Login
Hasło
reklama - zareklamuj się

Informacje z działu: ‘Aktualności’

Stracił prawo jazdy za nadmierną prędkość

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy kierowcy, który przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 63 km/h. 22-letni mężczyzna został ukarany mandatem karnym i 10 punktami. Zgodnie z nowymi przepisami uprawnienie do kierowania pojazdami odzyska za 3 miesiące. Wczoraj wieczorem policjanci ruchu drogowego prowadzili radarowy pomiar… »

Osiem osób ucierpiało w wypadkach

Policjanci pracowali wczoraj na miejscach dwóch wypadków drogowych. W Jaśle wskutek zderzenia się trzech samochodów, rannych zostało pięć osób. W Osieku Jasielskim po uderzeniu w przydrożny mostek, do szpitala trafił kierowca i dwie pasażerki osobowego audi. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tych zdarzeń. Do pierwszego wypadku… »

Protest wyborczy odrzucony

Rada Miejska Jasła odrzuciła protest wyborczy mieszkańców Osiedla Kopernika z 16 kwietnia br. dotyczący wyboru przewodniczącego i zarządu Osiedla Kopernika na ogólnym zebraniu mieszkańców. W proteście przeciwko formie przeprowadzonych wyborów, składający go zarzucili: nieodpowiedni lokal, nie wszyscy mogli zabrać głos, brak kontroli nad głosowaniem i manipulację… »

Zgoda na budowę centrum sportów walki

Rada Miejska Jasła na sesji 18 maja br. wyraziła zgodę na budowę Podkarpackiego Centrum Sportów Walki w Jaśle. Inwestycja o wartości 6 mln 243 tys. 250 zł będzie realizowana pod warunkiem uzyskania dofinansowania z Programu Rozwoju Bazy Sportowej Województwa Podkarpackiego. – Na to zadanie wstępnie mamy… »

Ojciec z synem uszkodzili elewacje

Policjanci z jasielskiego referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali dwóch agresywnych mężczyzn podejrzanych o uszkodzenie elewacji bloku. Pijany ojciec z synem na ścianach budynku namalowali farbą różne napisy. Swoim działaniem spowodowali straty w wysokości 2 tysięcy złotych. O niszczeniu elewacji bloku przy ul. Metzgera w Jaśle dyżurnego komendy powiadomił… »

Aresztowany za znęcanie się nad rodzicami

Trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie 30-letni mieszkaniec Jasła. Mężczyzna podejrzany jest o znęcanie się psychicznie i fizycznie nad rodzicami. Policjanci zatrzymali go po ostatniej awanturze. W miniony piątek policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z domów na terenie Jasła. Zgłaszający prosił o pomoc w… »

Uciekał samochodem mając 3,6 promila

Policjanci z jasielskiego wydziału ruchu drogowego przerwali niebezpieczną jazdę nietrzeźwego kierowcy bmw. Mężczyzna mając w organizmie 3,6 promila alkoholu nie zatrzymał się do kontroli drogowej i próbował uciec. Po kilkukilometrowym pościgu został zatrzymany. Wczoraj policjanci ruchu drogowego prowadzili kontrolę na drodze wojewódzkiej nr 993 w Samoklęskach…. »

Nowe przepisy dotyczące kierowców

Od 18 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy, zaostrzające sankcje wobec kierujących pojazdami, którzy popełnią najcięższe z naruszeń w ruchu drogowym, polegające w szczególności na kierowaniu pojazdem w stanie nietrzeźwości, powodowaniu zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, rażącym przekraczaniu dopuszczalnej prędkości czy kierowaniu pojazdem pomimo nieposiadania do… »

Oszukiwali, sprzedając tombakowe obrączki

Oszuści, chcąc się wzbogacić wymyślają coraz to inne metody i bez skrupułów wykorzystują naszą łatwowierność. Przekonała się o tym jedna z mieszkanek Jasła, która zaufała nieznajomemu i kupiła od niego obrączkę, sądząc, że jest ze złota. Policjanci zatrzymali oszusta i jego wspólnika, który również próbował… »

Poleć artykuł znajomemu
zamknij (x)
Wpisz e-mail znajomego
Twoja wiadomość
Wprowadź kod z obrazka
© Jaslonet.pl - Jasielski Portal Informacyjny 2008-2014 | Kontakt: tel. kom. 500 145 189, e-mail: redakcja | regulamin | reklama w portalu | patronat medialny