Login
Hasło
reklama - zareklamuj się

Informacje z działu: ‘Aktualności’

Spotkanie w sprawie elektronicznego naboru do szkół ponadgimnazjalnych

W dniu 4 kwietnia br. odbyło się w II Liceum Ogólnokształcącym w Jaśle spotkanie administratorów elektronicznego systemu rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych z Powiatu Jasielskiego. Oprócz przedstawicieli gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych uczestniczył w nim Wicestarosta Jasielski Franciszek Miśkowicz. Wicestarosta Jasielski podkreślał znaczenie elektronicznego systemu w procesie rekrutacji do… »

“WIELKANOC – 2014″ na podkarpackich drogach

Dziś podkarpaccy policjanci rozpoczęli działania “WIELKANOC – 2014″. Funkcjonariusze w sposób szczególny nadzorują drogi województwa. Działania mają zapewnić maksimum bezpieczeństwa pieszym i kierowcom, podczas wzmożonego ruchu związanego z podróżami świątecznymi. Ich celem jest również zminimalizowanie liczby zdarzeń drogowych, ich skutków oraz maksymalne podniesienie płynności ruchu. Okres… »

Małżeńska codzienność sprawą wagi państwowej

Aż 23 pary, które zawarły związek małżeński 50 i nawet 60 lat temu otrzymały postanowieniem prezydenta RP Bronisława Komorowskiego Medale za długoletnie pożycie małżeńskie. W imieniu prezydenta odznaczenia wręczyli Andrzej Czernecki, burmistrz Jasła oraz Alicja Wójcik, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego. - Dziś to Państwa osobiste święto…. »

Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Jaśle zaprasza!

„Wyrosną z nich tacy, którzy ku gwiazdom wzlecieć zapragną (…), ale i tacy, którzy nie zawrócą w pół drogi.”Janusz Korczak. Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle powstało 1 września 1999 roku na bazie Szkoły Podstawowej Nr 9. Życiem szkoły kieruje pani dyrektor… »

W Jaśle Ford Focus staranował drzewo i latarnię

We wtorkowy wieczór, kilkanaście minut po godzinie 22, na ulicy Szkolnej w Jaśle doszło do zdarzenia drogowego. Kierowca Forda Focusa staranował drzewo oraz przydrożną latarnię. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący „osobówką”, jadąc od skrzyżowania ulic: Szkolnej i Krasińskiego, w kierunku ulicy Grota Roweckiego, stracił panowanie… »

“Pogromca fotoradarów” z wizytą w Jaśle

- To wyjątkowe miasto i wyjątkowa Straż Miejska – podsumował swoje obserwacje po nagraniu programu dotyczącego, tym razem, jasielskiej Straży Miejskiej, Emil Rau znany jako „Pogromca fotoradarów”. Emil Rau od pięciu lat walczy z nielegalnymi fotoradarami. Od kilku tygodni na antenie TVN Turbo emitowany jest… »

Dachowanie w Zarzeczu

Wczoraj policjanci pracowali na miejscu groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, do którego doszło w Zarzeczu. Osobowy volkswagen zjechał z jezdni do przydrożnego rowu i dachował. Jedna osoby trafiła do szpitala. Dyżurny komendy o zdarzeniu drogowym w Zarzeczu został powiadomiony około godz. 15.30. Na miejscu interweniowali policjanci z… »

Kolizja dwóch „osobówek” na skrzyżowaniu w Jaśle

W sobotnie popołudnie kilka minut po godzinie trzynastej na skrzyżowaniu ulic: Mickiewicza i Czackiego w Jaśle doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Trzy osoby trafiły do jasielskiego szpitala. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem Volkswagen Golf, jadąc ulicą Czackiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu ulicą… »

Wpadli, gdy wracali po kolejny łup

Policjanci z jasielskiej komendy zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, którzy włamali się do kiosku. Podejrzani wpadli, gdy wracali na miejsce przestępstwa po kolejny łup. Zatrzymani usłyszeli zarzuty i chcą dobrowolnie poddać się karze. Wyrwaną kratę i rozbitą szybę w jednym z kiosków w Jaśle, zauważyli… »

Poleć artykuł znajomemu
zamknij (x)
Wpisz e-mail znajomego
Twoja wiadomość
Wprowadź kod z obrazka
© Jaslonet.pl - Jasielski Portal Informacyjny 2008-2014 | Kontakt: tel. kom. 500 145 189, e-mail: redakcja | regulamin | reklama w portalu | patronat medialny