Login
Hasło
reklama - zareklamuj się

Informacje z działu: ‘Aktualności’

Pijany kierowca zatrzymany dwukrotnie jednego dnia

Wczoraj policjanci zatrzymali 36-letniego mieszkańca Jasła, który kierował samochodem pod wpływem alkoholu. Mimo że stracił prawo jazdy, ponownie nietrzeźwy wsiadł za kierownicę forda i w ciągu niespełna dwóch godziny po raz drugi został zatrzymany. Wczoraj przed południem uwagę policjantów z jasielskiego referatu patrolowo-interwencyjnego, pełniących służbę na… »

XIII Sesja Rady Powiatu w Jaśle

Zmiany w planie wydatków budżetu Powiatu Jasielskiego na inwestycje i zakupy inwestycyjne na 2015 rok, uchwalenie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jasielskiego na lata 2015 – 2024 oraz zatwierdzenie do realizacji przez PUP w Jaśle projektu „Aktywizacja osób powyżej 29 roku życia pozostających bez pracy w… »

Dachowanie w Skołyszynie

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dziś rano na drodze krajowej nr 28 relacji Gorlice-Jasło. Brało w nim udział trzy samochody. Jedna osoba z obrażeniami trafiła do szpitala. Policjanci wstępnie ustalili okoliczności zdarzenia. Z dotychczas zebranych informacji wynika, że uczestniczące w zdarzeniu samochody jechały od Biecza w… »

Odpowie za kradzież złotej biżuterii

Policjanci z Posterunku Policji w Skołyszynie wspólnie z funkcjonariuszami jasielskiego wydziału kryminalnego ustalili podejrzanego o kradzież mieszkaniową. Mężczyzna wykorzystując nieuwagę 60-letniej kobiety, wszedł do jej domu i ukradł złotą biżuterię. Policjanci odzyskali skradziony łup, a sprawcy postawili zarzut popełnienia przestępstwa. Dyżurny komendy o kradzieży został powiadomiony… »

„Ostatni weekend wakacji – 2015”

W ostatni wakacyjny weekend policjanci spodziewają się wzmożonego ruchu na drogach. W związku z tym od 28 do 30 sierpnia br. prowadzona będzie policyjna akcja „Ostatni weekend wakacji – 2015”. W trosce o bezpieczeństwo podróżujących po drogach naszego województwa, kierowcy muszą liczyć się z częstszymi… »

32-latka z Jasła zaginęła w drodze do Lublina

32-letnia Katarzyna Fil wyjechała 6 sierpnia z Tarnowa do Lublina. Nikt nie wie, czy tam jednak dotarła. Zaginionej kobiety poszukuje zrozpaczona rodzina. Katarzyna Fil na stałe mieszka w Jaśle. Ponieważ nie mogła znaleźć tam pracy, w lipcu tego roku przeprowadziła się do Tarnowa. Wynajęła pokój i… »

Koleją z Jasła do Komańczy

1 sierpnia br. ruszyła akcja społeczna www.kochamkolej.pl, do której propagowania włączyły się władze samorządowe Jasła. W sobotę weekendowym szynobusem , jadącym z Jasła do Komańczy w trasę wyjechało kilkadziesiąt osób, wśród których byli: wicemarszałek województwa podkarpackiego Maria Kurowska i burmistrz Jasła Ryszard Pabian. Pociąg wyruszył z… »

Pożar drzewa na skutek uderzenia piorunem w Łysej Górze

Wczoraj o godzinie 15:10 do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Jaśle, wpłynęło zgłoszenie o pożarze drzewa w lesie w miejscowości Łysa Góra. Dyżurny PSK do zdarzenia zadysponował zastęp OSP KSRG Łysa Góra OSP Stary Żmigród oraz PSP Jasło. Po przybyciu na miejsce i rozpoznaniu sytuacji stwierdzono, że… »

Nabór do szkół ponadgimnazjalnych w powiecie jasielskim zakończony

Zakończyły się nabory do szkół ponadgimnazjalnych w powiecie jasielskim. Oferta edukacyjna, szczególnie szkół zawodowych, była bardzo bogata. Prowadzono nabór na 17 oddziałów w liceach, na 26 kierunków kształcenia w technikach oraz na 14 kierunków w szkołach zawodowych. Dla ponad 1240 absolwentów gimnazjów z terenu powiatu jasielskiego… »

Poleć artykuł znajomemu
zamknij (x)
Wpisz e-mail znajomego
Twoja wiadomość
Wprowadź kod z obrazka
© Jaslonet.pl - Jasielski Portal Informacyjny 2008-2014 | Kontakt: tel. kom. 500 145 189, e-mail: redakcja | regulamin | reklama w portalu | patronat medialny