Login
Hasło
reklama - zareklamuj się

Informacje z działu: ‘Aktualności’

Odpowiedzą za posiadanie marihuany

Policjanci z jasielskiej komendy zatrzymali trzy młode osoby podejrzane o posiadanie marihuany. Środki odurzające funkcjonariusze zabezpieczyli również w mieszkaniu jednej z nich. Podejrzani przyznali się do zarzucanych im czynów. Wkrótce odpowiedzą za nieprzestrzeganie przepisów Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. W miniony weekend funkcjonariusze jasielskiego wydziału kryminalnego zajmujący… »

W wieku 85 lat zmarł lek. med. Adam Kucharzyk

Adam Kucharzyk był zasłużonym dla mieszkańców Jasła i powiatu lekarzem medycyny – specjalistą chorób skórnych oraz społecznikiem. Urodził się 11 października 1930 roku w Wilczyskach, w rodzinie kolejarskiej, jako syn Stanisława i Anny. Wychowany został w duchu szacunku do ludzi i miłości do Ojczyzny. Jego… »

Tlenek węgla znów groźny. Dwójka dzieci trafiła do szpitala

Trwający nadal sezon grzewczy sprzyja wzrostowi zagrożeniu zatrucia tlenkiem węgla. To prawdopodobnie on ulotnił się w jednym z mieszkań przy ulicy Lenartowicza w Jaśle. Dwójka dzieci trafiła do szpitala. Informacja o zdarzeniu wpłynęła do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Jaśle około godziny 20:30. Na miejsce… »

Budżet Miasta Jasła na 2015 rok przyjęty

Radni Rady Miejskiej Jasła przyjęli jednogłośnie projekt uchwały budżetowej, która zakłada dochody w wysokości 112 mln 176 tys. zł, a wydatki 118 mln 281 tys. zł. Planowany deficyt w wysokości 6 mln 105 tys. zł zostanie pokryty przychodami z kredytu komercyjnego. - Cieszę się, że radni przyjęli… »

Miasto przyznało dotacje

107 tysięcy złotych przyznało miasto organizacjom pozarządowym na organizację działań z zakresu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych w 2015 r. Dotacje przekazane zostały na trzy główne zadania: „Wspieranie prowadzenia świetlic środowiskowych oraz placówek wsparcia dziennego, świadczących pomoc dzieciom z rodzin z problemem alkoholowym na terenie miasta… »

Policyjne podsumowanie 2014 roku

Mniej przestępstw, znacznie bezpieczniej na drogach, dobra współpraca z samorządami i mieszkańcami regionu – to główne wnioski płynące z podsumowania roku 2014 jeśli idzie o pracę podkarpackiej Policji. Dziś w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie odbyła się narada podsumowująca ubiegły rok. Wziął w niej udział I… »

Miasto udzieli pomocy finansowej Starostwu Powiatowemu

250 tysięcy złotych przekaże Miasto Starostwu Powiatowemu w Jaśle na realizację dwóch inwestycji, które mają być realizowane na terenie miasta Jasła, na drogach powiatowych – ulic Sobniowskiej i Granicznej. Miasto wesprze finansowo „Budowę kolektora kanalizacji wody deszczowej – przebudowa skrzyżowania ulic Granicznej i Sobniowskiej w… »

W Tokach TIR wypadł z drogi

Dzisiaj (19.01) w Tokach w godzinach porannych doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierowca ciągnika siodłowego VOLVO z naczepą stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 992,w godzinach porannych. Z zebranych do tej pory przez nas  informacji wynika,… »

Miejska Komisja ds. referendum powołana

Rada Miejska Jasła powołała 6-osobową Miejską Komisję do spraw referendum dla przeprowadzenia referendum lokalnego w sprawie likwidacji Straży Miejskiej w Jaśle, zarządzonego na dzień 8 lutego 2015 r. Komisja została powołana w najmniejszym ustawowym składzie sześciu osób. Dwie osoby zostały wskazane przez inicjatora referendum (Włodzimierz Winiarski,… »

Poleć artykuł znajomemu
zamknij (x)
Wpisz e-mail znajomego
Twoja wiadomość
Wprowadź kod z obrazka
© Jaslonet.pl - Jasielski Portal Informacyjny 2008-2014 | Kontakt: tel. kom. 500 145 189, e-mail: redakcja | regulamin | reklama w portalu | patronat medialny