuł znajomemu
zamknij (x)
Wpisz e-mail znajomego
Twoja wiadomość
Wprowadź kod z obrazka
© Jaslonet.pl - Jasielski Portal Informacyjny 2008-2014 | Kontakt: tel. kom. 500 145 189, e-mail: redakcja | regulamin | reklama w portalu | patronat medialny