Login
Hasło
reklama - zareklamuj się

Informacje z działu: ‘Aktualności’

Wypadek w Zarzeczu. Utrudnienia na drodze

W związku z wypadkiem na drodze relacji Jasło- Nowy Żmigród występują utrudnienia w ruchu. W Zarzeczu doszło do zderzenia hondy civic z samochodem ciężarowym. W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba. Ruch odbywa się wahadłowo. Policjanci pracują nad ustaleniem okoliczności wypadku. Do zdarzenia doszło około godz. 8.30 na… »

Tragiczny wypadek w Kołaczycach. Trzy osoby nie żyją (wideo)

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj przed godziną siódmą na Drodze Krajowej nr 73 w Kołaczycach. Zderzył się tam samochód osobowy z TIRem. Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca Skody Octavia na prostym odcinku drogi, jadąc od strony Pilzna w kierunku Jasła, prawdopodobnie zjechał na… »

Sprawca fałszywego alarmu bombowego zatrzymany

Policjanci z komisariatu w Nowym Żmigrodzie wspólnie z funkcjonariuszami jasielskiego wydziału kryminalnego ustalili i zatrzymali podejrzanego o wywołanie fałszywego alarmu bombowego. 30-letni mężczyzna zadzwonił do urzędu gminy z informacją o podłożeniu ładunku wybuchowego. Zatrzymany usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa i poddał się dobrowolnie karze. Policjantów z komisariatu… »

Pierwsza ofiara kąpieli w powiecie. Utonął 19-letni mężczyzna

Dzisiejszego dnia (21.07) o godzinie 15:48 zastęp 30 GBA dostał zgłoszenie o osobie topiącej się w rzece Wisłoce w Kołaczycach. Poszukiwania prowadzone były przy użyciu łodzi motorowej oraz grupie wodno-nurkowej. Po kilkudziesięciu minutach odnaleziono mężczyznę i natychmiast wyłowiono go na brzeg, gdzie podjęto reanimację. Przybyły na miejsce… »

W Warzycach zderzyły się trzy samochody

Wczoraj policjanci pracowali na miejscu groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, do którego doszło w Warzycach. Jego przyczyną było najechanie na tył poprzedzającego pojazdu. Wskutek kolizji uszkodzone zostały trzy samochody. Jedna osoba z obrażeniami trafiła do szpitala. Do wypadku doszło wczoraj po południu. Policjanci, którzy pracowali na miejscu… »

Kierował bez uprawnień, mając prawie 4 promile

Policjanci z jasielskiego wydziału ruchu drogowego przerwali niebezpieczną jazdę nietrzeźwego kierowcy osobowego fiata. Mężczyzna mając w organizmie 3,9 promila alkoholu nie zatrzymał się do kontroli drogowej i próbował uciec. Po kilkukilometrowym pościgu został zatrzymany. Samochodem kierował nie mając prawa jazdy. Do zdarzenia doszło na terenie Cieklina…. »

Święto Policji w Jaśle

96-rocznicę uchwalenia przez Sejm Ustawodawczy Rzeczypospolitej Polskiej ustawy o Policji Państwowej jasielscy funkcjonariusze uczcili uroczystą zbiórką. W czasie uroczystości policjanci otrzymali odznaczenia oraz awanse na wyższe stopnie służbowe. Gościem specjalnym, który swoją obecnością uświetnił jasielskie obchody Święta Policji był Pierwszy Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji… »

1116 ton CO2 mniej – program SOWA zakończony

W trosce o klimat i środowisko naturalne, w 2014 roku, w ramach programu: System Zielonych Inwestycji SOWA – energooszczędne oświetlenie uliczne, Jasło przeprowadziło modernizację oświetlenia ulicznego na terenie całego miasta. Jednym z warunków udziału w programie SOWA było ograniczenia emisji CO2. Według przeprowadzonych pomiarów i… »

Dopalacze zabijają

W ostatnich dniach na terenie Poznania i Katowic odnotowano kilkadziesiąt przypadków hospitalizacji osób, których stan wskazywał na zażycie tzw. dopalaczy. Jak się okazuje, w innych miastach na terenie Polski również do szpitali trafiały osoby najprawdopodobniej po zażyciu nieznanych, groźnych dla życia substancji. Policjanci ostrzegają: producenci… »

Poleć artykuł znajomemu
zamknij (x)
Wpisz e-mail znajomego
Twoja wiadomość
Wprowadź kod z obrazka
© Jaslonet.pl - Jasielski Portal Informacyjny 2008-2014 | Kontakt: tel. kom. 500 145 189, e-mail: redakcja | regulamin | reklama w portalu | patronat medialny